Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Host (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

zalez ty plenkaři nadrženej

Otec (Po, 2. 1. 2023 - 06:01)

Náš 8 lety syn také stále používá plenky pouze na noc a přes den jen občas ale většinou je bez plen. Ty pouze používá jen když má punčocháče se zimní kombinézou jinak nikoliv. Jen teď že od minulého týdne začal marodit tak mu žena dává plenky nonstop a v klidu si pleny užívá ale občas ho žena nechá bez plen a dá mu podložni misu jako v nemocnici a dnes ho mám na starosti já až do večera....

Jana (Po, 2. 1. 2023 - 08:01)

Jaké plenky používáte a dokáže se sám přebalit,nebo to musíte dělat ještě vy?

Hist (Po, 2. 1. 2023 - 06:01)

Buď ráda že nekadi do oblečení či do postele a že má pleny a dělá to pouze do nich.... Neboj ona se to bude muset odnaučit když půjde do školy.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 09:01)

Dobrý den,dcera ve 4 letech kadí jen do pleny má tady někdo takový problém přemýšlela jsem jak jí to odnaučit

Venca (St, 17. 8. 2022 - 06:08)

Děláte z komára velblouda. Jistě je to pomočování problém. Měl jsem jako malé dítě také problém s močením a se stolicí. Nosil jsem plenky do školy skoro až do 14 let. A to sem cvičil na spartakiádě v plenkách! Potom sem přešel na nočník, nosil jsem ho ke kufru přivázaný a ve vlaku jsem se vykadil klidně do nočníku a vyhodil z okna obsah. Tehdy ještě padaly hovna z WC na koleje, no a já to házel vedle kolejí. Nic na tom nebylo, jen někteří citlivkové si drželi frňák, protože jim hovno nevonělo. Sral sem do nočníku ještě ve třiceti. Pak už se mi střeva uklidnila a přestal jsem s tím sraním mimo mísu. Jo já vím co je to být posraný.

Marta (Út, 16. 8. 2022 - 08:08)

Ahoj já bych dítěti pod zimní kombinézu dala také pleny a dávám je ale syn nosí punčocháče pod zimní kombinézu stále ale ne ty dětské s obrázky ale čistě jednobarevné vždy když si vezme punčocháče tak nejdřív dám 3 látkové pleny s jednorázovkou a vše protáhnout mezi nohama a když má už plenky tak ho rovnou i obleknu že nasadim punčocháče a pak zimní kombinézu a když to je nikde dobrý tak i prebalim je to lepší aby nebyl v mokrých plenkách když má ty látkové na sobě ale já mám tu smůlu že klukovi dávám plenky už od 8 let až do teď když mu je 11 let bohužel ještě bude mít až do 18 let kdy teprve může jít na operaci má něco jako prostatu od osmi let emureza to nebyla tak aby takto nenestydl tak chodí takto v zimě oblečen ale teď když je teplo tak normálně nosí kraťasy ale bohužel i s plenkami ale ty nejsou tolik vydet jsou slabé ale vezmu hodně moče akorát že se pod nimi potí tak mi kamarádka poradila až mu s jednorázovkou dávám i plenky látkové tak vždy dostane 2 látkové pleny s jednorázovkou ale doma má pouze látkové pleny 80x80...

Návštěva (Po, 15. 8. 2022 - 09:08)

Nejsou to jen pohádky lidi psané doma až děti dávají třeba do plenek ale aby větší dítě 10 let věku nosilo pleny venku se mi moc nezdá už jste nikdo vydel že by dítě v 10 letech bylo prebalene venku já tedy osobně nikoliv jó chápu když je dítě nemocné či postižené tak se pleny dávají ale u zdravých děti to není normální aby je matky rvali do plenek když je dítě zdravé pochopil bych i to v zimě když má dítě punčocháče a zimní kombinézu či oteplovacky tak než se vysvlekne z kombinézy tak by se pocuralo. Takto to dělá jedna známá svému synovi 12 let že mu pod punčocháče dá plenku on ještě ve 12 letech bohužel nosí buď overal či zimní kombinézu a na spaní místo pyžama nosí také overal...

Jitka (Po, 15. 8. 2022 - 08:08)

U nás doma u dvouch kluků 8 a 10 let každodenní rutina mytí a přebalování nejdříve nosil pleny pouze mladší jelikož se stále pomocuje do postele tak jsem mu koupila pampersky číslo 8 než mu dávat prášky či něco jiného tak mu dávám plenky jednorázové ale občas i plenky látkové 80x80 také pouze doma a na venek jednorázové pleny a pak se zeptal starší jestli by nemohl dostat pleny také tak jsem mu dala na zkoušku jenom tu pampersku a na něj byla také tak jsem mu jí už nechala a řekla jsem mu obě potřeby se dělají do plenek a on v klidu souhlasil tak od jisté doby také dostává pleny také úplně všude jak doma tak i venku a svrchni či gumové kalhotky jsem koupila na Jana rubcova ale i suché pleny jsou to kalhotky které tuto plenu mají vsitou do vnitr těch kalhotek a punčocháče mají zatím svoje dětské z obrázky a mladší má nohu 32 a starší 35,5 a obuv mají od značky vasky jsou také od značky zirafky a já kluky už nekrmim jedí sami ale vždy u snídaně mají také radši ovazanou lat plinku jelikož by byli jako prasátka a do vody mají speciální plavky kde jednorázové pleny nevadí.

Martin 8 (Po, 15. 8. 2022 - 08:08)

Já také souhlasím s tím aby děti nosili pleny a punčocháče v autě či autobusu když to je normální věc pleny pro větší děti také patří. Já mám pleny zatím stále také všude jak v autě tak i v autobuse ale i punčocháče frote s laclem které mi je mamka na ně našila ale i takto je nosím i doma teď jsem byl akorát prebaleny v noci jsem hodně čůral tak mi mamka sundala bodyčko a nasadila mi jak čistou plinku tak i punčocháče a ještě ležím v posteli a mám i dudlík a připravené mléko v kojenecké lahvi a mne je zatím 8 let a že nosím plenky mne nevadí jelikož mamka říkala že je lepší mít mokrou plinu než postel a zatím jsem pouze krmen z kojenecké láhve mám vše tekuté mám i brindak kolem krku ale je to spíš látkova plenka a mamka mi dává pleny od začátku prázdnin a dostávám jak látkové pleny se svrchnimi kalhotky tak i jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a v posteli mám tu velkou inkontinencini podložku i když mne mamka prebaluje v posteli aby mne nemusela stále dávat pleny na přebalovacím stole v koupelně to mne dělá jen při velké potřebě když mám hodně nakadino v plenkách jinak když jsem jenom pocurany tak v posteli mne prebali a já mám nohu zatím třicítku teď si dám mlíčko z kojenecké láhve a dudlík do pusy a půjdu spát ještě jelikož mne není nijak dobře.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 20:08)

Konečne niečo dobré schválila Europska únia:zákon č. 543289 z 13.7.2022 nariaďuje okamžité povinné nosenie plienok počas jazdy v aute od 1.9 2022.Budú sa vykonávať priebežné kontroly tohto nariadenia políciou a sociálkou.V prípade nedodržania bude udelená pokuta vo výške 10000€ a odobraté dieťa sociálkou a ponúknuté na adopciu ľudom typu Tonda.vet.Dieťa musí mať na sebe 4 klasické plienky,na tom jednorázové,pančuchy,body a kombinézu.Preto pozor od 1.9.2022.

Nerik (Ne, 14. 8. 2022 - 22:08)

Súhlas!

Bohuslava (Ne, 14. 8. 2022 - 19:08)

Můj 17-letý syn je zimomřivý a doma nosí košile a na to lacláče, jenže jsou to dívčí lacláče a nechce se mu to svlékat když má jít na záchod, tak má pleny.

(Ne, 14. 8. 2022 - 18:08)

Dáváte větším dětem plenky na cestu dlouhou či krátkou ale i punčocháče frote s laclem a jakou mají nohu ve 13 letech nás zatím 33 až 35..

Muba (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

Mne je 10 let a vždy když jsem byl v nemocnici s ničím tak mamka vždy řekla že se občas v noci pomocuji a oni řekli oni si poradí co semnou dělat ano poradili si dostal jsem dětské plenky s pvc kalhotky a overal vždy jsem dostával pleny látkové vždy tak 4 ale každý ráno při prevlekani posteli a přebalování jsem dostával i čípek do zadečku jelikož vždy byla plena mokrá ale durch teď jsem právě v nemocnici se slepakem dnes ráno jsem byl durch úplně mokrý tak mne prebalila sestra ale místo 4 látkových plen jsem dostal rovnou 6 látkových plen když tak hodně čůram a mám skládané pleny na šířku a na pokoji nejsem sám kdo má pleny asi tři kluci je mají také ale jednorázové ale já látkové pleny to jsem se ptal proč já musím mít látkové a oni jednorázové prý to je tak dané ale už to na mne působí ale zítra dostanu po ránu místo čípku kristyl abych byl úplně čistý jelikož půjdu na operaci jako první a mne už trochu ne moc rostou chloupky tak dneska mne v koupelně musejí trochu i oholit mezi nohama spíš úplně na hladko při nočním přebalování měli jste nikdo z děti když jste byli v nemocnici také plenky jako já.

Markéta (Ne, 14. 8. 2022 - 01:08)

Dávali někomu plínky po obřízce?

Ano (So, 13. 8. 2022 - 13:08)

Ano já syna prebalim ve spánku úplně v pohodě a klidu ani o tom neví a na noc nemá tolik plen jak píše má pouze 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a dětské bodyčko a nebo max dupačky a s tím sunarem to je pravda má lahev 360 ml a tomu dávám pouze jako svačinu či pozdní večeři a jeho okresech sestra vůbec pleny nenosí to je jeho malý vimysl pleny má pouze on je v plenkách kvůli stálého pomocovani u lékaře jsem s ním byla ale žádný úspěch nic nezjistili a nebo to dělá schválně že chce nosit plenky tak to má s plnou paradou....

Návštěva (So, 13. 8. 2022 - 13:08)

U mne a sestry to je vždycky když se nikam jede tak nám mamka dává pleny říkala že lepší je čůrat do plenek než do postele či v autě sedačky a když jsme v autě tak máme jenom jednorázové pleny s trikem které je dlouhe skoro až po kolena že nám ho mamka svaze mezi nohama aspoň trochu plenky drží a máme seni Kids pleny pro noční spaní i přes den ale já musím mít ještě svrchní kalhotky sestra je starší 11 let a já mladší 9 let já jsem nosil plenky nejdříve a sestra se potom přidala já je nosím už rok od 8 let a sestra je nosí 14 dní a sestra je přes den bez plen ale zato já je mám non-stop a mamka mne normálně prebaluje jako kdybych byl batole a občas mne dělá jenom doma i Sunar do kojenecké láhve mne to nevadí nikdy i vyhovuje já vždy po obědě chodím spát po přebalování a spím tak dvě hodiny a večer chodím spát hned po večeři kolem 18 hodin to mi mamka dává 3 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a overalem a takto spím až do rána ale vždy kolem 22 hodiny se na mne kouká jestli nechci prebalit do čistých plenek ale většinou mne prebali ve spánku aniž by o tom věděl a pak se divím že ráno mám pleny a čisté a suché.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 16:08)

U nás to bylo stejně, lepší pleny než pročůraná sedačka.

P (Pá, 12. 8. 2022 - 11:08)

Já vždy a všude bohužel musím nosit plenky na denní nošení denní plenky a na noc noční plenky říkal jsem mamce až mi i noční plenky nechává přes den jelikož denní plenky protikaji tak mi řekla že objedná i větší svrchní kalhotky se suchou plenkou vsitou uvnitř kalhotek a tak to budu muset nosit přes den a noc ale ještě se uvidí už mi tyto svrchní kalhotky i ukazovala jsou od značky bobanek ale i mně je bude dávat s látkovými pleny já jsem jediný co doma nosí plenky mne je 6 let zatím ještě a zatím mám odklad ze školy a zatím chodím ještě do školky ale do speciální tam plenky a ostatní dětské oblečení nevadí a do školy také půjdu do speciální dnes jsem si řekl mamce i o punčocháče s laclem a plenky dovnitř 4 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s laclem které tam jsou příšite pleny aspoň drzeji kde mají stejné jsem prý na úrovni spíše jako batole.

Reklama

Přidat komentář