Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

močovod (So, 5. 5. 2007 - 12:05)

teď v osmičce tě to ještě čeká.

kristýnka (So, 5. 5. 2007 - 12:05)

já se počůrala naposled v 7 třídě na základce ns školním výletě, bylo to hrozně ponižující

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 13:05)

Mám po třech porodech nějak moc uvolněné svaly a pokud se směji což je časté musím jít na wc.

xxcd (Pá, 4. 5. 2007 - 13:05)

Většinou skončím chtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

Petr (Pá, 4. 5. 2007 - 12:05)

Pro Irma:To se může stát každému.Každopádně né každý má odvahu o tom napsat.

zita (Pá, 4. 5. 2007 - 11:05)

ahoj je mi 35 let zdravím všechny mě se to přihodilo asi před 14 dny cestou z práce bylo to něco šíleného nepředstavitelnej trapas, chtělo se mě strašně čůrat a ujela mi před nosem tramvaj, tak jsem utíkala zpět do práce jenže už tam bylo zavženo a na vrátnici nikdo, a mě se chtělo víc a víc mám to sice jen dvě zastávky ale tohle bych neušla tak jsem se rachle poohlížela po nějakém keři , ale nikde nic a všude chodili lidi, pak mě napadnul spásný nápad restaurace napoti zastávky MHD, ale tam byla zrada na WC jsem sice s vypětím sil přiběhla ale byla tam cedule klíč u baru a tak jsem rachle byla pro klíč jenže něž jsem se vrátila a odemčila dvěře bylo to v kalhotách a v botech, hrozná ostuda pak ještě poslouchat poznámky těch co seděli v tom baru když jsem šla pryč, měla jsem pocit pak v tramvaji že na mě každej čumí doma naštěstí nikdo nebyl a před domem taky ne ale i tak to bylo hrozný se počůrat za bílého dne no nic příjemnýho

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 10:05)

Omluva přijata,víš nějak mám špatné držení.

Návštěvník (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

:-)))

Petr (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

Tak to se omlouvám!Z Tvého příspěvku mě připadalo,jako že se bavite o něčm úplně jiném??

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

nic ve zlém Petře ale já se opravdu počůrala.

Petr (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

Irmo nic ve zlém,ale nejste omylem v jiné diskuzi??

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 08:05)

já teď po přečtení příspěvkum zaměřeného na automechanika pavla.a v duchovnu od klrmentýnky klementínce.

Vašek (Pá, 4. 5. 2007 - 08:05)

Mě se to stalo u nás na plovárně.Nechal jsem to naposlední chvíli akdyž jsem doběhnul na WC,tak jsem zjistil,že klíče jsou u plavčíka.Toho jsem hledal asi 10 min.No a na cestě zpět na WC jsem to už nevydržel a pustil to do plavek.Naštěstí mě nikdo neviděl a sprcho to zachránila!!

xxcd (Pá, 4. 5. 2007 - 07:05)

Většinou skončím chtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

monika (Pá, 4. 5. 2007 - 00:05)

tak já to pustila před chvíli tady u pc. Švica mi poslala moje upravený fotky. Ne že mě tekly slzy, ale pustila jsem to i do kalhot.

Ota (Čt, 3. 5. 2007 - 22:05)

Taky jsme s manželkou takhle závodili kdo vydrží déle.Na jedné oslavě jsme si asi hodinu před odchodem každý dal 4 piva.Pak jsme jely autobusem do vedlejšího města asi 30 km domů.Tak se mě snad ještě nikdy nechtělo na malou jako tenkrát??Ale vydržel jsem až na konečnou.Manželka to pustila už v autobuse.Já se počůral,hned jak jsem vystoupil z autobusu.

jana (St, 2. 5. 2007 - 22:05)

Taky přidám svou trošku do mlýna. Na dovolené jsme s přítelem popíjeli u bazénu na lehátku a vsadili se kdo vydrží déle. Já prohrála, ale naštěstí zbyl jen flek pod lehátkem a nikdo asi nic neviděl. A i kdyby, tak co.

Tonda (St, 2. 5. 2007 - 13:05)

To je docela zajímavé téma??Myslím,že i dospělí člověk se může počůrat.Někdy se vám prostě chce hodně moc a není kde si ulevit,takže to prostě pustíte do kalhot.Myslím si,že to je lidské,ale vzhledem k tomu,že se jedná o intimní potřebu,kterou nás učily od malička skrývat a provádět v soukromí,je nám hrozně trapné,když se nám to stane v dospělosti.Taky né každý je to ochotný přiznat.Mě se to stalo asi před půl rokem na dálnici z zácpě.Prostě jsem byl nucený sedět v autě asi 4 hodiny,obklopený dalšími auty.Nebylo kam si odskočit a v autě jsem neměl ani žádnou nádobu,do které bych si ulevil.Chtělo se mě tak moc,že jsem to nakonec pustil do kalhot.Od té doby vozím v autě pet lahev!:):)Co kdyby zase??

Jana (St, 2. 5. 2007 - 11:05)

Tak já se počúrávám často hlavně když kašlu,nebo se směju.Nemohu za to prostě to samo teče.

Olga (St, 2. 5. 2007 - 10:05)

Já se počůrala loni,když jsem byla s kamarádkou na nákupech ve městě.Bylo totiž docela teplo a já pořád popílela vodu z láhve.Taky jsem dost dlouho ignorovala,že se mě začíná chtít čůrat.WC jsme s kámoškou začaly hledat,až když už to balo opravdu akutní.Jenomže jediné veřejné záchodky byly uzavřené a než jsem dorazila do parku,kde by se nějaké to soukromí určitě našlo,bylo pozdě.Prostě jsem si v 27 letech načůral do kalhotek jako minino.Naštěstí jsem si jen v postatě trochu víc "cvrkla".Po chviličce čůraní se mě to podařilo zastavit a zbytek jsem dokončila v parku za keříkem.Ale i tak to byl docela šok,měla jsem úplně mokrý kalhotky a steklo mě to po nohách.Naštěstí si toho kromě kamarádky nikdo snad nevšímnul.Měla jsem minisukni a pod tou mokré kalhotky vidět nebyly.Prostě může se to stát i dospělímu!!!

Reklama

Přidat komentář