Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jsi (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

blbec

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 19:06)

O neočkované se neboj. Zatím stále víc obsazují nemocnice i márnice očkovaní. Kdyby nás okupoval Putin, žádná válka nebude. Máme s tím mnohé historické zkušenosti.

Odposlechnuto včera (So, 4. 6. 2022 - 20:06)

Děkuji, že jste nám sehnal ivermektin, manžel sice zemřel ale i tak vám děkuji.

Odposlechnuto včera (So, 4. 6. 2022 - 20:06)

Tufl- Ten idiot si nepamatuje, že už to ukončil. Druhý dezolát- A kde je (Čermák)? Tufl- Zase támhle chlastá.

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 10:06)

R.Máca: Skupině ožralých dezolátů se na domě nelíbí ukrajinská vlajka a snaží se ji sundat tím, že do ní mlátí českými vlajkami. Horní partaje domu dezoláty polévají a dezoláti následně napadnou policisty střežící vchod do domu. Za pokřiku "Gestapo, Gestapo..." dezoláti odcházejí k Pražskému hradu dělat další "vlasteneckou" a "pronárodní" revoluci.

-Aleš- (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Ono demonstrovat za slovanské národy a zároveň varovat před ukrajinizací Česka může kdekoho zmást :-) Marně dumám proč jim nevadili Ukrajinci už dřív.

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Protože pracovali na pozicích, které by jinak byly určený pro lidi se ZŠ (Luboš).

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Pořád nevím, že Tubošovi nedochází, že nebýt invaze RF na UA, tak by tady Ukrajinci nebyli. Oni utekli před válkou. S Romy to snad bude jednodušší, protože je nechtějí naší Romové, že jim berou dávky. Tak se vláda dohodne s neziskovkou Romeou, že dostanou nějaké peníze navíc, když je ukecají, aby šli aspoň na Slovensko.

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Tuboš čekal 10 000 lidí a akcí do 20 té hodiny. Ti lidi byli na infarkt už o půl třetí. K tomu bylo vidět pivečko a to člověka změně. Když se ho lidi ptali za co se demonstruje, tak odpovědět nedokázal.

lalla1 (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

To ani nemohl. Jeho názory jsou natolik extremní, že by mu lidi zdrhli už na Letný:)

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

pivečko zmůže...

-Aleš- (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Díval jsem se v diskuzi zpátky a našel jsem obdivuhodně přesnou charakteristiku pochodu od Andrey. A opravdu jsem v jednom videu zaslechl, že Luboš je budoucí prezident :-)https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=3608

-Aleš- (Pá, 3. 6. 2022 - 17:06)

Tak odhad jednoho pisálka je něco přes 1000 lidí. Pro nás tady je to asi překvapivě hodně, ale pro organizátory je to určitě zklamání. Ale někdo tady tipoval 1500, takže si může koupit nějaký dobrý pití a oslavit to. Já jsem dnes umýval okna v jednom malém pivovaru a od majitele jsem dostal dva litry piva, tak to taky slavím. Ještě mám půl litru :-) https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/demonstrace-praha-vlada.html

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Přímo tam mluvili o 600 stovkách.

-Aleš- (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Na začátku jich asi bylo víc, ale ti rozumnější, když viděli tu skvadru, tak se asi šli projít po Praze jen tak sami. Ale i tak je to fiasko a Lubošovi asi už došlo, že mít hodně pochlebovačů na fb nemusí znamenat vůbec nic.

:) (Pá, 3. 6. 2022 - 18:06)

Mohl by se poučit, vykašlat se na politiku a najít si práci. Navíc až uvidí co o něm říkal Jyrka, tak to s ním praští.

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 17:06)

Tubos rikal par stovek.

lalla1 (Pá, 3. 6. 2022 - 17:06)

Navíc neznalost obsahu pojmů jako system, apolitický atd. A těch pár co tam přišli mimo tu partu antivaxerů, se zalekli když promluvil prokremelsý aktivista a cestou ke Sněmovně zdrhli, pak už jich bylo pár

lalla1 (Pá, 3. 6. 2022 - 15:06)

Na druhé straně blahopřání Lubošovi- Tomášovi- Tubošovi. Podařilo s emu co nikdo nečekal, sešlo se jich na tu bídu opravdu dost. Už jsem psala, že má jisté charisma, jsem zvědavá, kdo a za jak dlouho ho přitáhne do oficiální alternativní politiky. Protože on už politiku dělá

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 17:06)

Tady se mýlíš. 80% těch řvounů vůbec netušilo, kdo to pořádá. Navíc Jiřík ho tak zdrbnul, že z něj udělal akorát vola. A Tomáš do politiky? Vždyť nedá do kupy normální větu. A nezapomeň na domácí násilí.

Reklama

Přidat komentář