Reklama

Amputace

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Možná... Ale třeba to tak není... Neznám tě...

kms (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Jako já jsem snad jedinej, co se tu snaží zjistit něco víc o tobě než jen věci spojený s tvojí amputací...

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Fakt?! Keci... A co tě teda zajímá? Zdá nosím latex? Nenosím ptž je to nepraktické... Mám jen jedny latexové šatičky a jedny legíny a Punk korzet z latexu... Ale ty legs se hodně lepí kor na ten pahýl tak to není moc příjemné... Spandex je jiné kafíčko hihihiiii

kms (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Třeba se snažím zjistit jaká jsi celkové, ne jen proč máš uřízlou nohu

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Nohu mám amputovanou a ne uřízlou a sem šílená, naruživá atd. Ptž sem Miss Devil hihihiii

Tomik (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Ahoj Sandro a ta druhá nožka máš ji hezkou? A ten pahylek Atén konec máš tam nehezkou jizvu po amputaci ale dá se udělat plastika a budeš mít konec pahýlků hladkého a zaoblenej

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 07:07)

Pravou nohu mám normální, rovnou, štíhlou a dlouhou, protože sem 177 cm vysoká! Mám ji také už dost potetovaná jako paže mám rukávky a plánuji záda atd. A možná také něco malého ve tváři... Zatím mám jen krk a malinkou slzu pod okem... Plastiku žádnou neplánuji ptž bolesti už bylo dost! Ten pahýl je celkem ok takovej zaoblenej a já plánujji ho celej potetovat tak ta jizva hnusná se pak ztratí myslím, protože kamarád nemá nohu taky a eště ruku a má to celé zatetované... A ty máš fakt divné otázky... To jako chceš můj pahýl hladit, líbat a pak se jako udělat na něj?! Proč se ne léčíš?! Nebo jsi nech amputovat nohu a můžeš jednou rukou hladit svůj pahýl a druhou masturbovat hihihihiii Fakt nechápu!!! Já když se chci udělat tak mám čerta ve vag..... A na pahýl se fakt nekoukám!!! Já to naopak schovávám do kalhot nebo legín hlavně a ani mini nenosím jen tak bez legs...

Tomik (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Sandro dej mi číslo chci si stěnou pokecat

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Obleč se do spandexu, měj super tetování a krásné tělo a duši a dám ti nejen tel... Vytetuj jsi mé jméno a nechám ti hladit můj pahýl když tě to tak vzrušuje... Mě zas vzrušuje krásnej boy co má tělo jak Vemola a vylíže mi vag... hihihiii A do sucha... Jooo toužím po super sexu a lásce ale pravé lásce... Ne jen pindy po tel... Nic jdu se sprchovat... Kdo chce jít do výřivky hmmm??? Hihihiii

Tomík (Po, 11. 7. 2022 - 09:07)

No kdybys měla pahylek potetovanej to by bylo super krásná celá nožka a vedle jen pokerkovanej pahylek to by všichni čumeli po krásce s amputovanou nohou třeba na koupališti kde by byl pahylek celý videt

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Na koupák zásadně nechodím a pahýl nikdy nikomu neukazuji! To je tak intimní jako ty bys měl ukazovat svůj penis hmmm Obřezanej hihihiii

Tomik (Út, 12. 7. 2022 - 14:07)

Ten pahylek bys mi ukázala? Jen pro mě bych ti ho pohladil seš kráska jednonohá toužím po tobě dám ti cislo

Sandra (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Jako jak ukázala? Jako v reálu nebo na fotce?! Nooo a co mi dáš za ukázku hihihiii

☮✌ dřevěnej (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj Tomiku, jak se vede?

kms (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Hlavně to klidni, oblíkám se jako kluk a jen o sex mi fakt nejde, někomu se prostě takový věci líbí no, ale fakt nejde jen o to že nemáš nohu

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 07:07)

Máš fakt divnej vkus... Já se za to že nemám nohu třeba dooost stydím... Když jdu jen s holema venku tak je to takové nepříjemné vidět jak se každej dívá a otáčí atd. Sem tak zaslechnu pindy jako... Koukej taková hezká a sexy a nemá nohu a blablablaaa a každý se kouká nejdřív dolů na tu nohu a pak až do očí nebo do výstřihu... A kamarádka nemá paži a má to podobně... Myslím že kdo má po amputaci tak určo je z toho smutnej a nešťastnej... A ty si jako představuješ že nemáš nohu?! Ptž na Instagramu sem poznala kluka co jsi oblékal legíny a různě jsi uvazoval nohu k zadku a pak hopsal po jedné o berlích... Bylo mi ho líto tak sem se sním sešla, ale byl divnej... To bude také tvůj případ neééé???

kms (Po, 11. 7. 2022 - 11:07)

A ne, fakt to není můj případ

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 07:07)

A o co Teda?! A ty se klidni ty...

Návštěvník (Pá, 8. 7. 2022 - 22:07)

PC, mám jen PS2 a SNES (jestli někdo ještě ví co to je), Ratt je dobrej, přijde mi to nice (don't worry, jsem fakt hodnej)

kms (Pá, 8. 7. 2022 - 22:07)

Nemám
Takže jak?

Reklama

Přidat komentář