Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

takže když mi kdokoliv ať už vy nebo někdo jiný řekne skonči s tím tak mám poslechnout a jedině tak se tomu možná ještě vyhnu?

Pllukovník (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

pane Majore nezastrašujte ho buďte rád že dodržel alespoň to že už se o tom baví jen na příslušném vlákně a že netrollí na těch dalších

Major (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Právě že ne chlapče a i tady v posledních 3 dnech trollí až je třeba to řešit.Navíc nikdo nezastrašuje,varování to ano,ale nezabírá a tak je třeba návštěvy aby mělo to varování efekt.

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Kakali jste už Holky už a kolik bylo šišek napíšete mi sem jak to probíhalo děkuju moc Lada Zikova

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

tobě taky laděnko a za tvé pochopení a toleranci ti posílám kamarádskou pusinku

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Děkuju moc za pusu a přeju ti taky krásný kakaníčko ať se ti pak krásně taky kaká

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

já tobě taky moc děkuju že jsem v tobě našel holčinu rsp. ženskou který nedělá problém si o tom psát

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Chceš vědět kolik jsem toho vykakala před polednem šišek bylo jich 9 z mího zadečku pěkně vyklouzli po zatlačení musela jsem jinak bych se snad vůbec nevykakala a chceš abych ještě Kakala dneska třeba se mi povede dlouha šiška která pak padne v lese na zem pak to vifotím tu mojí šišku skusím vykakat aspoň 5 šišek dlouhejch

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

No nedělá mi problém si o tom psát o Kakání možná zachvilku si prdnu a začnu tlačit pořádně a už pojede ven ze mě ze zadečku první šiška ale chci aby mi to pěkně spadlo na zem

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Teď jsem vikakala opravdu velkou šišku lezla ze mě pomalu tak jsem trochu zatlačila a už žbluňkla do záchodu až zadecek jsem měla mokrej krásně se mi kakalo teď přeju vám taky krásný kakaníčko všem

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

nemusíš v sobotu jedu do jizerek na dva týdny a až se vrátím tak nebudu vědět že nějaká doktorka.cz existuje

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Těším se na další kakání dneska odpoledne v lese poběžím ke stromu sundám si kalhoty a dřepnu si a budu čekat až to na mě přijde tak pak začnu prdět napřed a pak počkám až mi vyleze první šiška z mojí prdelky chci toho vikakat víc v klidu užit si to že Kakam bude před stromem velká hromada pak to ještě vždycky počůram hodně a pak je to krásně mokrý ti moje výtvory na zemi

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Jsi fakt hodná že ti nevadí že si o tom rád píšu a že jsem na takové věci zvědavý

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Jo ráda si o tom s tebou budu psát o kakání mě se právě teď začalo chtít hodně Kakat tak to jdu pustit do záchodu moje šišky udělám jich 11

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

jak můžeš dopředu vědět kolik jich bude?

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Tak sem jich vikakala opravdu 11 lezlo to sice pomalu musela jsem tlačit trochu ale šišky jsou už v záchodu hodně jsem prděla u toho teď a jedna šiška spadla na zem Ježíš já když jsem viděla ti hovínka v záchodu škoda je plachnout jsem ráda že jsem se krásně vikakala hodně jich bylo a v lese tam jich udělám co nejvíc celý odpoledne budu kakat v lese co mám dělat u toho

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Mě se chce Kakat teď ještě nevím co to je to jsem toho plna ale počkám až půjdu do lesa pěkně půjdu rychle potom tam rychle stáhnu kalhoty dřepnu si před strom a začnu tlačit a kolik si myslíte že asi vikakam šišek mám jich tam udělat nejvíc okolo 13 šišek nechám to tam u stromu až půjde nikdo okolo tak se bude moct podívat na moje výtvory co ze mě šli ven na zem z mojí prdelky

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

ta předchozí otázka platila pochopitelně opět pouze pro Ladu Zikovou

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

a kakáš obvykle rovnou nebo někdy před tím nebo při tom prdíš? a pokud ano tak hlasitě nebo tiše?

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

Jo napřed prdím hodně hlasitě a pak už tlačím a pak už vidím jak ze mě jede šiška ze zadečku ven dneska jich vikakam šišek 13 v lese před stromem pěkně už se těším až v lese začnu prdět a pak začnu Kakat pěkně přuju ti taky krásný kakaníčko

Reklama

Přidat komentář