Reklama

Sex s tchyní

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 08:02)

Tvl to bych ani ve snu nedal.Trošku závidím, mít to opravdově bych si přál že na to myslím pořád.Že to říkala si dávej bacha...Sousedka brácha dceři unesli 3 děti a 2 prodala Arabům na sex...Třetí se do teď nenašlo...Nikdo u nás v baráku tomu nechce věřit, že ta hodná paní...Posílám rovnou č.ú.kdybys jí chtěl podpořit.3477847837/0300

luci (Po, 14. 2. 2022 - 05:02)

Já taky podezřívám maminku, že s tím mým něco má. Jsem jen půl roku vdaná a už musím žárlit. Když přijede na návštěvu, až moc vřele se vítají. Líbají se a při tom si sahahají do rozkroku jako puberťáci a myslí si že jsem slepá. Jak můžou tak se sebe dotýkají. Manžel má dost velký penis a já vidím, že mu skoro pořád stojí, když je u nás. V noci jsme šukali a to jí asi vzbudilo. Přišla se zeptat jestli nepotřebujeme s něčím pomoct. Ten můj nestyda se ze mě vysoukal a se ztopořeným pérem jí odvedl do obýváku. Když se dlouho nevracel, tak sem se šla podívat a oba před sebou masturbovali, jakoby se připravovali na soulož. No vrátil se a pokračovali jsme, ale cítím, že mrd mezi nimi je na spadnutí. Asi tomu nebudu moci zabránit. Ách jó!

Návštěvník (Ne, 13. 2. 2022 - 11:02)

Ok

Návštěvník (Ne, 13. 2. 2022 - 07:02)

Užívám si s tchánem nádhera...

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 05:02)

To já honím a stříkám tchýni do kalhotek a pořád žádná odezva.

Návštěvník (Pá, 11. 2. 2022 - 22:02)

Tchýně je sice o 20 let starší než manželka , ale když jsem řekl , že se rozvedu , hned naklusala prý proč , řekl jsem , že manželka je v posteli jak dřevo , tak řekla , že to se spraví , seřvala dceru , chvíli to docela fungovalo , ale když jsem chtěl opět odejít , počkala až manželka odejde a přišla za mnou nahatá, je to 5 let , ale už o odchodu neuvažuji.

Makáč (Pá, 11. 2. 2022 - 21:02)

My v našem masokombinátu jsme všichni jako jedna rodina. V pátek začneme na ubikaci slavit konec pracovního týdne a v neděli už ani přesně nevíme kdo s kým prcal. Ale jasně že dobře víme kdo s kým prcal, jen děláme jako že nic a další pátek je to zase všechno úplně jinak a nebo tak jak se to prostě stane.

erotik (Pá, 11. 2. 2022 - 18:02)

Tak já bych rád s tchyňí měl styk, bohužel už to nepůjde. Manželka je teď nějak nemocná pořád se vymlouvá že má na pipině xyxy a tak chodím za její sestřenicí a ta se už nemůže dočkat.

Ivuška (Pá, 11. 2. 2022 - 18:02)

Tak dcery přítel se kterým má dvě děti mě bere jako matku a děláme to spolu potají.

pavlík (Pá, 4. 2. 2022 - 08:02)

Já jsem s tchýní nespal,ale mám zážitek,z doby kdy jsem s manželkou bydlel u tchýně . Byli jsme mladí a šukali každý den. Jednou, když jsme byli v tom nejlepším, tak k nám do pokoje přišla tchýně a dívala se na nás. Mně se to moc nelíbilo, ale moje žena mi šeptala že to nevadí,že před mámou nemá žádné tajemství. Několikrát se na nás dívala a párkrát byla u dívání zcela nahá a uspokojovala se. Myslím že jsme se ukojili všichni parádně. Dneska bydlíme sami, ale tchýně někdy přijde a znovu a znovu to opakujeme.

Blondak (Po, 31. 1. 2022 - 19:01)

Ahoj, potřeboval bych poradit .. mám přítelkyni a strašně mě vzrušuje tchyně je ji 50 a blondýna. Vždycky před spaním na ni myslím a tvrdne mi péro ... jak to mám na ni zkusit ? Myslím si ze kdybych s ni byl sám a vytahl na ni pero tak by možná aj sla furt se po mě divá říká mi ze její starý stojí už za hovno ale ještě sem neměl příležitost s ni byl třeba dvě hodiny sám ... bojím se její reakce kdybych se ji třeba zeptal jestli by mi ho nechtěla vykourit bojím se ze by to řekla moji .. ale mám z ni proste stavy moc bych ji chtěl vyprasit kožich jak se říká poraďte mi prosím co mám dělat jak to mám na ni zkusit nebo tak díky .

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 09:01)

U tchýně na návštěvě v koupelně ležely na vaně použité tchýněny kalhotky krásně voněly vzal jsem je a šel na záchod a udělal se do nich a vrátil jsem tam doufám že si toho všimne že jsou postříkané.

Anonym (Pá, 13. 10. 2023 - 06:10)

To já honím a stříkám tchýni do kalhotek a pořád žádná odezva.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 00:01)

Ja som sa miloval s Jankou ešte skôr,ako som sa spoznal s jej Jankou.Ona čerstvá 45,vdova.Ja slobodný 24 ročný,vtedy bez priatelky.Sedeli sme v jednej kancelárii.Preskočila tá povestná iskra a skončili sme ako milenci.Trvalo to skoro 3 mesiace.Požiadal som ju o ruku.Ale potom sme vytriezveli kvôli vekovému rozdielu a kvôli tomu,že mi nemohla porodiť zo zdrav. dôvodov potomka,po čom som túžil.No a ona ma potom zoznámila so svojou dcérou Jankou.Ona nás akosi dala dokopy a zanedlho na to sa nám podarilo po prvom milovaní zamiešať na syna.O tri roky ďalsieho.Už je tomu cez 20 rokov.Janka ml. vie,že som sa miloval pred ňou s jej matkou.Vie že ju zaskočila počas tehotenstva,keď nám gynekológ zakázal sex.Keď mala menštruáciu.Sama povedala,že to nieje nevera,lebo nemám nič s cudzou ženou.Milujem svoje Janky.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

Ja už se o to pokouším 30 a na stará kolena mi asi da. Pozvala mě do lázní..společná postel. Uvidíme

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Kolik jí je.

? (Ne, 5. 12. 2021 - 12:12)

?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Zetacek (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Tchýně jsou pěkné mršky. Zatím vyčkávám na vhodnou přiležotost ;) pořád se kolem mě motá, ukazuje mi oblečení, chodí v dlouhém triku bez ničeho. U oběda o mě opře ty její 6ky. Nejradši bych jí vytahal za kozy ale nejde to. Pořád vymýšlím jak na ní aby to dobře dopadlo. Když jsme byli v Chorvatsku, tak to byly pořád narážky a doteky i ve vodě ale na pokoji ani ťuk. Popravdě ve vodě jsem byl nažhavenej jak svíčka a toho si musela určitě všimnout ale nereagovala spíš provokovala dál. Když šly děti spát už to vypadalo nadějně. Seděli jsme na balkoně, měla ruku na mém stehně, kecali jsme občas nějaký malý kontakt. Ale pak řekla dobrou a odešla. Myslel jsem, že vybouchnu. A ráno se mě v průhledném triku zeptá, jestli jsem to večer zvládl. Nebyl jsem schopen odpovědi. A zase na mě špulila zadek. No podle mě taky chce ale bojí se. Tak uvidíme jak to dopadne.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 22:12)

Je to tvůj problém. Signálů už vyslala dost. Jestli nezabereš, budeš za blbce nebo tě začne nenávidět, protože jsi vůl. Manželce ani slovo. To bys to posral totálně.

Reklama

Přidat komentář