Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Katka (Pá, 22. 6. 2007 - 10:06)

Toto asi nepatri celkom sem ale chcem sa spytat či je tu nejaka holka ktorej sa stalo že pustila do nohavíc velkú potrebu. Mne už bohužial áno a doteraz som z toho duševne dosť mimo.

20 letá (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

mě se stavá s mamčou a segrou že když debatujem a přijde nam neco hrozně směšné tak se smíchy počůráme :)naštěstí se to stává jen doma.jinak kdyžsem chodila do1. až 3. tak sem se občas počůrala neměla jsem ráda školní záchody, a tak to zadržovala a asi 150 metrů před domem sem to nevydržela. :) ted ase tomu směju ale tenkrát mě mamka chtěla poslat k doktoroj to sem se bála.

Sára (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

Co si pamatuju tak v první třídě v družině, pak mi to připomínali spolužáci až do devítky. A tak v 6. nebo 7. třídě venku. Byla jsem s holkama a stydělaj jsem se říct že se mi chce čůrat, tak jsem seděla na průlízce a snažila se vydržet a najednou jsem cítila teplé mokro v rozkroku, to jsem si jen učúrla, ale stejně jsem nevydržela a měla jsem obrovské mokré kolo na zadku. Holky si pak na mě ukazovaly a smály se, to byl tenkrát trapas.

JK (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Když jsem se včera na pánským horským kole o štangli bouchla do rozkroku. Je mě kolem 20:) Nemyslete, že nás ženy to nebolí!

MM. (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Když jsem si nahá v koupelně prováděla epilaci na stehně a ten strojek (žádná Čína,značkový Braun:) probíjel! Bylo to nečekaný a krutý. Pak jsem zjistila, že mě asi něco na chvíli povolilo, na židli byl flek od moči... Dneska, když jsou ty strojky na baterie, se to už nestane. Tenkrát mě bylo asi 25...

Močit na lavičce jde, vídávám pár homeless které to praktikují denně, musíte si prostě vzadu ty šaty zvednout. Pak nejsou mokré. Ale je to stejně prasárna!

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

již jsem zkusila-vše od buchty dolů bylo mokré.:-)

Eva (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

Jano, proč by to měla být blbost, psala jsem tu příspěvek, takhle jsem se vyčůrala a měla jsem mokré jen kalhotky a boty.
Tak si to někde zkus nanečisto ;-))

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Chce to mít asi natrénované ?

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Některé ženy v šatech močí tak, že si najdou osamocenou lavičku, sednou si na okraj lavičky a vymočí se. Zbyde tam jen mokrý flek. Volné šaty močení hodně usnadňují.

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

No tak to teda je blbost.Stejně to lítá na všechny strany.

Pepa (Ne, 23. 5. 2021 - 09:05)

To je pravda ja uz videl holku co se pocurala v autobuse

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Slyšel jsem, že některým ženám stačí, když se dostatečně rozkročí.

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Pokud zaujme postoj tak teda určitě nepoznáš že čůrá.

Muž (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Používají ženy na nevhodných místech při močení nějaké pomůcky ?

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Pokud zaujme vhodnou pozici tak myslím, že ne.

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

ale počůrá si boty o stehnech a lýtkách nemluvě.

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 14:06)

Myslím si, že s dlouhými šaty a třeba i bez kalhotek se žena vyčůrá tak, aniž se musí obnažit.

Jarka (Ne, 17. 6. 2007 - 14:06)

Mě se to stalo v květnu na pouti u nás ve vesnici.Začala jsem totiž příliš pozdě hledat nějaké místo na vyčůrání??Chtělo se mě opravdu hodně a všude bylo hodně lidí.Nakonec jsem zalezla za nějakou boudu a tam jsem to pustila do kalhotek?Myslím,že si toho nikdo nevšímnul??A pod sukní mokrý kalhotky nejsou vidět.Už jsem to tak řešila několikrát??Hlavně na koncertech pod širým nebem.Vždycky když jdu někam,kde není možnost jít na Wc,tak si beru zásadně sukni.Když pak dojde k nehodě,není pod ní nic vidět??

Pavel (So, 9. 6. 2007 - 17:06)

Dobrý den, je nějaká žena, které se podařilo vyčůrat do pet láhve? Například v dopraví zácpě.

Erika (So, 9. 6. 2007 - 16:06)

To je docela drsný téma!!:):)Mě je 32 let a musím se přiznat,že se mě to stalo asi před rokem v zácpě na dálnici.Chtělo se mě opravdu ukrutně čůrat,ale kolona byla snad 10 km dlouhá a já navíc stála v pruhu ke středu dálnice??Takže nešlo vyjet do odstavnýho pruhu a tam si odskočit.Pokaždý,když jsem chtěla už vylíst a vyčůrat se mezi auty(a vůbec by mě nevadilo,kdo se na mě kouká),tak se kolona dala do pohybu.Prostě to nešlo vystoupit a odskočit si.Snažila jsem se to vydržet asi 45 min.a na konec jsem to se slzama v očích pustila do kalhotového kostýmu co jsem měla na sobě.ještě že jsem jela v autě sama a domů jsem dojela za tmy.Nikdo to neviděl??O té doby vozím v atě vžcky aspoň pet láhev!!

Reklama

Přidat komentář