Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Karel (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

No, máš pravdu, je to divné. Ono na nahotu musí být ta správná atmosféra a musí být trochu vzácná. Jinak ji člověk přestane vnímat a přestane ho vzrušovat. Já mám teď novou přítelkyni, včera jsme se poprvé líbali a osahávali. V pondělí spolu jdeme do kina, tak se těším, že v tom kině budeme pokračovat.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Ty začátky jsou nejhezčí , teď už moc tlačí na pilu a jsem nervózní.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

No, já na pilu raději moc netlačím, nechávám to spíš na těch ženských. A spíše se přizpůsobuju dané situaci. A zatím to funguje. S žádnou ze svých bývalých přítelkyň jsme se nerozešli ve zlém. Se všemi jsem do dnes v kontaktu a vídáme se. Jinak ta moje nová mi už dopoledne volala, jestli prý něco nepotřebuju. A že se moc těší na pondělí. A pod sukni si prý nevezme kalhotky. Tak to je super, alespoň k ní budu mít snadnější přístup.

Vanda (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Taky se mi to ze začátku líbilo , ale bez kalhotek bych nešla nemám na to povahu , když mne dole chytnul poprvé hrozně jsem se styděla.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Vando, a kolik ti je let? A to ti to bylo nepříjemné i fyzicky, když ti poprvé sáhnul na kundičku? Nebo ses jen styděla?

vanda (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Je mi 26 , vzrušovalo mne to , ale on mne čekal po práci a já pořád přemýšlela jestli nejsem upocena a jestli to nepozná.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Mne to vadí , ale nechci mu to říct aby se neurazil . Při sexu mi nevadí být nahá, ale když přijdu z práce pak být celej večer nahá ? Nebo uklízet nahá?

Karel (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

No tak pokud ti vadí, že na tebe čůrá, tak mu to řekni. Pokud je normální, tak už to dělat nebude. Jenom nechápu, že se před ním stydíš být nahá, když spolu šukáte. Doufám, že když ti ho tam strká, tak u toho se nestydíš, ne?

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Já si dřepnu .

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Vando, a už ti ji přítel někdy utíral po čůrání? Jestli ne tak mu to nabídni. Myslím, že z toho bude mít radost.

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Neutíral, ale roztahoval pysky když jsem čůrala , styděla jsem se ale když jsem nechtěla urazil se.

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Vando, to je škoda že se stydíš. Nemáš se za co stydět. Je to tvůj přítel a asi tě má rád. Tak proč by ses před ním styděla? Tak mu někdy podrž čuráka, když bude čůrat on.

Vanda (Út, 19. 7. 2022 - 16:07)

Jenže co bude pak , teď se chce dívat a čůra přede mnou někdy i trochu na mne jako nahodou , co bude následovat ?

Karel (St, 20. 7. 2022 - 07:07)

Vando, a co by jako mělo následovat zvláštního? Až v té sprše dočůráš, tak ti ho tam nejspíš strčí a budete prcat. Co je na tom divného? Já to se svými přítelkyněmi dělám taky tak.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

Nevím, já se stydím být před ním přes den nahá , on chce , abych byla doma pořád nahá , teď tohle ,nevím, jestli je to normální , hlavně to , že myslím, že záměrně čůrá na mne.

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Přítel chce abych čůrala ve sprše, prý se tím šetří voda , problém je že se sprchujeme spolu , on s tím nemá problém ale mne to moc nejde.

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Vando, skoro každá moje přítelkyně čůrala, když jsme spolu byli ve vaně. Většinou čůraly ve stoje jako chlap a přidržovaly si u toho pysky. Já jsem ale u toho nečůral skoro nikdy, protože mi stál čurák. Jinak tvůj přítel má pravdu, když říká, že se tím ušetří voda. Také tím ušetříš toaletní papír, protože když čůráš do záchodu, tak si po čůrání musíš kundu vytřít.

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Je to můj první přítel , se kterým žiju ale zdá se mi to divné, on ještě přitom na mne kouká.

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

No jasně, že na tebe kouká. Já jsem na ty své přítelkyně také vždycky koukal, protože mne to jejich čůrání strašně vzrušovalo. Jinak se chci zeptat, jestli čůráš ve stoje a držíš si u toho pysky?

Běžný zvyk (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Mě teda nikdy nenapadlo, že někdo kvůli čůrání vylézá ze sprchy, pouštím to automaticky.

Reklama

Přidat komentář