Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Díky, Libore

Opet podporova… (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Jste jako malé děti. Honem zmobilizovat vše, co se dá. Já jsem ta samé osoba, která psala výše. nemám v úmyslu nikoho uražet a veřím, že ani tzv. hejtr. Opakuji: napsal to slušně, neurážel, jen si dovolil napsat svůj názor. Není to typický primitivní anonym, kteří zde čas od času otravují lidem život. Myslím, že chytrý člověk má být schopen sebereflexe a Lallu za chytrou považuji, takže věřím, že dá v něčem tzv. hejtrovi zapravdu. To přece neznamená, že by si přál, aby sem přestala psát. Ani ja si to nepřeji. To vy sem uraženě píšete, že můžete jít jinam. Myslím, že existují i jiná témata, než Luboš. A ty, Libore, ať jsi kdo jsi, právě jsi nastavil zrcadlo sám sobě.

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

My se asi neznáme, viď? Na doktorce se nesetkáváme? Jinak bys věděl, že píšu na úplně jiná vlákna. A pravdu máš, já velmi vnímám zpětnou vazbu, nechci použít banální výraz: konstruktivní kritiku. Proto jsem napsala, že jsem svůj slib, že už vám sem psát nebudu mnohokrát porušila. jo blbý no. Ale pokud někdo napíše : Všichni co byli jen trochu chytří odsud už odešli a dokonce i Miluna...tak to pro mě znamená, že se naváží do spousty lidí, kteří na toto vlákno píšou ať už s nickem nebo bez nicku

Nejsem (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

autor toho přispěvku, ale domnívám se, že měl na mysli konkrétně jen to neustále psaní o Lubošovi, že to už prostě dost lidí nebaví a je to svým způsobem pod úroveň. Jasně, lidé to můžou přeskočit, ale nemohou jít dál, jelikož se tu vlastně o ničm jiném posl. dobou nepíše. I proto odešla asi podle jeho mínění Miluna a spol. No a zarazil se konkrétně nad Tebou, Lallo, mohl si asi tu prazdnotu odustit, to je fakt.

bianka (Čt, 9. 6. 2022 - 03:06)

Pravda veliká. A já se už asi nedivím, jestli Mia stříhá stále slimáky. :-)

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

Milna a spol odešli protože se tady pořád naváželi do nicků a říkali, že si bez nich vystačí. No a dopadlo to tak, že holky odešli zůstal tu jen Aleš a Otik a ti to nevytrhnou. A Miluna tak ztratila lidi, kteří o ni měli opravdu zájem, takže si nemá s kým psát. A taky nemá o čem, očkovaní už tady všichni jsme a co jinak by psala.

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 00:06)

No už mi to tady moc nebaví.Ohledně Kovidu si nerozumíme a psát už o něm nemá cenu a Luboš už mi taky nebaví.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Ty už lidi taky nebavíš. Všimni si, jak jsi napsala to: Už nikdo neni normální, celej svět v píči.
Tak nikdo z místních se tě nezeptal, co se ti stalo.

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Je mi to u prdele.Dýl jsem tady nebyla a už to stojí tady za hovno.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Taky už mě Luboš nebaví. Jsou to dokola kecy o demonstracích,nebo má v ruce pivo.Už je nudnej. Jak se máš ty a co Sergejovo kolegyně?

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Kolegyně pizda se stará o věci do kterých jí nic neni.Je to jako když žije s námi!

nona (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

Víš lidé odtud odešli z úplně jiných důvodů, byli umořeni negativní energií ohledně věčných diskuzí o covidu. Nic jiného za tím nehledej. My jsme opravdu v kontaktu, někdo onemocněl, někdo má osobní problémy...věř mi, že to není kvůli psaní o pseudovlastencích. Naopak. A že se tady o ničem poslední dobou nepíše? No ale to už není moje, potažmo naše vina.....

Ano (St, 8. 6. 2022 - 22:06)

vim.

bianka (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Já bych mohla vyprávět...:-). Lallo nevzdávej to, prosím. Díky.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

Lallo ještě to napíšu sem, jsem rád, že jsi a píšeš.

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 18:06)

Dobrááá. Je fakt, že jsem xkrát slibovala, že už budu psát minimálně a nedodržela to. prostě mi to nedá, když tu vidím známé tváře nebo zajímavé komenty. Pokusím se tedy už nepsat (tímto zdravím nejen Realistu ( probereme to jinde:), se kterým se mi hodně fajn diskutovalo). Dovolím si zde jen s holkami vyměňovat upozornění na emaily, jinak vás nebudu otravovat. Fakt je ten, že jsem na toto vlákno začala chodit, protože mě tak trochu z ''odborného důvodu'' zajímá extremní chování a tak i extremní chování na sociálních sítích

Jane (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

Lallo, i ode mě podpora. Nejvíc mě pobavilo, to s tou inteligencí a že máš prázdný život, to je snaha ti jenom ublížit a taky závist. Nevadí když sem nebudeš psát, uvidíme se jinde. Hejtr se prostě rozepsal a za několik postav.

Nejsem (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

autorem přispěvku, který napsal tzv. hejtr, jsem pouze jeho podporovatelem. Opravdu si myslíš, že tu musí být nutně všichni zajedno s těmi, kdo už dlouhou dobu pořád dokola vyťežují Luboše a jeho počínaní? Vždyť má pravdu. Nenapsal to vůbec nenávistně, jen s pozastavil v údivu nad tím, že např. Lalle, která je vzdělaná, tohle stačí, donekonečna tu rozebírat jednoho trochu jednoduššího kluka z Holýšova. Nemůžu si pomoct, ale normální to není. A nebuďte tak bohorovni, proboha. Klidně si to pište jinde, to je vaše svaté právo, jsou zde jedinci ,kterým to určitě vadit nebude, naopak. Jenže tam se nebudete moci veřejně obdivovat a "poplácavat po ramenou", za to, jak jste vy chytří a dokonalí. O to tady totiž jde.

Jane (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

No, my si píšeme jinde, jsme s Lallou na Face Booku nebo na mailu. O to nejde. Jen nějak nechápu, kde Lalla o tom Lubošovi tolik píše. Včera jen vysvětlila, když se lidi divili, že napsala dva příspěvky před týdnem, že je Luboš charismatický. A to je celá ona, na každém najde něco dobrého. Jenže ona má nick a všechny na Doktorce zajímá co píše takže je pořád pod kontrolou. Teď vysvětlila, proč na tuhle diskuzi začala psát a proč ji to zajímá. Jestli to nevíš, tak je to psycholožka a tak logicky ji zajímá psychika lidí a ne kedlubny. A pak je dobrá a nekompromisní v politických názorech, naprosto se s ní shodnu, jen to tak neumím napsat.

Pokud (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

je Lalla skutečně psychložka, je škoda, že se raději nevěnuje lidem v terénu, než rozborem některých zdejších nešťastníků.

Reklama

Přidat komentář