Reklama

Sex s tchyní

Anonym (Pá, 13. 10. 2023 - 06:10)

To já honím a stříkám tchýni do kalhotek a pořád žádná odezva.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 00:01)

Ja som sa miloval s Jankou ešte skôr,ako som sa spoznal s jej Jankou.Ona čerstvá 45,vdova.Ja slobodný 24 ročný,vtedy bez priatelky.Sedeli sme v jednej kancelárii.Preskočila tá povestná iskra a skončili sme ako milenci.Trvalo to skoro 3 mesiace.Požiadal som ju o ruku.Ale potom sme vytriezveli kvôli vekovému rozdielu a kvôli tomu,že mi nemohla porodiť zo zdrav. dôvodov potomka,po čom som túžil.No a ona ma potom zoznámila so svojou dcérou Jankou.Ona nás akosi dala dokopy a zanedlho na to sa nám podarilo po prvom milovaní zamiešať na syna.O tri roky ďalsieho.Už je tomu cez 20 rokov.Janka ml. vie,že som sa miloval pred ňou s jej matkou.Vie že ju zaskočila počas tehotenstva,keď nám gynekológ zakázal sex.Keď mala menštruáciu.Sama povedala,že to nieje nevera,lebo nemám nič s cudzou ženou.Milujem svoje Janky.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

Ja už se o to pokouším 30 a na stará kolena mi asi da. Pozvala mě do lázní..společná postel. Uvidíme

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Kolik jí je.

? (Ne, 5. 12. 2021 - 12:12)

?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Zetacek (So, 4. 12. 2021 - 21:12)

Tchýně jsou pěkné mršky. Zatím vyčkávám na vhodnou přiležotost ;) pořád se kolem mě motá, ukazuje mi oblečení, chodí v dlouhém triku bez ničeho. U oběda o mě opře ty její 6ky. Nejradši bych jí vytahal za kozy ale nejde to. Pořád vymýšlím jak na ní aby to dobře dopadlo. Když jsme byli v Chorvatsku, tak to byly pořád narážky a doteky i ve vodě ale na pokoji ani ťuk. Popravdě ve vodě jsem byl nažhavenej jak svíčka a toho si musela určitě všimnout ale nereagovala spíš provokovala dál. Když šly děti spát už to vypadalo nadějně. Seděli jsme na balkoně, měla ruku na mém stehně, kecali jsme občas nějaký malý kontakt. Ale pak řekla dobrou a odešla. Myslel jsem, že vybouchnu. A ráno se mě v průhledném triku zeptá, jestli jsem to večer zvládl. Nebyl jsem schopen odpovědi. A zase na mě špulila zadek. No podle mě taky chce ale bojí se. Tak uvidíme jak to dopadne.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 22:12)

Je to tvůj problém. Signálů už vyslala dost. Jestli nezabereš, budeš za blbce nebo tě začne nenávidět, protože jsi vůl. Manželce ani slovo. To bys to posral totálně.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Dnes jsem po delší době půjčil tchyni použité kalhotky tak krásně voní tak jsem se krásně udělal doufám že si toho všimne.

Marko (Po, 22. 11. 2021 - 04:11)

Hned bych ho tam dal a vytek jak rybník

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 19:11)

Dnes jsem Šimral tchyni po stehnech ptal jsem se jestliže jí to nevadí říkala že jí to nevadí tak nevím jestli zajet na kundu poraďte.

Anonym (St, 24. 11. 2021 - 16:11)

Já bych to zkusil uvidíš její reakci najižděj velice opatrně buď ti ruku zastaví nebo naopak mírně roztáhne nohy také sleduj její oči

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 17:11)

Mam obavy aby to ne řekla manželce ale asi do toho půjdu dík za radu.

Anonym (St, 24. 11. 2021 - 16:11)

Já bych to zkusil uvidíš její reakci najižděj velice opatrně buď ti ruku zastaví nebo naopak mírně roztáhne nohy také sleduj její oči

Anonym (St, 24. 11. 2021 - 16:11)

Já bych to zkusil uvidíš její reakci najižděj velice opatrně buď ti ruku zastaví nebo naopak mírně roztáhne nohy také sleduj její oči

Pičus (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Zajeď a pořádně ji vyšukej i za mě!

Venda (So, 30. 10. 2021 - 06:10)

Občas se přihodí ledacos. Po dvou letech to ale prasklo. Nedoporučuji ! Bengál jako kráva ! Ale z druhé strany to stálo za to, proto toho ani zase nelituji.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 18:10)

To je pěkný příběh taky mám krásnou tchyni ráda mě svádí je velmi prsata a umí krásné věci podat

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 08:10)

Před vojnou jsem měl překrásný sex s nádhernou starší černovláskou na oslavě MDŽ. Zatáhla mne do šatny a skryti za kabáty jsme si několikrát zamrdali. Po vojně jsme se znova setkali a ona mi nabídla svojí neméně hezkou dceru. S dcerou jsem chodil a s mámou mrdal. První sex jsme měli za přítomnosti maminky. Vzal jsem si je obě, a to na věky. Krásně nám to manželství šlape. Jsem moc spokojený.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 07:10)

Tchýně mě požádala abych pro ni přijel byla na oslavě narozenin no s pak to byla nádhera je hodně prsatá a to se mi libi

Reklama

Přidat komentář