Reklama

Amputace

Sandra (Ne, 17. 7. 2022 - 19:07)

Počítaj se jen legíny a co Teda děláš za práci a kterej teda seš na té školní fotce???

kms (Ne, 17. 7. 2022 - 19:07)

Neznám, ti teď fakt říkat nebudu, říkám že bude tisíckrát lehčí když si mě přidáš

Sandra (Ne, 17. 7. 2022 - 20:07)

Tak to se fakt nedohodnem! Co myslíš mám počkat na toho Tomáše nebo hledat jinde?! Mám inzerát na seznamce tak uvidíme zítra kdo písne... Páček jdu...

Tomik (Po, 18. 7. 2022 - 11:07)

Sandro chtěl bych hladit tvůj pahylek jak ho máš dlouhej ?

Sandra (Út, 19. 7. 2022 - 03:07)

To bys chtěl vědět co ty uchyláčku malej hihihiii Za 10 000 můžeš 10 minut hladit klidně na parkovišti u mě v autě... Ale jen přes legíny ok? Pokud seš z Prahy a dáš Instagram tak ti napíšu a dohodnem se... Ale jedině v Praze!!! Nikam jinam nejezdím...

Tomik (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Sandro jak dlouhý máš pahylek? A konec máš hladkej a zaoblenej? Chtěl bych ho hladit ale obnaženej. Nadzvedla bys pahýlek no a hladil bych ho a hlavně ten konec?

Sandra (St, 20. 7. 2022 - 00:07)

To neřeš a měj se pěkně Tome... Já už mám nějaké zájemce na seznamce co se fakt chtějí seznamovat a sejít... A ty navštiv psychiatra ju? Sbohem:-)

Tomik (St, 20. 7. 2022 - 15:07)

Sandro seš určitě kráska s amputovanou nohou 177 druhá nožka hezká a štíhlá a pahylek no seš nádherná holka nedivím se že kluci mají zájem no já taky

Sandra (St, 20. 7. 2022 - 21:07)

Ty máš v hlavě jen ten pahýl že? Co tě na tom tak bere?! Nechápu... Proč nepíšeš tady te Tereze co nemá nohy hmmm??? A pahýl není nikdy krásnej ptž pahýl je pahýl... A vyloženě špičaté ho fakt nemám a mám tam hnusnou jizvu... A co ti to jako dá ho hladit?! To jako jednou rukou hladis a druhou honis??? Hihihiii Tak co chceš se sejít a kolik dáš za hlazení hmmm???

Tomík (Čt, 21. 7. 2022 - 13:07)

Jednou rukou bych ti hladil celou nožku druhou rukou ten pahýlek a ty bys mi Homola pero

Sandra (Čt, 21. 7. 2022 - 13:07)

A kolik ti teda je a už jsi měl někdy amputarku?! Už jsi hladil pahýl?! Jako jednou rukou honit a druhou masírovat koule jooo??? A máš velkého??? Hihihiii To by ses udělal hned co?

Tomik (St, 20. 7. 2022 - 18:07)

A promiň Sandro můžu vědět co se ti stalo

Sandra (St, 20. 7. 2022 - 21:07)

Kdybys byl normální a trochu hezkej a hodnej tak bych tvou uchylku překousla ale ty nejseš ani jedno hmmm a netuším zda sem hezká ale nehezká určitě nejsem... Takovej střed nooo a jo pár ctitelu už mám tak uvidíme kdo bude mít odvahu volat a jít pak na rande... A co tě ještě zajímá??? Jizva? Nebo jak zadelavam nohavici nebo jaké mám hole??? Ty seš ale ujetej a kolik ti teda je? Vis ze je mi tě vlastně líto... Asi jen proto píši... Nakonec ti pošlu foto chceš???

Tomik (St, 20. 7. 2022 - 21:07)

Sandra=Tomík

Sandra (Čt, 21. 7. 2022 - 00:07)

Kolik ti teda je ale pravdu! Chceš teda fota a jaké? Tvář tě nezajímá ty chceš pahýlek žeeee??? Fajn vyfotím ti ho ale v legínách neva?! Máš Discord? Stejně kdybys byl hezkej a hlavně hodnej tak bys mě opecovaval žeee?! A nosil bys legíny?! Miluji kluky v legínách co mají krásnej zadek a svalnaté nohy! To je zas má úchylka je dráždit v rozkroku přes ty elasťáky hihihiii chci takového kluka toužím po něm a ať má super tetování a vypadá jak zpěvák z Ratt... Zboznuji tu kapelu nrbbo Cradle of Filth... A ty jako toužíš nemít ruku nebo nohu? Chodíš třeba a rukou schovanou pod mikinu a představuješ si ze nemáš ruku?! Řekni pravdu myslím že to tak máš... To by byla prdel jít na rande a ty bys jako nemel ruku a užíval jsi ze mas Girl bez nohy cooo a pak bych ti ho vy.... A ty bys mě líbal na břicho a krk to mám ráda... Hihihiii Dobrou a vidíš ten Martin už nechce volat! Dělal si asi celou dobu srandu hmmm... Dobrou noc:-)

kms (Ne, 17. 7. 2022 - 20:07)

Sama bys tu neprozrazovala soukromý informace

Sandra (Út, 19. 7. 2022 - 03:07)

Tak já nejsem vychylena jak ty žeee??? Hihihiii a už mám jiné ctitele a ty seš hnusnej jak noc a ani nenosíš legíny tak není co řešit a ještě seš napůl děcko! 19 ne moooc málo!!! Já hledám tak 27-30 co vypadá jak zpěvák z Ratt... A nosí také legíny a má v nich super zadek a nohy... Však koukni na klipy té kapely a dojde ti jak cca vypadám a co mám ráda... Páček vláček...

kms (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Ty nemáš ani devatenáct, je jen vidět že jsi kdo ví kdo co se snaží bejt perverzní a nalákat pitomce na něco xddd...jenom meleš blbosti a ani se nechováš jako 19, spíš jako wannabe 19...škoda že se mi nepovedlo dokázat že jsi nějakej úchyl nebo tak něco, každopádně to co jsi tu řekla je celkem dost usvědčující xddd

Sandra (Pá, 22. 7. 2022 - 11:07)

Tvoje škoda ptž já mám zítra rande ... Dnes jdu zrovna ke kadeřnici... Myslíš že nemám na to si najít kluka?! Se pleteš... Sbohem!!!

Tomik (Pá, 22. 7. 2022 - 14:07)

Chci ti pomoct určitě si najdeš kluka no už jednoho maš discord nemam

Reklama

Přidat komentář