Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 01:06)

Nejde o Afriku, ale o Svět a až to přijde, Válek o tom mele pořád, tak nám budou všechny odkazy k hovnu.

-Aleš- (Pá, 10. 6. 2022 - 11:06)

Tak to sorry, spletl jsem si tě s někým jiným.

-Aleš- (Pá, 10. 6. 2022 - 08:06)

Tak to znásilňování ruskými vojáky si vymyslela ukrajinská ombudsmanka. Tohle je jeden z důvodů proč jsem psal, že nejsem proukrajinskej, ale jsem proti ruské agresi. Pozitivní je, že ji vyhodili z funkce. Zajímavé je, že ten kdo to zpochybňoval, tak byl označen za dezinformátora. Něco mi to z blízké minulosti připomíná.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 23:06)

Tuboš je vůl. Z jeho fb.
"Tak u nás už lítá signál 5G normálně , ale očkovaný to zatím nekosí, tak uvidíme časem..." Má u toho smějícího smajlíka !! Tak i Miluna by se mohla třást štěstím, že očkování umřou. Nebo konečně dostala rozum a ví, že ji rvali do hlavy pi"čoviny ?

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 08:06)

5G nevěřim ale že je to očkování normální taky nevěřim.Lidí kolem mě má po něm problémů dost a tak to vidí i nejspíš Miluna.Na podzim už se připravují na čtvrtý očkování, prý asi na nějakou dvojkombinaci. Nasrat..

lalla1 (Čt, 9. 6. 2022 - 20:06)

Marti, E mail

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 18:06)

Díky, krásná.

-Aleš- (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Teď jsem si vzpomněl jak jsem psal o té jak se mi minulej týden nabízela, že ona by asi s Ukrajinci opravdu nešla. Před pár lety kolem ní kroužilo luxusní auto s ukrajinskou spz a ona na chlápka řvala Choď už do piče. A pak si nasedla do auta s českou spz. Takže holka se drží svých zásad :-)

čtenářka (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Mě Luboš bavil dokuď byl s tebou Milčo a když už není a ani sem nepíše, tak už moc nebaví. Nějak z tebe vnímám podrážděnost.Je to kvůli kolegyni?

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Je to tak nějak kvuli všemu.A jak psal Ota u nás ta Rama už je opravdu taky za 99kč. Už to nějak přehání všechno. A kolegyně to vše dodělává.Pochopila sem že nejde být šťastnej protože vždy se najde něco škodnýho co to všechno kazí.

Sledujka (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Mě zase Luboš baví a ty hlášky tady od Aleše a spol. na jeho adresu.

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 11:06)

Z jeho posledního profilu si mi dal Luboš zase do přátel i přes to že už se nestýkáme.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 12:06)

Divil jsem se, že jste zase přáteli.

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 12:06)

Teď má Špoulová na profilu že Brněnský cikáni z Cejlu tvrdí že Ukrajinci vytrhali cikánce zuby a nutili jí je sníst.Zajímalo by mi nakolik je tohle důvěryhodný?? Když vemu podle sebe že sem dostala prozměnu od cizího Ukrajince kytku a před pár dny mi Ukrajinka pomáhala sama od sebe s kočárkem do busu.A do toho když si vzpomenu jak mi cikáni jen okradli.

-Aleš- (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Milunko, taky jsem to četl. Oni samozřejně zamlčeli, že holka je příležitostná pouliční prostitutka, takže ji mohl zmlátit kdokoliv. Bavím se nad tím, jak mají hned jasno, že to byli Ukrajinci a že ji zatáhli do auta. Můj názor je ten, že nějakýho zákazníka podělala, tak si to s ní vyřídil. V té oblasti kolem cejlu je to celkem běžný. Jestli to byli Ukrajinci nebo měli nějakou jinou národnost nevím, ale ty holky chodí úplně s každým. S Ukrajinci samozřejmě chodí taky, ale už jsem tam viděl vietnamce, slováky, rakušáky. Z těch jejich příspěvků na fb sálá ta jejich blbost, jeden tam psal, že jeho přítelkyni taky chtěli vzít do auta, přitom minulej týden se mi tam sama nabízela. Je to hrozná banda :-)

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Jo přesně tohle mi proběhlo hlavou to co si napsal že je to tim:-) Kdo jinej je tu zná osobně nejlíp než my dva co:-)..Živě to vidim a i to jejich překrucování.Teď se k nim přidala i ta jak mi natočila,ta tam nesmí chybět a ty její videa jak před Ukrajincema varuje.Nevim co se to takhle stalo být rozdělený na několik skupin jak píše Otík.A když sem vždy byla proti očkování tak určitě ne že to tvrdila tahle skupina lidí ale proto co sem kolem sebe viděla v reálu a co k tomu říkali určitý doktoři.Ale co teď říkaji s Ukrajincema tyhle lidi tak už se s nima souhlasit nedá.Proto jsme už teď od všech oddělený jak píše Ota.No my dva Alešku se zase shodujeme:-)

Ota (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Taky jsem to viděl Miluško a moc těm cikánum nevěřim. Je sranda jak jsme za poslední dva roky rozdělený do tří skupin lidí. První skupina jsou Očkovaní a pro Ukrajinský a těch je tady na diskuzi asi většina a druhá skupina jsou Neočkovaní a pro Ruský takže Luboš a spol a třetí skupina jsme my a troufám si říct že to máme stejný s Alešem Neočkovaní a pro Ukrajinský. Vypadá to že nás je nejmíň:)

-Aleš- (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Oto, jediná opravdu pravdivá informace asi je, že dostala přes hubu, všechno ostatní jsou domněnky jak si každej ten primitiv přidá to svoje. Já vím o koho jde a kdysi jsem ji nabral do auta a po sto metrech jsem ji vyložil, protože byla úplně tupá a mlela idiotský kecy. Já jsem neočkovanej a neřekl bych, že jsem proukrajinskej, ale pro mě je naprosto nepřijatelnej vstup pravidelné armády na území suverenního státu.

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Jo nebo tak se to dá říct, ne že doslova jsme proukrajinský ale z mé strany tam hraje roli že mam z první ruky od Sergejovo příbuzných jak to tam je ale základ je že cítíme nepřijatelný vstup armády do suverenního státu a to nás liší od Luboše.No tak vidíš jak je tam znáš co je to za sračky a tyhle volové budou zase šířit další nenávist.

-Aleš- (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

A tu Simonu by už měli někam zavřít. Viděl jsem video jak je na poště a filmuje loga pošty a je znechucená z těch barev a říká že to není náhoda. Přesně jak psal Ota. V Brně se šlape kolem jednoho hypermarketu. Tam když zastaví samotnej chlap, tak už k němu nějaká pádí. Ke mně už nechodí protože je vždycky pošlu pryč. Ale je zajímavý, že tam o mně koluje, že dávám hodně peněz. Tady vidíš že tomu etniku nesmí člověk věřit ani pozdrav. Ale už to tam za těch 15 let co se tam šlape hodně upadlo. Jednak jsou holky zavřený nebo nemocný nebo se přesunuly na fb. Dvě mi píšou na mess., ale zatím jsem byl jenom jednou.

Reklama

Přidat komentář