Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

V tom jeho nočním videu už byl docela agresivní.A říkal fanynkám ať teda žerou svoje hovna a pijou chcanky když zůstávají sedět na prdeli:)

lalla1 (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

...no jo, no, nějak mu to charisma přestalo fungovat:).

z fb (St, 22. 6. 2022 - 09:06)

Tuboš se přestává ovládat a kope do vlastních řad. A ženám vulgárně odpovídá. Jedna chudinka si mu stěžuje, že mu přispěla na právníka a on na ní takhle zle :)). Kdy těm lidem dojde, že je to obyčejný alkáč, který se po večerech modlí, aby se vrátil kovid...

-Aleš- (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Já jsem ještě stihl vidět jeho noční video. Asi byl ožralej, ale i tak jsem čuměl kde se v něm bere tolik zloby. Místo aby si přiznal, že žádnou revoluci neudělá, tak kolem sebe kope jak malý děcko, kterýmu vzali hračku. Navíc Rajchl na něho udělal bububu a Luboš sklopil krovky :-)

:) (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Bohužel smazal i ten komentář, že ruší demošku před ruským velvyslanectvím. Tam to slušně rozjel ve vulgaritách. Posílal ženy do pr..... Jeho živé vysílání muselo být výživné, když se k němu vyjádřil i Rajchl.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 22:06)

Snad Milčo Host teď nežárlí?

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 16:06)

Miluno, jak to děláš? Při pětičlenné domácnosti a s miminkem a zase máš amanta. Jak to stíháš? Bereš si ho doufám sebou.

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Já ho mam zatim jen na internetu ale mam ho sebou prakticky všude.Vzniklo mezi námi něco pěknýho a jsme spolu prakticky celý dny.I jsme spolu vařili a jedli přes kameru.Nevim co se to stalo.Nevim jak je možný se tohle stát přes kameru a on to cítí stejně.Je to moc hezký.Jen ho vždy musim vypnout když zrovna přijde S..Dnes sem s nim byla u Černého moře.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 19:06)

Ví že jsi zadaná, máš 4 děti z toho jedno miminko, HIV a přítele na telefonu? Nebo na Hosta už nemáš čas?

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 21:06)

Mam čas na všechny přátele pokuď sem doma.Jen včera sem byla na chalupě a tam wifi neni tak sem neměla nikoho.Ale vydržela sem tam jen jeden den.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

A co Vasil?Nebo jak se ten podezřelý z oplodnění jmenoval?

Ota (Út, 21. 6. 2022 - 14:06)

Jo to byl Vasil.

-Aleš- (Po, 20. 6. 2022 - 16:06)

Včera jsem se byl podívat na tu sochu, ze které Jiřina odstranil ukrajinské barvy a připevnil českou vlajku. Kupodivu tam pořád je a vypadá to dobře, i když dojem trochu kazí, že vlajka vlaje na tyči od smetáku nebo od něčeho takovýho :-)

-Aleš- (Po, 20. 6. 2022 - 16:06)

Luboš by si měl uvědomit, že s tou rétorikou, kterou předvádí nikdy nedá dohromady víc než 1000 lidí, z nichž většina se chce jenom vyřvat. Na těch videích toho právníka pěkně pomlouvali, aby se aspoň ten zbytek, kterej je ještě sleduje nepřiklonil na jeho stranu. Ale určitě sami cítí neodvratný konec a tak už teď vytahujou kovid jako tonoucí, který se chytá stébla.

Ota (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Taky si to myslím že víc dohromady nedá.A navíc ty jeho sledující jsou nejvíc ženské tak 30-60let. A to ještě spíš víc 40+. A co Rajchl? Znáš ho?

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 14:06)

O Rajchlovi tady kdysi psala Lala, že určitě bude chtít jít do politiky. Pak se to vyplnilo, když zkusil kandidovat v Trikoloře a to mu nevyšlo. Tak si založil svoji stranu. Flastenecké nezabodané Ovečky jsou zmatené.

Andrea (Po, 20. 6. 2022 - 08:06)

Patrik a Tomáš jsou pro mě směšní povaleči.Chtěli se zviditelnit,to se jim tedy povedlo,jen v opačném gardu.Kluk z Holýšova je středem pozornosti pro své ovečky.

-Aleš- (Po, 20. 6. 2022 - 06:06)

Na Páťově profilu je několik zajímavých videí, je vidět, že chlapi mají plno volnýho času. Taky dost důrazně varují před novým hráčem na politické scéně. Jde o nějakého právníka, který údajně Páťovi přes SMS napsal, že jsou nuly. Nechám každému na zvážení nakolik považuje tohle vyjádření za pravdivé :-)

Miluna (So, 18. 6. 2022 - 21:06)

Alešku to si měl hezký odpoledne.Moc se mi líbí když se takhle rozepíšeš.Já sem poznala novýho chlapa rusa a nějak jsme si sedli.Nemůžu za to že ta zajebaná politika rozdělila takhle krásný chlapy jako jsou ukrajinci a rusové a udělala z nich nepřátele.Já to neudělam a když mi přišel do cesty rus a rozumíme si tak prostě sem i s nim.

Ota (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Tak máš nakonec zase i rusa? No jak to?

Reklama

Přidat komentář