Reklama

Kluci a nahota doma

Alča (Po, 1. 8. 2022 - 15:08)

Je mi na zvracení tady z těch skoro devadesátníků. Vím, že některé dvacítky mají rády o dost starší pány, ale já to nejsem. Omlouvám se. Nic proti nim. Každý možná tak skončíme. Ale aspoň se neproducíruju s hůlkou v ruce a v šílených kraťasech mezi lidmi.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 20:08)

Tak se vyblej a máš klid.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 04:07)

Je hodně žen, které rády honí mužům penisy. Mám podezření, že jim nejde jen o jejich potěšení, ale také o pocit nadvlády, protože masturbovaný muž je zcela bezmocný, oddaný a hlavně ponížený a i směšný.

Požadavek (So, 30. 7. 2022 - 22:07)

Chybí tu odkazy na fotky hezkých nahých kluků ve věku od 18 let!

radek (So, 30. 7. 2022 - 20:07)

no byla chyba, že jsi si to nechal líbit. Já jsem zažil něco podobného ve 12cti , ale řekl jsem, že když se holky převlíkají jinde, tak i já se budu převlíkat jinde a pro jistotu jserm se ještě v pokoji zamkl

assass (Ne, 31. 7. 2022 - 01:07)

Já si na to ale nestěžuji. Paradoxem je, že když jsem byl mladší (možná od první třídy do sedmé), tak jsem se někdy styděl. Ale pak se to nějak prolomilo, stud opadl a ve 14ti letech jsem se rád předváděl. Vím, že mnozí kluci to měli takhle v pubertě, i podle některých příspěvků co jsem zde četl. Na druhé straně je také pravda, že když je někdo k tomu veden od útlého dětství, vnímá to jako naprostou přirozenost.

katrin (So, 30. 7. 2022 - 20:07)

u nás to bylo naopak, já jsem se ještě ve 13 koupala na zahradě nahá a můj brácha měl od 8 let plavky, mamky a taťkovo názor byl, že holky se nemají za co stydět a tento názor má i můj přítel, zak u moře mám jen tanga a dcera 11 let je nahá a chlapi, muž a syn 13 maj plavky, ale asi to tak má být, přece jen ženská postava je hezčí než chlapovo

lucius (Čt, 28. 7. 2022 - 16:07)

Mně se ve 14 letech objevily nějaké vyrážky na hrázi mezi análem a koulemi. Máma mi to musela mazat nějakým olejem a pak jsem se dvě hodiny nesměl oblíct. Stydil jsem se když jsem se musel pokaždé svléknout, lehnout si na záda a zvednout nohy nebo jít na čtyři a přehnout záda. Horší bylo, že později u toho byla i mladší ségra, když musela máma do práce. Postupně když mi to natírala ségra tak ostuda nějak opadla, a bylo mi to docela jedno. Jednou dokonce byla u ní i spolužačka, a samozřejmě se chtěla ségra ukázat, tak mi to dělala před ní. Tehdy jsem to už bral jako legraci, ještě jsem si pak s nimi chvíli hrál a bavilo mě, s jakým zájmem si mě její kamarádka prohlíží. I když jsem tam dolů neměl nic moc, víc jsem se nehabil, a je to evidentně těšilo.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Syn taky někdy o víkendu spí u mne v posteli , už několikrát jsem se mu na něj ráno koukala když mu stál, neumím to popsat , ale je hezký.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Máma mi kontrolovala přirození při koupání od malička až do dospělosti. Měla k tomu důvod, protože problémy s ním jsem měl. V takovým počasí jako je dnes, jsem doma i u babičky býval úplně nahý a nikdo s tím neměl problém.

Nina (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

No pro mě to byl až šok, ten pohled na syna ráno v penzionu. Naposledy jsem mu ho viděla tak v jeho deseti, takovýho malinkýho. A teď dobrých 13 cm, tak se mu šponoval, jako svíčka. Vím, že už si s ním umí pěkně pohrát.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Já ho neviděla si to dělat , jen skvrny na povlečení , ale bylo to milé , byla jsem pak za ním i v koupelně když se sprchoval, nestyděl se , ale mne to bylo blbé.

Hanys (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Taky spím nahý už od mala teď mi je šestnáct a ráno mě máma chodí budit do školy. Vždycky když přijde tak se mi podívá na penis . Nedávno jsem ležel odkrytý na zádech a dělal že spím .Mamka přišla potichu si sedla ke mě na postel a prohlížela si mého ptáka , pak po něm přejela prsty až mi v něm zacukalo a postavil se mi obejmula ho prsty a přetáhla předkožku to už mi ležel na břiše a byl tvrdý jako kámen ještě mi ho dvakrát přetáhla a odešla. Podíval jsem se na hodinky a měl jsem ještě půl hodky čas tak jsem se otočil na bok a usnul . Za půl hodiny mě přišla mamka vzbudit jako by nic . Vstal jsem oblíknul trenky a koupelna , snídaně a do školy už jsme se o tom nebavili ani se nezmínila že mi ho prohlížela.

Nina (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Bylo to teď zkraje léta, po vcelku namáhavé túře na horách. V penzionu jsme šli ještě pozdě spát a ráno vidím kluka odkopaného. Kousek dál ještě spala malá dcera. Syn, 13, spal jak dřevo a tak jsem toho využila a po více letech viděla, jaký to má. I jsem si sáhla, prostě prozkoumala jsem mu ho dopodrobna. Pak jsem ho opatrně přikryla.

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 09:07)

Maminka mi od malička kontrolovala pindíka. Při koupání, zpočátku jsme se koupali spolu, poklepala na uzdičku a když se mi postavil, několikrát mi přetáhla kůžičku a pořádně ho umyla. Když jsem byl větší, už jsme se do vany oba nevešli, tak jsem jí zavolal, ona mne zkontrolovala a když jsem pak masturboval, tak odcházela. Když mi bylo osmnáct, řekla, že by mne měla kontrolovat moje holka a přestala s tím.

Eva (Ne, 17. 7. 2022 - 10:07)

To ti do osmnácti přetahovala kůžičku?

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

Ne tak jako před tím. Když jsem si nahonil erekci, tak jsem jí zavolal, jednou rukou mi prohmatávala varlata, druhou stáhla kůžičku za žaluda a ze všech stran si ho prohlídla. Trvalo to jen chvilku. Pak mi řekla že jsem v pořádku a abych pokračoval. Pak jsem masturboval, ale u toho už nebyla.

Eva (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

V osmnácti už si musel mít pořádnej klacek. To s ní nic nedělalo?

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 13:07)

Ani ne. Jen rychleji dýchala a třásly se jí ruce.

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 12:07)

No jo,to by se jeden z tebe posral!

Reklama

Přidat komentář