Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

P (Pá, 12. 8. 2022 - 11:08)

Já vždy a všude bohužel musím nosit plenky na denní nošení denní plenky a na noc noční plenky říkal jsem mamce až mi i noční plenky nechává přes den jelikož denní plenky protikaji tak mi řekla že objedná i větší svrchní kalhotky se suchou plenkou vsitou uvnitř kalhotek a tak to budu muset nosit přes den a noc ale ještě se uvidí už mi tyto svrchní kalhotky i ukazovala jsou od značky bobanek ale i mně je bude dávat s látkovými pleny já jsem jediný co doma nosí plenky mne je 6 let zatím ještě a zatím mám odklad ze školy a zatím chodím ještě do školky ale do speciální tam plenky a ostatní dětské oblečení nevadí a do školy také půjdu do speciální dnes jsem si řekl mamce i o punčocháče s laclem a plenky dovnitř 4 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s laclem které tam jsou příšite pleny aspoň drzeji kde mají stejné jsem prý na úrovni spíše jako batole.

H.J. (Čt, 11. 8. 2022 - 19:08)

Nejlepší pleny pro starší děti a dospělé jsou Abena Abri Form XS2 Junior. Můžu doporučit!!!!

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 15:08)

I se ti postavil pták při tom psaní?

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 15:08)

No když jsme spolu, tak se prebalime. Schválně dělám ty největší zasery, ať si kluci uzijou pořádnej smrad. Jinak se prebaluju sám,.

Varlátor (Čt, 11. 8. 2022 - 09:08)

Fitrous

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 07:08)

Mě je 12 let, a plenky mam přes noc a často i přes den. Celé to začalo v 10 letech, kdy jsem se počůrával když jsem spal, prý jsem špatně spal a mluvil ze spaní, tak mi to řekla mamka. Dnes už se nepočůrávám, tak jako předtim, ale i tak je nosím a používám. Mám psychicky postiženého bráchu a díky tomu máme doma pleny, on chodí do speciální školy, já ale do normální. Jemu je teď 11, je o rok a něco mladší, než já. On si ale často dokáže jít na záchod sám, stejně jako já a díky tomu máme doma víc plen, než bysme měly mít. Mamka je dostává zdarma a protože jsme stejně velcí, nosím je i já, i on. Nikdy mi nevadilo mít za bráchu někoho, kdo nosí plenky, ale teď je mám i já. Ani se mi toho moc nechce zbavit, mamce to nevadí. Ale už jsem si hold zvykl a někdy se počůrám i teď ze spaní.

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 21:08)

Je mi opravdu 12, nejsem žádnej úchyl, jmenuju se David, a docela mě sere, že kvuli těm opakujícím se komentářům jsem taky za úchyla... Tenhle komentář je tady poprvé, né po 4 jako komentáře který mají taky 4 stejné odpovědi.

Varlátor (Čt, 11. 8. 2022 - 07:08)

Hanka

Bouše2 (Čt, 11. 8. 2022 - 07:08)

kdo taky dával dětem spolu s plínou dudlík pod roušku během covid na nákupy a procházky náš malej je mu 5 byl pořád s plínama venku a když sme byli v obchodě tak byl hodný a byl furt u mě protože měl dudlík a nemluvil že chce tohle a tamto protože se bál aby mu vypadl doma dostával furt plínu punčocháče bez slipů a triko aby bylo vidět jestli má ee

Varlátor (Čt, 11. 8. 2022 - 06:08)

Tvoje?

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 22:08)

Celému domu, ve kterým bydlím, se opravujou stoupačky a sklep. 6 měsíců nepoteče voda, a tak nám před domem postavili 2 kontejnery, sprchy a záchody. Mě je právě 13, a nechce se mi chodit 6 měsíců na společné záchody domu, většinu lidí sice znám, ale i tak tam nechci chodit. A tak nosím 24/7 pleny, například kdybych se vzbudil ve 2 ráno, a potřeboval bych na wc, nechtěl bych jít 4 patra po schodech dolů (nemáme výtah totiž) a pak zpět nahoru, a navíc se to zamyká, aby tam nechodil někdo cizí, takže bych si mohl taky zapomenout klíče tam odsud. Já jsem vlastně na pleny zviklej, mam je, když někam jedem na výlet a cesta je dlouhá a taky je nosím v zimě pod kombinézou. Jsem jedináček, protože je na mně mamka sama, a nechce mít tak další dítě. Přebalit se dokážu sám, ale někdy mi pomůže mamka. Když se teda vzbudím v noci, a potřebuju na záchody udělám to, a spim dál. Teď když to píšu se mi začalo chtít čůrat :), ale každopádně, když je čas, přebalím se hned, co to udělám, když čas není, hold nosim špinavou plenu.

Varlátor (St, 10. 8. 2022 - 19:08)

Běžná věc

Animius (St, 10. 8. 2022 - 17:08)

Každé dítě by mělo nosit plenky od miminka až klidně do práce 15 let maximálně. To naše dítko 10 let když nedáte plinu tak sotva vyjedete z baráku už si říká že to nevydrží že chce kadit mám větší auto takže když se mu chce tak použije chemické wc či nočník ale v autobuse takové štěstí nemáte jela jsem z klukem regiojetem bývalý student agenty měl rozbité wc a že jsem klukovi radši dala jednorázové pleny na cestu ale já jsem sama inkontinencini osoba takže mám silnější vložky spíš vložné pleny a syn zatím ještě pampersky číslo 7 takže jsme oba byli v takové pohodě ale ostatní děti co jeli tak jednomu klucinovi se chtělo strašně moc čůrat a pan řidič mu nabydl pouze kýbl nechtěl nikde zastavit sice to trochu pustil tak se mu trochu ulevilo tak měl hold trochu mokré kraťasy a já jsem paní nabídla jestli pro syna nechce pampersky a ona říkala že v 11 letech asi plínky si nevezme já vám to řeknu asi takto syn vedle mne v 10 letech nosí ještě plenky jednorázové také no zkusím se ho tedy zeptat tak se kluk se prevleci na to nefunkční wc a jeho máma mu přinesla tu plenu o demne a řekla mu aby si jí vzal pro větší jistotu kdyby se mu ještě chtělo čůrat že náhradní kraťasy už nemá u sebe ale dole v tašce tak kluk si pleny tedy vzal úplně v pohodě oblékl si je sám což bych u mého syna také brala a že nemusím po každé potřebě stále prebalovat ale plina hodně saje curani ale když se pokadi nikdy i 3x za den když doma chce nosit plenky ale to dostává už látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem nevím co sním už dělat byli jsme jak na psychiatrii a psychologii a vždy mne řekli že chce být stále malé miminko co nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále bohužel ale od začátku září je přihlášen do speciální školy to mne dali nabídku na psichologii tak už je přihlášen tam děti jako on plenky normálně nosí a spíše nosit musejí... Ale nejdřív půjde příští týden na psychologické poradenství a ještě jednou na vyšetření aspoň tak do konce tohoto měsíce...

Vojta (St, 10. 8. 2022 - 18:08)

Uz vidím jak v plném autobuse si dítě dává na sebe pleny…. :D :D

Lenka (Út, 9. 8. 2022 - 10:08)

Ano přesně tak když dítě potřebuje mít pleny ve visim věku já kdybych pleny nedávala tak každé ráno peru povlečení tak se vycura do jednorázové pleny a je po problému a pak prebalim a kluk si může hrát či běhat úplně v pohodě venku a že má pleny jednorázové mu vůbec nevadí a ze starých deravych punčocháču má udělané takové kraťasy že to plinku aspoň trochu stáhne klukovi je 10 let a pleny včera prijmul v pohodě večer jelikož včera ráno jsem mu řekla že večera dostane plenky na noc a prijmul to úplně v pohodě a dnes ráno jsem ho prebalila v 6 hodin ráno a říkal že je to lepší mít jednorázové pleny než ty co měl předtím já jsem měla půjčené pleny od kamarádky co má malé děti které nosí ještě plenky normálně tak jsem si od ní půjčila zhruba 20 kusů plenek syn měl sice látkové pleny s pvc kalhotky ale vždy ráno byla plenka mokrá a začalo mu to vadit takže teď je v pohodě že plenka vše vsakne a je v suchu a plenky jednorázové dávám i na venek radši pro jistotu kdyby se pocural i venku teď má výhodu že se může i v klidu pokadit a pak se jenom prebali v klidu včera jsem koupila pleny seni kids jsou trochu i silnější spíš jsou určeny na noc ale prikoupim i na denní nošení plenky a nebo uvidíme jak se mu bude dařit v těchto plenkách teď ještě spí v pohodě a zatím se mu vstávat nechce když měl ty klasické látkové pleny tak to vstal už v 7 hodin ráno na přebalování a pak si zase lehl... Na chvilku..

Marta (Po, 8. 8. 2022 - 09:08)

Přesně tak když je na pleny už zvyklé ve visim věku nosit tak není žádný problém na syn nosí plenky úplně všude jak doma tak i venku a nemá vůbec trému se vysvlect i venku když mu měním plenky stáhnou se jen dětské leginy a pleny se vymění žádné položení na podložku ono dítě ve věku 5 až 9 let pleny ještě přežije a doma se používají normálně ještě látkové pleny ono v Anglii se pleny u těchto děti ještě používají úplně v klidu já jsem byla u známých v právě v Anglii a kamarádka má kluky 8 a 10 let a těm pleny ještě normálně dává ale já jsem klukům 5 a 9 let pleny také normálně dávala jak přes den a noc a pouze jednorázové a vůbec žádný problém či protest nebyl to jenom v České republice si každý mysli že dítě je uchyl či něco podobného jako např retard v anglickém státě je to běžné že se děti v jsou v plenkách ve vyšším věku občas jsou i bez plenek přes den a použiji normálně wc či nočník ale viděla jsem i v jejich rodině že klukům normálně dávala i kojeneckou lahev se sunarem měli lahev 360 ml jako druhá večeře a já mim klukům to také dělám už normálně a dnes ráno jsem prala velkou pračku látkovch plenek. Já dávám klukům vždy 2 látkové pleny s jednorázovkou a na venek jednorázové pleny jenom a kluci jsou už zvyklé je nosit na venek....

(Po, 8. 8. 2022 - 04:08)

Když už je z děti nikdo zvyklý na pleny jako přes den a noc tak to dítěti nedělá žádný problém je nosit mne je 14 let a já trpím často epileptickymi záchvaty takže pleny musím mít na sobě i třeba celý den a noc dnes ráno jsem byl durch mokrý tak mne mamka už prevlekla do čistých plenek a punčocháču jelikož jsem měl i punčocháče promocene durch tak jsem dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče znovu mne plenky nevadí že je musím nosit já už za te léta jsem na pleny zvyklí nejdříve jsem také mamce říkal až mne plenky nedává ale ona mi řekla že když jsem takto přistižen tak mne za každou cenu plenky dávat bude klidně až do 18 let ještě zatím nosím plenky dětské seni Kids ale občas i větší S a nebo M ono záleží jaký to je výrobce jednorázovych plen ale když jsem doma tak většinou mám látkové pleny se svrchnimi kalhotky či overalem.

Ha (Ne, 7. 8. 2022 - 20:08)

Jistě, že jo ale babi vždy začíná že je musím mít a stejně ten týden vždy vydržím a občas je to úleva jen se potkat a dělat jakoby se nic nestalo.

Michaela (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

a to ti nevadí v těch letech?

Ha (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Vždycky kdy jsem u babičky tak dostávám plenky. Babička říká že jsem ještě malá a tak, že musím mít plenu. Mně je 13 let. Každý večer dohlíží a pomáhá mi s nižším tak o kolo 18 hodiny a pak mi nandavá plenky a nasadí punčochy a bodíčko. Po umytí a převalení následuje večeře pak už jenom pohádka a jdu spinkat. Ráno mám většinou suchou plenky táž se nechává do oběda což už je plná ale ještě chvíli přece postačí říká babička a jdu si lehnout tak na 1h a 30 min. A pak už jsem už konečně převalení do čistých.

Reklama

Přidat komentář