Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Po, 20. 6. 2022 - 08:06)

Patrik a Tomáš jsou pro mě směšní povaleči.Chtěli se zviditelnit,to se jim tedy povedlo,jen v opačném gardu.Kluk z Holýšova je středem pozornosti pro své ovečky.

-Aleš- (Po, 20. 6. 2022 - 06:06)

Na Páťově profilu je několik zajímavých videí, je vidět, že chlapi mají plno volnýho času. Taky dost důrazně varují před novým hráčem na politické scéně. Jde o nějakého právníka, který údajně Páťovi přes SMS napsal, že jsou nuly. Nechám každému na zvážení nakolik považuje tohle vyjádření za pravdivé :-)

Miluna (So, 18. 6. 2022 - 21:06)

Alešku to si měl hezký odpoledne.Moc se mi líbí když se takhle rozepíšeš.Já sem poznala novýho chlapa rusa a nějak jsme si sedli.Nemůžu za to že ta zajebaná politika rozdělila takhle krásný chlapy jako jsou ukrajinci a rusové a udělala z nich nepřátele.Já to neudělam a když mi přišel do cesty rus a rozumíme si tak prostě sem i s nim.

Ota (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

Tak máš nakonec zase i rusa? No jak to?

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 15:06)

No mam.Teď mam Valeryho prozměnu.Mě je to jedno jestli ukrajinec nebo rus když mi vzrušujou oboje stejně.A že z nich udělali nepřátele za to nemůžu za tuhle zkurvenou dobu.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 16:06)

Miluno a co Vasil a ti Ukrajinci? Střídáš nějak spravedlivě?

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Zatim nespim s jinym i když teď sem taky měla nabídky prozměnu od jiných Ukrajinců ale nechala sem to do úrovně povídání.A jeden si choval Míšánka z kočárku a hezky na něj mluvil.A Vasil na něj sem ztratila kontakt,nefunguje mu číslo a na profilu taky neni, nevim co s nim je.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 16:06)

Jasně, ty se díváš na míry.

čtenářka (Ne, 19. 6. 2022 - 12:06)

A zde vidíme člověka který se nenechá rozhodit a vytvořit nenávist k obyčejným lidem kteří za nic nemohou.Ať ukrajinci či rusové. Milu víc lidí jako ty a bylo by po válce.

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 13:06)

Taky jsi davajka bez rozdílu národnosti a pohlaví jako Milča? No konečně jsi to přiznala.

čtenářka (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

Asi nechápeš mojí myšlenku.

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 21:06)

"PLÁNOVANÁ DEMONSTRACE
Dne 8.7. 2022 od 15:00 do 19:00 se bude konat veřejné shromáždění demonstrace Protest proti Fialově vládě. Demonstrace se koná bez politického úmyslu - apolitická a bez zbytečných projevů.
!!!! Ukážeme že Fialu a spol tady vážně nechceme !!!!
Místo konání : Malostranské náměstí...bla bla bla....
Tomáš Čermák & Patrik Tušl" ..... Jak to myslí, že demonstrace je apolitická, ale zároveň je proti vládě p.Fialy? Můžete mi to někdo vysvětlit?

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 09:06)

zde vidíme další krásný příklad slepé vývojové linie člověka.

nona (So, 18. 6. 2022 - 22:06)

:))

-Aleš- (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

V tom posledním videu mě pobavilo jak v jednu chvíli se ozve Páťa: "Tam byly Ukrajinky!" S Ukrajinci moc úspěchů nemají, kovid jim šel líp. Luboš se opět obul do vlastenců, že prý mají jenom blbý debilní kecy. Chuděry ty ženský, v životě toho asi moc hezkýho nezažily a teď ještě musí poslouchat urážky od vedoucího. Ten měl na sobě nové triko s tím drahým potiskem. I když zrovna dneska by si s ohledem na pořadatele demonstrace mohl vzít jedno z těch červených :-)

:) (So, 18. 6. 2022 - 18:06)

Je to v dobrý, už vytáhl kovid :))

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

Ten Tuboš by měl začít brát něco na uklidnění. On už jen nadává, že se ho i babky bojej. Teď svolává demonstraci na 8.7. Jestli se nemýlím, je to pátek. 5 a 6.7. jsou svátky a tak kdo může, bude si brát dovolenou a mizet z měst na chaty, k moři, užívat si zaslouženou dovolenou. Chápu, že nemakačenko Tuboš možná o zkráceném týdnu nic neví, ale neměl by mu to někdo říct? Aby ho nekleplo, už teď vypadá zralý na infarkt. Líbí se mi jak starej spďák leze na komoušskou demonstraci :))

! (So, 18. 6. 2022 - 13:06)

hurá do Prahy - demise vlády

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

Kolik těch komoušskejch gerontů tam bylo?

tak (So, 18. 6. 2022 - 11:06)

proč si to jako všechno nepíšete na mejl

Reklama

Přidat komentář