Reklama

kakání partnerky

Malin (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

hledam nakou holku na kadeni v lese......nebo pani do 60 let.......

Pavkol (Po, 20. 6. 2022 - 18:06)

jen jsem se zeptal nic víc za tím nebylo. Jestli mám od zítřka zvažovat zda daný dotaz podat či nepodat a když ano tak radši kdekoliv mimo jakýkoliv internet nebo mobil t.j. jak se říká pouze mezi 4 očima tak to fakt nemá vůbec cenu abych sem lozil. Inu špatná zkušenost taky zkušenost

Karel (Po, 20. 6. 2022 - 14:06)

Já silně pochybuji o tom, že by někdo dovolil komukoli, aby byl přítomen při sraní toho druhého. A to platí i obráceně. Že by nikdo nechtěl být svědkem toho, jak někdo druhý sere. Zejména by každému vadil smrad z těch hoven, pohled na ta hovna a též zvuky, které člověk vydává při sraní. Já sám mám veliký problém, když mám po sobě umýt posraný hajzl štětkou. Vždycky u toho strašně hlasitě dávím a často i bleji. Proto raději chodím srát na veřejný hajzl, kde ten hajzl zanechám po sobě posraný a nikdo se nedozví, že jsem jej posral já.

dotaz pro Karla (Po, 20. 6. 2022 - 18:06)

a myslíš že by stejná reakce t. j. s obrácením žaludku byla i při chcaní nebo tam to tolik nevadí?

květa.dvo. (Po, 20. 6. 2022 - 07:06)

Já jsem při kakání strašně vzrušená a byla bych strašně ráda, kdyby se na mne můj muž přitom díval nebo obdivoval má docela estetická hovínka. Bohužel jeho to vůbec nezajímá a říci mu to nedokážu. Strašně se stydím, že by si myslel, že jsem úchylná. Aspoň jsem ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi a zjistila jsem, že lidí, které vzrušuje kakání, není zas tak málo. U mě ale asi zůstane jenom u těch představ, protože s manželem si jinak skvěle rozumíme a že bych hledala jiného kluka kvůli hovnům, to teda nehrozí.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 08:06)

předchozí zprávu beru zpátky nepochopil jsem že chceš aby se to týkalo pouze tebe a jeho

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 07:06)

tak tu svojí příští nadílku vyfoť a pošli na hovno.sk třeba ti jí tam pochválí aspoň cizí

Malin (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

tak mu to rekni!!!!! ja jsem pred manzelkou kadil v lese a napichl pred ni hovinko na klacek......a ted kadime spolu!!!!!

Malinhledam ho… (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

ozvy se....dekuji

Malin (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

MY SPOLU KAKAME V LESE S MANZELKOU A PAK NAPICHNE HOVINKO NA KLACEK A JE STASTNA!

Pavkol (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

tak to sis dokázal dobře vybrat

Pavkol1975 (Ne, 12. 6. 2022 - 10:06)

tak tohle jsem já nepsal naopak tahle stránka od toho je. Jen víc takových holek jako byla 4.6. Míša by to chtělo

Pavkol (Ne, 12. 6. 2022 - 10:06)

A víte co... běžte už všichni do prdele, mám všeho tady dost vás jako Scatter Jarmil jste hrozní čuráci bez citů a srdce!

Pavkol (Pá, 10. 6. 2022 - 09:06)

rád bych tu nebyl ale stránka kam se "dané výtvory" i fotí je hacnknutá takže hovno.skaři maj po hodnocení a focení. Vím že to nikoho nezajímá ale je tak na vysvětlenou proč jsem si dovolil se vrátit

Pavkol (Pá, 10. 6. 2022 - 09:06)

no a co? koukám že kvůli těm kterým jsem ležel v žaludku ne pželomu dubna a května bych nesměl reagovat ani jednou za měsíc

Jarmil (Pá, 10. 6. 2022 - 09:06)

Já ráno vstanu, dám si do prdele špunt, a čekám do večera, přítelkyně dělá to samí. Večer se odšpuntujem a navzájem se pokakáme, když to Jarče nejde, tak jí tam strčím prst a a tak dlouho jí jezdím v konečníku, až to vykaká, pak se navzájem pomažeme a jsme spokojení

Scatter (Pá, 10. 6. 2022 - 13:06)

To je nádhera, máte idylický vztah

Mischa (So, 4. 6. 2022 - 16:06)

Jsem drobounká dívka 151cm, štíhlá 43kg, ale kakám enormně velká, silná, tlustá a hutná hovínka, co POŘÁDNÁ HOVNA! Často mě až bolí prdelka, musím hodně tlačit a bolí to když se moc roztáhne, zajímalo by mě jestli je to normální nebo výjimečné, že z tak malého těla může obden vycházet taková nálož.

Malek (St, 29. 6. 2022 - 18:06)

jses vyjmecna Zena......chtel bych s tebou kadit a mazlit se s tvym hovinkem!!!! 0zvi se....dekuji

Malek (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

jojo to je normalni.....kdyz jsem byl mimino tak jsem vykadil hovy ko dlouhy 30 cm a vsichni se chodili na to divat....a jak ho mas ty velky hovynko?

Reklama

Přidat komentář