Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Denisa (Čt, 21. 7. 2022 - 11:07)

Jelikož je léto, tak přidám něco k lepšímu. Počůrala jsem se ve 14ti na táboře do postele, takže zbytek pobytu jsem si od ostatních docela ,,užila”. Je fakt, že každé léto si na to vzpomenu. A jednou asi v 17ti strachy, ale to je taková soukromá ostuda.

Denča (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Zdravím spolujmenovkyně, tak počurání na táboře před ostatními navíc v pubertě je fakt trapas, mě se to taky povedlo, ale naštěstí mi bylo snad 9, takže se to přešlo v pohodě. Ale strachy? O tom vždycky jen čtu.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

No tak to je pitomec, jestli se potom zlobí. To by měl vědět, že se některé holky před klukem nedokážou vyčůrat. Sám jsem taky jednu takovou měl. A jiná si zase musela dráždit klitoris, aby se jí moč spustila. Ale to čůrání u holek není pro mne prioritou, jen takové zpestření. A když to nějaká holka nechce, klidně se bez toho obejdu a v žádném případě jí nebudu do něčeho nutit, nebo se urážet, když není po mém. Svět se přece jen pro mne netočí.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

To jste moc hodnej, já nemám ráda , když se zlobí, je mi to líto , raději poslechnu ale tohle nedám , i když říka že si musím zvyknout.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Jasně, to chápu. Každý jsme nějaký. Mě už je 45 let, takže spoustu věcí už neřeším a nechávám jim volný průběh. S tou mojí přítelkyní jsme se včera taky osahávali až po práci, když jsme se sešli někde v parku. A myslím, že mi časem ukáže i to jak čůrá.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Ve sprše to už nějak dám, ale on chce abych čůrala třeba v lese, když jsem na houbách a to je pro mne nemožné , i když si dřepnu a vím, že se mi tam dívá , nedám ani kapku i když se mi moc dá a když to pak udělám bez něj , zlobí se.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Vando, tohle bych moc neřešil. Jestli ti na ní sahal po práci někdy odpoledne, tak mu přece mohlo být jasné, že jí můžeš mít upocenou a počůranou. Já jsem holkám sahal na kundičku třeba hned po tom, co se někde vyčůraly na zem a taky to nikdo nikdy neřešil.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Vím, možná jsem moc stydlivá , ale nemůžu za to , možná proto mi vadí i to čůrání.

Míra (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Když jsme se s mým milencem koupali ve vaně, dělali jsme různé prasečinky, jako kouření čuráka, lízání kundy, strkání čuráka do kundy a pak do prdele. Pak mi milenec navrhnul, abych ho počůrala. On ležel ve vaně kde bylo jen maloučko vody, já jsem si nad něj stoupnula, roztáhla jsem nohy a cikla jsem na něj jednou a pak jsem najednou cítila jak se musím vychcat úplně. Pustila jsem svěrač a z kundy mi začaly stříkat chcanky na něj. Chcala jsem mu na prsa, na čůráka a nakonec na jeho přání do pusy. Pil moje chcanky a já jsem se z toho hodně vzrušila a řekla jsem mu, aby mě pochcal taky on ! Postavil se nade mně, vzal si čurák do ruky-měl ho velikýho, stál mu a dlouho nemohl začít s čůráním. Pak jsem mu šeptala : Tak už mně pochčij ! On se najednou uvolnil a několikrát ciknul mně na kozy a pak už začal chcát velkým proudem na kozy, na kundu a nakonec mě chcal do úst a já to pila a tak mně to rozdělalo, že jsem byla hotová a měla jsem velký orgasmus. Pak jsme si ještě pěkně zamrdali.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

No, máš pravdu, je to divné. Ono na nahotu musí být ta správná atmosféra a musí být trochu vzácná. Jinak ji člověk přestane vnímat a přestane ho vzrušovat. Já mám teď novou přítelkyni, včera jsme se poprvé líbali a osahávali. V pondělí spolu jdeme do kina, tak se těším, že v tom kině budeme pokračovat.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Ty začátky jsou nejhezčí , teď už moc tlačí na pilu a jsem nervózní.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

No, já na pilu raději moc netlačím, nechávám to spíš na těch ženských. A spíše se přizpůsobuju dané situaci. A zatím to funguje. S žádnou ze svých bývalých přítelkyň jsme se nerozešli ve zlém. Se všemi jsem do dnes v kontaktu a vídáme se. Jinak ta moje nová mi už dopoledne volala, jestli prý něco nepotřebuju. A že se moc těší na pondělí. A pod sukni si prý nevezme kalhotky. Tak to je super, alespoň k ní budu mít snadnější přístup.

Vanda (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Taky se mi to ze začátku líbilo , ale bez kalhotek bych nešla nemám na to povahu , když mne dole chytnul poprvé hrozně jsem se styděla.

Karel (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Vando, a kolik ti je let? A to ti to bylo nepříjemné i fyzicky, když ti poprvé sáhnul na kundičku? Nebo ses jen styděla?

vanda (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Je mi 26 , vzrušovalo mne to , ale on mne čekal po práci a já pořád přemýšlela jestli nejsem upocena a jestli to nepozná.

vanda (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Mne to vadí , ale nechci mu to říct aby se neurazil . Při sexu mi nevadí být nahá, ale když přijdu z práce pak být celej večer nahá ? Nebo uklízet nahá?

Karel (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

No tak pokud ti vadí, že na tebe čůrá, tak mu to řekni. Pokud je normální, tak už to dělat nebude. Jenom nechápu, že se před ním stydíš být nahá, když spolu šukáte. Doufám, že když ti ho tam strká, tak u toho se nestydíš, ne?

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Já si dřepnu .

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Vando, a už ti ji přítel někdy utíral po čůrání? Jestli ne tak mu to nabídni. Myslím, že z toho bude mít radost.

vanda (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Neutíral, ale roztahoval pysky když jsem čůrala , styděla jsem se ale když jsem nechtěla urazil se.

Reklama

Přidat komentář