Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 20:07)

uvědomuješ si vůbec že si tím vlastně řekl že kašlu ti na pátek jestli chceš mít pokoj přestaň už dneska?!!!!

Major (Po, 4. 7. 2022 - 20:07)

Toho hajzla ti nedaruju,s tim počítej.Dosud jsme do toho nezatahovali tvoji matku která vůbec netuší co za zvrhlýho psychoata doma má,ale teď uvažuju že ji poinformuju včetně sousedů.To by bylo férový ne? Navíc tam pošlu hecíře když tak rád druhé hecuješ,budete si rozumět.

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

No seru 18krat denně.Tomu musí každý věřit.Když vynásobíš 18x sraní po 9 šiškách,protože každý musí věřit že ty šišky pečlivě počítám,dostaneš velmi zajímavý obsah který nemůže vysrat ani stádo slonů.Já ovšem ano.Další čemu musí všichni věřit je to moje sraní v lese.Z toho je hned poznat že jsem prostě žena nejen prudce inteligentní ale mám i vysoké estetické cítění.Modelům jako jsem já se důvěrně řiká “inteligent prase v gumákách”.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

já ti sice nemám zatím důvod nevěřit ale v tom případě jsem na některý z tvých výtvorů zvědavý na hovno.sk když už tam hodnotíš tak taky něco přidej já tam mám sice už zroku 2011 ale mám tam jeden

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

hlavně že to vůbec jde Lado

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Kdo si rád píše o Kakání a jaký je průběh toho napiš te mi sem díky moc a přeju vám všem krásné kakaníčko

tonda benda (So, 9. 7. 2022 - 18:07)

ahoj.moc rad stebou budu Lado psat o tvem kakani,rad bych to nekdy videl v realu.

Lada Zikova (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Fakt si budeš semnou psát o Kakání dneska jsem vykakala dlouhou šišku ale šlo to pěkně pomalu a pak se to zastavilo a nechtělo to ze mě ven tak jsem zabrala zatlačila a pěkně to žbluňklo do záchodu ale dneska půjdu ještě jednou mě se chtělo hrozně moc Kakat v práci tam jsem to zadržela tak nevím jestli půjdu za hodinu nebo v kolik hodin si to vzpomene moje prdelka snad to půjde dobře to Kakání tak vám přeju taky krásný kakaníčko a mějte se krásně

Pavkol (Pá, 5. 8. 2022 - 19:08)

Moc krásný Lado začni o tom zase psát ať mám o tom s kým komunikovat

☮✌ dřevěnej (Pá, 5. 8. 2022 - 19:08)

Pavkole, dokázal bys popsat, co je na tom tak neodolatelné?

Lada Zikova (Ne, 10. 7. 2022 - 20:07)

Jsem Pavkol, jestli máš zájem, můžeme se navzájem koukat jak děláme dlouhý kabely, taky bych radči holku,ale žádná na to není.

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Kdo dneska Kakal a kolik měl Hovínek

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 14:07)

Chce se vám kakat

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Tonda+Zikova= Pavkol.To je prostě jasná věc.A hlavně žádná ženská,byť sebedebilní,by nepsala to co tu píše nějaká jako Zikova což je Pavkol stejně tak jeho obligátní”podpora”což tentokrát spadlo na jmèno Tonda.

Pavkol pro Tondu (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

když jsem ještě jezdil na tábory pro mládež tak tam byla jedna holka která to měla hodně rozhašený a ta chodila za den 3x takže jestli někdo chodí víckrát tak se tvá námitka nabízí ale zatím si tu idylu nechci kazit

Tonda (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

PS tobě přeji, že se zde objevil někdo, kdo si z tebou o tom chce psát, ale nevěř všemu, co se zde píše...spalil jsi se v minulosti mockrát a ikdyž je Lada otevřená a komunikativní, což je pro tebe i diskuzi jistě dobře, tak si ať to píše ona nebo kdokoliv jiný dělá asi trochu legraci nebo zkrátka přehání, protože kdyby člověk sečetl ty její šišky a to kolikrát by za den šla na velkou, tak to asi není reálně možné tolik toho v tak krátké době vyprodukovat. Ale to nic proti ní, ať klidně píše dál když ti to dělá radost, jen ti chci říct ať se na to příliš neupínáš a pak nejsi zklamaný.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Tondo asi máš pravdu ale pořád je to lepší než nenávistné komentáře těch kteří by byli nejradši kdybych sem nepsal vůbec nic a na nikoho nereagoval

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Pane bože já jsem před lesem a už prdím a chce se mi moc kakat a nevím kam běžet abych rychle sundala kalhoty dolů a dřepla si a začala kakat možná asi strom mě zachrání půjdu ke stromu už musím sundat dolů kalhoty a už musím tlačit pořádně aby všechno šlo ven z miho zadečku pomůže mi nikdo říct jestli to nevadí před stromem kakat nebo mám jít do křoví a tam udělat pěknou hromádku šišek ale to bych nestihla asi

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Jak vám jde kakání

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

hele možná jsem kapánek vyšinutej ale takovej totální magor abych si to psal sám sobě a pak měl radost s té ženské půlky zase nejsem možná mám autistické sklony (viz počítám jako Rain Man) ale rozhodně nejsem schizofrenik

Reklama

Přidat komentář