Reklama

kakání partnerky

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Teď jsem udělala 8 šišek do záchodu pěkně to lezlo s mojí prdelky Při tlačení ale pociťuju že půjdu ještě jednou kakat tak uvidím kolik budu mít Hovínek ale je to krása vidět jak to leze ze zadečku ven nevím kam se mám vikakat protože doma mi to nejde tak budu muset do lesa a tam to rychle pustit a pak to dám na hovno.sk. ti moje výtvory dnešní tak kdo si bude chtít o tom psát přeji všem krásné kakaníčko venku nebo doma

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

to muselo hezky žbluňkat už se těším až to dáš na to hovno.sk

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

To žbluňkalo to pěkně do záchodu ale teď kakam hodně znova bude plní záchod protože už je venku ze mě šišek 10 a pořád to leze sice teď musím tlačit teď leze dlouha šiška ze mě ze zadečku už to žbluňklo do záchodu se rozpulila ale chci aby mi nikdo pomohl kakat nebo povídat si o tom mám nejradši kakat v lese tam na to klid a mám v plánu dneska v lese pokakat hodně zem i kůru stromů nebo jak tak podle toho jak se mi bude chtít záleží kdy na mě přijde kakání doufám co nejdřív protože pořád mám plnou prdelku myslíte si že to přijde na mě až v lese nebo ještě dřív

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Laděnko a když si tak sdílná můžu se tě v tomhle ohledu zeptat ještě na něco?

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Jo zeptej se mě na co chceš

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 06:07)

já to tak úplně nutně mít nemusím naopak přichází doba kdy se chci chovat normálně aby se mnou nemuselo být takhle zacházeno jinými slovy přestává mě to bavit

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 07:07)

Tak proto už 3 dny po sobě píšeš zase pod různými nicky ty svoje úchylárny co ?

Lada.Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Dělá se mi z tebe špatně, všechno to s největší pravděpodobností píšeš ty sám, čekáš na Pavkolovo reakci a pak to na něj svádíš. Ty musíš mít život tak strašně na hovno jestliže máš potřebu se tady pořád trefovat do jednoho člověka a těšit se z jeho strachu...nedokážu pochopit, co tě k tomu musí vést, že radši neděláš něco dobrého a užitečného nebo prostě jen nečumíš na televizi a neustále škodíš.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

ať je to jak chce já jsem rád že se našel někdo kdo mě chápe a je vůči mě ochotný co se týče odpovědí i toho o čem píše i kdyby to mělo trvat jen těch 5 dní než odjedu tak jsem rád že se nějaká taková Lada našla

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Dík jak jsi to o mě napsal vážím si toho a jsem ráda že ti můžu psát o Kakání teď jsem před chvílí vykadila dlouhou šišku v lese ještě čekám jestli nebudu ještě Kakat protože furt prdím hodně tak zachvilku se otevřu a bude to ze mě padat ven ti krásný šišky doufám že nebudu muset tlačit ale snad teď toho budu mít víc těch šišek ze zadečku mího protože jsem se najedla tak doufám že břicho mi dá najevo že chce Kakat hned

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

I já tobě děkuju že si se mě zastala asi bylo fakt trapné když jsem to rozséval i jinde ale tahle diskuze se jmenuje tak jak se jmenuje tak tady si to snad dovolit můžu? (OTÁZKA PLATÍ POUZE PRO LADU ZIKOVOU)

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Já tobě víc děkuju až zase nikdy půjdu kakat mám ti to napsat a mám ti taky napsat jak to probíhalo u mě

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Jak chceš záleží na tobě

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Já teď právě kakam a jde to strašné pomalu

Komo (Po, 4. 7. 2022 - 20:07)

A proč to šlo pomalu Lado?

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

o čůrání prdění a kadění se tu kdysi psalo vždycky ale teď někdo kdo to tu nechce píše i o tom zbývajícím aby nás (resp mě) doopravdy odradil o lízání nepiš Evičko

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 06:07)

Proč si tu Pavkole píšeš furt sám se sebou ?Těch léků bereš málo .Máš pravdu blázínek nejsi,ty jsi psychopatický zvrhlý hovado co patří za mříže detenčního ústavu.

eva (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

Budu kakat. Chci strašně a už mám plnou prdelku.Rada lizu kundu pri chcani

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Evi už jsi dneska Kakala nebo ještě ne jinak kolik bylo šišek s tebe a musela jsi tlačit nebo prděla jsi u toho než to s tebe začne padat ti šišky a kde nejraději kakaš doma nebo venku nikde já v lese nejrači Kakam

eva (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

tak ty ale těch prášků bereš víc než jen na epošku žejo ?To ale není Paloušku moc.Takového času a jen třikrát.

Reklama

Přidat komentář