Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Klícku jsem měl poprvé na sobě asi před čtyřmi léty po vzájemné dohodě, kdy mne často přistihla, jak si to dělám ve sprše a pod peřinou. Bylo to tehdy moc vzrušující a zábavné. Moc nám to oběma obohatilo vztah! Nyní, když jsme odloučení, moc mi to chybí a musím se přiznat, že si ho občas dobrovolně nasadím, už jen pro ten pocit během léta, kdy jsou muži více vzrušení tím, co potkávají kolem sebe. Klidně bych do toho šel bez váhaní znovu a nestydím se to doporučit i svým kamarádkám, které to ve velké míře ochotně a se zájmem poslouchají, a nejedná z nich to i ke své spokojenosti vyzkoušela. Kdo si hraje, nezlobí, obzvláště muži, kteří si s nasazenou klíckou hrát nemohou, o to je to zajímavější. Takže milé Dámy, vy co ještě váháte, na nic nečekejte, za pokus to rozhodně stojí!

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 11:06)

To si piš! Pro mě je takový chlap chudák, který neví už kde si ho vrazit....Jak ochutnáš, možná bez toho pak těžko vydržíš.

kruci fix (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

kroutil (So, 18. 6. 2022 - 20:06)

Pokus klátí tchán snachu, a je to jen čistý sex nic proti tomu a jen to schvaluji! Ale jak se do toho vmontuje láska, je to konec a takový vztah pak jde do kytek !!! Sex jen povzbuzuje endorfiny a utužuje tělo proti nemocem.

Návštěvník (Čt, 16. 6. 2022 - 22:06)

Tchýně se mnou šuká už deset let a jsme v pohodě někdy se i moje žena zapojí do společných radovánek.

Návštěvník (Čt, 16. 6. 2022 - 21:06)

jeho manzelka nic nevi,to by byl rozvod

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 00:06)

Vie,lebo so svokrou Majkou som sa miloval ešte pred tým,než som spoznal jej dcéru-svoju manželku.Ona nás prichytila,keď sme sa milovali.Mala prísť zo školy v piatok a došla v stredu.No a potom ...

Návštěvník (Čt, 16. 6. 2022 - 16:06)

A prečo nie so svokrou?Je to taká istá žena ako iná.Je to v rodine.Manželka to neberie ako neveru.Žiadne hádky,krásne spolužitie.Ale nikdy v trojke-spolu.A mám dve milujúce osoby.

Návštěvník (St, 15. 6. 2022 - 10:06)

Je to sázka do loterie , hop anebo trop , to nikdy nevíš . Ale to bys nemohl dělat nic .

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 18:06)

Když jí to dělá dobře a podrží ,kdy se mu zachce tak určitě. Já bych to nesnesl fuj

Návštěvník (St, 15. 6. 2022 - 08:06)

Když jí to dělá dobře a podrží ,kdy se mu zachce tak určitě. Já bych to nesnesl fuj

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 15:06)

Každý dělá to,co uzná za vhodné případně výhodné. Nejlepší jsou kritici mravokárci,kteří by také rádi ale není o ně zájem.

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 15:06)

Užívám si s tchánem nádhera...všeho dočasu

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 15:06)

To ti nemůžu závidět doufám že nato taky dojde, že vás načapají.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 16:06)

Moje tchýně to ještě neví, ale jednou jí stejně ošukám, takový krásný kozy má, a vím , že si honí píču, a vykládá, že chlapa nepotřebuje

Zetacek (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Tak za chvíli to zase začne. Nastane čas dovolených tak nebude o příhody s tchýněmi nouze. Já sám už se těším. Jedeme s dětmi, tchýní a tchánem do Chorvatska. Tchán jako vždy celou dovolenou tráví u piva a tchýně si stěžuje, že se jí nevěnuje. Pořád se předemnou natřásá, samé narážky ale nikdy na nic nedojde. Chodí jenom v tričku, prsa má hodně velká, sic povislá ale mě se líbí. V jednom kuse se o mě opírá, otírá, brdavky jí věčně stojí jak dva špunty. Manželka v poslední době vůbec nemá náladu na sex. Ale tchýně? Není den aby o tom nemluvila. Nechci manželku podvádět to ne, jenom lehká výpomoc od její matky by přišla vhod. Nechci nikomu ublížit ale když manželka nechce a tchýně by si dala říct 2x denně, tak proč toho nevyužít. Jenže jak na to? Říct jí pravdu a čekat jak to dopadne. A nebo zkusit něco vymyslet, jakože náhodou půjdu do koupelny když se bude sprchovat nebo mi spadne ručník když tam budeme sami? No uvidíme, třeba tomu pár sklenek alkoholu pomůže.

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 09:03)

Mezi námi to začalo když se moje manželka po našich asi půlročních hádkách odstěhovala i s děckem k jednomu staršímu ale bohatému podnikateli a požádala o rozvod. Tchyně to tehdy nesla hodně těžce a stála na mé straně a jelikož jsem pořád bydlel u tchyně v baráku tak se jednoho večera stalo když jsme měli něco upito že jsme spolu skončili v posteli. Neměl jsem v té době sex s žádnou ženou několik měsíců, tchyně ve byla ve svých padesáti letech pořád hezká a přitažlivá žena tak jsem se tomu ani moc nebránil. Nakonec jsme do sebe tak nějak zakoukali a já spával v její ložnici víc než ve své až do doby kdy nás u toho nachytala jedno nedělní dopoledne její dcera a moje už po rozvodu bejvalka. To byl konec a do měsíce jsem se z baráku od tchyně odstěhoval.

Franta (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Dlouho jsem odolával, když jsem v koupelně se setkal s tchýní se kterou žijeme v jednom domě. Ona je již několik let sama a je stále docela ještě k světu. Najednou mi začala honit a hladit po prsou, tak jsem to opětoval, až ohnula přes vanu, tak jsem jí ho tam vrazil a přirážel až jsem se udělal. Teď se jen modlím, aby náhodou nezabřezla, protože je stále ještě aktivní. Manželku mám stále rád a nerad bych ji ztratil kvůli tchýni.

Návštěvník (So, 26. 2. 2022 - 19:02)

Několik let jsem toužil vystříkat se do tchýně. když jsem si přivoněl k jejím kalhotkám už jsem nemyslel na nic jinýho. Po dlouhém snažení se to povedlo a bylo to úžasný. Nemohl jsem tomu uvěřit, že se to podařilo. Platí to, že když člověk moc něco chce tak se to nakonec splní. VŠEM DOPORUČUJI!

Návštěvník (So, 26. 2. 2022 - 19:02)

Několik let jsem toužil vystříkat se do tchýně. když jsem si přivoněl k jejím kalhotkám už jsem nemyslel na nic jinýho. Po dlouhém snažení se to povedlo a bylo to úžasný. Nemohl jsem tomu uvěřit, že se to podařilo. Platí to, že když člověk moc něco chce tak se to nakonec splní. VŠEM DOPORUČUJI!

Reklama

Přidat komentář