Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

Škoda, že to vzdala Miluna.

it's not surprised (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

Jsem podobného názoru.

enthusiasm (St, 8. 6. 2022 - 17:06)

OOOO jak se mýlíš Veliký Suprise. Kdybys Lallu znal sám by sis odpověděl na svoje otázky a pochybnosti. Ona je to tak trochu její práce řešit lidské duše.

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 18:06)

Dík za zastání, ale takhle to nepiš, to jsem to nikdy nenapsala

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 23:06)

Kdyby neměli povolení, nikam by nesměli. Černohor nemohl sám od sebe navrhnout změnu trasy, bez povolení magistrátu. Ale tu novou, krátkou a povolenou znal. Tuboš ne a to je záhada.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 23:06)

Jo tak to vím určitě z toho Tubošova videa. Povolení samozřejmě měl, bez povolení si on nemůže vzhledem k těm hrozícím 15letům dovolit nic. Ale těsně před o té změně v krátkém videu říkal a zároveň, že změnu nepotřeboval projednat, že to konzultoval s tím Kolářem. Dobrou, mám toho dnes dost

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Za pravdu jsou taky skvělí. Je dobrý sledovat toho Mácu, co tady o něm dnes psali, ten vždycky vychytá to nej. S Černohorem se možná pleteš. Bylo to v přímém přenosu. Na počátku demonstrace. Černohor to věděl, že Tubošovi ten pochoďák magistrát nepovolil a věděl novou, povolenou trasu. Tuboš byl z toho na větvi.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 20:06)

Já tušila, že se vám to nebude líbit:)

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 21:06)

Líbit, nelíbit... Písničko. To není důležité, ale projevit názor, to je, oč tu běží a ty to rozhodně umíš. Plavat proti proudu umí jen silní.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 20:06)

Ok, pokusím se zargumentovat. Napsala jsem toto: ...že má jisté charisma,...A trvám na tom, proč? Jak tak sleduji dění v této rozhádané partě jakýchsi pseudovlastenců, revolucionářů a bojovníků s kdečím...vnímám, že málokterá jejich akce měla takovou účast jako Lubošova (Opravte mě pokud se mýlím). Dokázal tím svým až primitivním a extremním projevem dát dohromady aspoň na pár hodin pár set lidí. Bez jakékli extra propagace. Ne všichni věděli, kdo to pořádá ale stejně tak ne všichni co ho znali z FB byli ze stejné sociální skupiny jako Luboš (tedy nezaměstnaní, dávkaři atd atd). Jistě ti, kteří tam opravdu šli demonstrovat proti Fialovi, ti zdrhli už z pláně když Luboš začal mávat na video ruskou vlajkou a když proputinovsky promluvil Černo.horský. Ale alespoň část z těch, která pak šla pochod si přišla zařvat a zachlastat právě kvůli Lubošovi

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Jestli se orientuješ v těch skupinách, tak víš, že dodnes netuší, kdo to organizoval. Navíc Černohor věděl trasu, Tuboš ne. Záhada? Tuboš je poslední dobou braný jako hlupák, co jen chlastá. I Patfik ho má dost. Jestli pro tebe má charisma, v pořádku.

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 18:06)

.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

Písničko, nevzdávej to. Dehonestace je údělem vyjímečných, ktreré zašlapávají nízcí, kteří za pozornost nestojí.

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

:)

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Ta diskuze není o očkování ale o tom, že někteří lidé nepoznají dezinformaci ani o tom ani o tom. A na podzim covid bude, stejně jako bude chřipka. Už jsou asi i nové vakcíny ale nebude takový zmatek, EU je už připravena.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Teď hodně čerpám informace ze skupiny od Špoulové. Díky tomu mám na podnose celej ten proruskej soubor. Teď se tam často objevují příspěvky té statečné Míši, jak jim to vytmavila na magistrátě. Ona se zamilovala do Vladimira. Trochu mi připomíná Milunu a její zbožňování Máry. Něco holky mají společnýho. Zajímalo by mě, jestli měla něco s Lubošem, nebo jestli se Luboš o něco snaží. Jeho takový typy myslím přitahujou.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Na demonstraci spolu nebyli. Ona se tam pohybovala sama. Poněkud zmateně.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 16:06)

Všiml jsem si, že pan údržbář ze špitálu mentálné zamrzl někdy v první vlně pandemie. Pro něho se lidstvo už napořád bude dělit na očkované a neočkované, z nichž ti druzí jsou ztělesněním zla :-)

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Mimochodem za ztělesnění zla se nyní u dezolátů považují očkovaní, protože je ovládají oni, kteří s námi mají plán, proto očkovaný tupoň nikdy do ulic podpořit Holuba nepůjde. Kdo jsou oni a co mají za plán jsem se nedozvěděla.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Taky jsem si všiml, jak Luboš někdy zmiňuje že to všechno oni. Z toho je zřejmé, že ani on nic pořádně neví a spoléhá se na důvěru, kterou mu projevují jeho fanoušci. V drtivé vetšině to jsou starší dámy nižšího vzdělání. Tedy něco jako jsem já akorát v jiném provedení. Lalla tady psala, že Luboš má charizma, tak je asi pro tuhle skupinu něčím přitažlivej a proto nekriticky přebírají jeho názory.

Reklama

Přidat komentář