Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pavla (Ne, 24. 7. 2022 - 07:07)

Tak já musím nosit plíny na cestování taky a není to teda nic příjemného .

Pavel (Po, 25. 7. 2022 - 23:07)

Ahoj Pavlo kolik ti je

K (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

A to je potrebujes, nebo je to jenom pro jistotu?

B (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

Včera si náš syn večer řekl o plenky je mu zatím 8 let tak jsem mu dala zatím látkové pleny zhruba 4 látkové pleny a pvc kalhotky a teď ještě spí teď mi řekl že je obojí jak pocurany a pokadeny možná už dlouho nekadil v nocniku nic neměl on má epilepticke záchvaty občas tak má u postele nočník pleny má ještě když byl jako batole tak se hodí teď ještě tak jsem mu řekla že si připravím čisté látkové pleny na přebalování to ho stačí jenom otřít vlhcenimi ubrousky a potom namazat a zapudrovat a dám mu do zadku čípek aby se vykadil a potom mu dám vědět čisté pleny po vykoupani ale už jednorázové pampersky jestli je bude chtít většinou je bez plenek přes den a na venek také nosí plenky do kraťasu pleny jsem začala používat od 6 let a do školy chodí do speciální pro postižené děti a tam pleny mají také?

C. (Pá, 22. 7. 2022 - 11:07)

Trypas

Lenka (Pá, 22. 7. 2022 - 07:07)

No viděla jsem tady dítě které bylo na pláži a mělo akorát plenky do vody a mohlo mu být zhruba 14 až 16 let ale moje děti také nosí plenky do vody. Hlavně mají pleny na noc ale včera když jsme šli po městě tak měli také plenky a kraťasy a je tady příšerně vedro a vzala jsem si sebou batoh kde mám vše potřebné pro větší děti na přebalování a koukala jsem na ulici že tady jsou mobilní prebalovaci kabinky jak na menší tak i větší děti.

Lenka (Čt, 21. 7. 2022 - 09:07)

My jsme jeli včera na dovolenou a synům 10 a 12 let dostali oba plenky na cestu dlouhou jsme v Řecku ráno dostali jednorázové pleny a měli je po celou dobu v letadle jelikož jsem měla placenou první třídu a dnes je kluci taky mají i ve vodě a na hotelu také v noci a s plenkami nemají žádný problém je nosit jak přes den a noc a ve vodě a zatím spí oba dva v overalu a když se jde na výlet tak také mají pleny vzala jsem si jen pár plen sebou a zbytek jsem koupila tady v Řecku když přijdete do obchodu že chcete jednorázové pleny pro větší děti tak úplně v pohodě je seženete a dostala jsem i dva dárečky dva dudlíky ale zatím ho dudla je mladší v noci prý se mu dobře usíná a tady v hotelu plenky i doporučuji všem dětem ale když jsme doma tak kluci dostávají také pleny ale látkové s pvc kalhotky a nebo se svrchnimi kalhotky a občas i punčocháče dostanou a já mám s klukama úmluvu když mají plenky tak oblikam já a když jsou kluci bez plenek tak sami ale většinou pleny mají tak přebalování a oblékání dělám já osobně jsou oba postižené ADHD tak právě plenky musí nosit jedna paní doktorka je jim doporučila radši pro větší jistotu.

Jitka (St, 20. 7. 2022 - 06:07)

Ano přesně tak když si dítě ve vyšším věku řekne o plenky a punčocháče a nosí jak pleny látkové tak i jednorázové pleny ale také úplně všude u nás doma to je úplně každé ráno a večer stejna rutina mytí a přebalování. Syn mi řekl že se v jednorázovych plen když je teplo potí tak všude dávám pouze látkové pleny 80x80 ale já dítě mám postižené takže je i na invalidním vozíku jelikož z kočárku už vyrostl

. (St, 20. 7. 2022 - 06:07)

Včera večer jsem synovi 10 let také na noc dala 4 látkové pleny a pvc kalhotky a kamarádka mi řekla až dávám ještě punčocháče na pleny že to je lepší než aby měl overal a nebo klasické pyžamo a teď jsem kluka prebalila do čistých látkových plen a v puse dumla dětský dudlík a je úplně v pohodě a že má pleny mu vůbec nevadí on vstal a řekl mi že je obojí a rovnou si řekl o čisté látkové pleny ale až zachvili kolem 10 hodin pojedeme na výlet s autem tak mu pleny a punčocháče nechám podle toho jak bude chtít on buď dostane látkové pleny a nebo jednorázové pleny tak hold kluk od včerejška používá zase pleny jako malé dítě mne to nevadí že ho prebaluji a jemu nevadí že nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále...

M (Út, 19. 7. 2022 - 05:07)

Když se dítě ve 14 letech mu nevadí nosit plenky tak proč by se měl stydět že pleny nosit musí jinak by vše dopadlo špatně vše pocurany. Já syna prebaluji také každý den radši přes noc má látkové pleny a spí ještě v overalu a plenky mu nevadí že nosí látkové doma a na venek jednorázové pleny Huggies a klukovi je také skoro 13 let a je úplně v pořádku tak se kluk pocurava hold se plenky budou hold dávat tak dlouho dokud mu vše nepřestane nás kluk má také pleny v autě vždy si o ně řekne sám že chce mýt pleny a do plenek dělá obě potřeby tak se vždy v autě i prebali a není ho důvod tahat na benzince na wc v zadu jsou sklappene sedadla a tam si kluk lehne a já ho v klidu prebalim do čistých plenek a nebo ho maximálně prebalim v kufru auta je to sice vidět že má mokré pleny v autě stáhnu kraťasy a plinku já zatím dávám ještě 3 látkové pleny s jednorázovkou chtěl to abych to u něj zkusila tak to takto už nosí půl roku a když je doma tak má i punčocháče ale i na zahradě třeba ale když se koupe v bazénu tak dostává plenky do vody...

Adam (Po, 18. 7. 2022 - 18:07)

Dělám už hezkou řádku let na benzínce a velkých děcek s plínou mezi nohama jsem viděl dost. Hlavně Švédové a Němci jsou experti na trápení děti plenami, až k neuvěření, jak velkému dítěti dají do auta plíny!

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 22:07)

ty v tom vidíš něco špatného ? nechápu........ mě je už 13 a taky do auta dostávám plínu , nemám s tím problém , když jedeme víc než 200 km tak ji dostanu automaticky , nikdo se mě neptá chceš , nechceš .Ale že by mě to vadilo tak to ne . Na velkou si dojdu než vyjedeme a malou čas od času popustim do plíny.

Bouše (Ne, 24. 7. 2022 - 05:07)

je nám líto ale tahle 13leté dítko nepíše. Inu další zavšivený 40letý plenochylák

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 00:07)

Kolik je tak nejstarším dětem, které tam v pleně vidíte?

Iva (Út, 19. 7. 2022 - 08:07)

Náš osmiletý syn má na dlouhé cesty taky plenky, ale když mu dám ještě přes ně těsné boxerky, tak už není vidět,že pleny má.

Adam (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Možná to není vidět, ale jak se cítí kluk? To vám je jedno, že ano.

Iva (Út, 19. 7. 2022 - 11:07)

Náš kluk,když usne,většinou se pomočí. Uznávám,že plenky trochu tísní,když je má utažené,ale zas to není vidět.Nevím,co by jste dělal na našem místě.Doma na spaní má plenu samozřejmě větší a volnější.

Bouše (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Adame to máte tak. Z 99 % ty příspěvky tady tvoří uchylové a uchylačky, takže jsou to vymyšlené příběhy s bujnou fantazií. Takže to neberte vážně.

Adam (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Já už jsem velkých děti s plenami u nás pumpě viděl dost. Chudáci se musí pochcat do kalhot, protože se rodičům nechce zastavit!

Vojta (Po, 18. 7. 2022 - 19:07)

Já nosil třeba ve 14ti plenku i v autě, protože jsem měl problém ve spánku udržet moč a je lepší mít plenku, než mokré smradlavé sedadlo. Akorát v létě to nebylo příjemný moc mít kratasy a plenku v autě.

Reklama

Přidat komentář