Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 22:05)

Rakoto je nemyty Kohout ten taky jak pest na voko prinosem pro lepsi pristi a dobro ras. Nejaky vrazdicky by se PRASAKOVI Rakatovi asi libili, kdyz by to nebylo na jeho nejspis mongoloidni rase.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 22:05)

Krici diskuse o darwinismu, no fuj tak sem fakt nepachnu, to je k zbliti.

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

Momentálně mě ale zajímá civilizace v Amazonském pralese. Tam bych ji nečekal. ---------------------------------- https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ohromujici-ztracena-mesta-v-dzungli-objev-prepisuje-historii-amazonie-203823

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

Dekuji za minutu ticha, vad nazor mne ale moc nezajima co to tady letmo ctu, psychiatrie na pochodu. Viz. napr. posledni prispevek... "zajimal by mne nazor jinych ras. .. " Autismus trochu mozna.. To se nerika previ tohle. To se musi citit.. ze to je spatne...

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 20:05)

Misto pro darwinisty a jine vlky pozujici v rouse berancim.. Prosim minutu tichs za zabitou novinarku Al Jazeera fasistickym okupantem.

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 15:05)

I u nás se množí hlášení opožděná žen, že byly sexuálně znásilněny. A nějaký Zeman se toho hned chytil a vysílá zdravici všem ženám, aby se nebály znásilnění nahlásit. Jednoduchý komentátor má ve všem jasno (stejně jak mají jasno demokraté na západě) - jakmile žena nahlásí znásilnění, jde o znásilnění a muž zaslouží nejen soud, ale i vyhazov z práce. ----------- Jednoduchého Zemana vůbec nezajímají okolností - pro něho slovo ženy je něco, přes co nejede vlak.
A povzbuzuje všechny šéfy, aby vyhazovali z práce všechny ženami obviněné muže: Velmi se mu proto líbí děkan Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Jak vyšlo tento týden najevo, poté, co se dozvěděl od jedné ze studentek, že byla sexuálně napadena a zneužita jedním ze svých vyučujících, docentem politologie Pavlem Dufkem, ověřil si základní fakta, konfrontoval s nimi údajného pachatele a následně s ním okamžitě rozvázal pracovní smlouvu. ------------------- Nuže, podívejme se těm znásilněním studentek pod klobouk. Každý, kdo zažil vysokou ví, že studentky při zkouškách uplatňují "ženské zbraně". A některé neváhají koupit si zkoušku za sex. Konečně, podle průzkumu minimalně deset procent z nich příložitostně prostituje. ---------------- A pak je tady další věc - jak tato znásilnění probíhají. Asi těžko tak, že se docent na fakultě ve své pracovně vrhne na hezkou studentku a doslova ji znásilní. Spíše bych řekl, že studentku někam pozve, aby měli soukromí. A ona dobrovolně přijde. Nechce se věřit, že si myslí, že se jí pedagog chce nadčas věnovat ohledně studia, protože mu tak záleží na jejím prospěchu. -------------- Jistěže, jistěže, není to správné, a je to nemorální. Ale je to znásilnění? Není. ------------- No, nemorální podle mě je i to, že když studentka dobrovolně udělá kšeft "zkouška za sex", že pak profesora napráší. Zbaběle, někdy i po letech. Když na školu nemáš, padej pryč a nekupuj si titul za sex. -------------------- Znásilnění je trestný čin a musí jej prošetřit policie a posoudit soud. Ale podle děkana to není potřeba. Presumpce neviny? Běžte s tím do háje. Důkazy? Jste normální? Slovo studentky je zákonem. Děkan ví vše nejlépe. Takže proč čekat na soud? Viník je jasný a musí ven ze školy. A blb Zeman se ještě stěžuje na malé pochopení soudu v případech znásilnění. ------------ Ale tento jeho článek je jako přes kopírák jako ostatní - komentátor nevezme do úvahy všechny možné okolnosti a udělá si jednostranný a tendenční názor. Buď proto, že je tak jednoduchý v myšlení, nebo proto, aby článek vyzněl co nejdrsněji.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-komentar-ferigate-po-roce-obeti-se-uz-neboji-univerzity-vyhazuji-predatory-203998#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Cynik - realista (Pá, 27. 5. 2022 - 14:05)

Co nového tady, nic? Rozhodl jsem se, že nadále budu působit i na Cynkali byste.

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 14:05)

Tady se řeší vážné problémy, a to ti asi nesedí. ---------- Ale občas je tu i chuťovka, jako žena, která měla pocit, že je mrtvá, a prosila příbuzné, aby ji pohřbili na hřbitově. ---------- Také nic? Pak ti není pomoci. Adié.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Nejspíš to všichni vytěsnili ...

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Covid se na chvíli uklidnil, ale těžce zacvičil s celým světem. Je ovšem zajímavé, že my, covidoví debílkové (po určitou dobu jsme měli relativně k počtu obyvatel nejvíce úmrtí na světě) v podstatě ignorujeme naši havárii zdravého rozumu a neuvěřitelný počet 40 tisíc obětí covidu u nás a v už se v podstatě o covid nezajímáme. ------------------------ I komunisté byli po roku 1968 chytřejší a v roce 1970 vydali Poučení z krizového vývoje, kde sebekriticky hodnotili své chyby, co udělali špatně a sepsali opatření, aby se už Pražské jaro nemohlo opakovat. ---------------------- A naše ministerstva v případě covidu? Velká zahálka. Čtyřicet tisíc mrtvých? Zřejmě pro ně brnkačka. A tak asi s pohledem - pánbůh tomu chtěl, stalo se, už na to raději nemyslíme - ministři a jejich úředníci řeší vše možné, jen ne chyby, které udělili u covidu. ------------- Jinak řečeno - dnešní doba sebekritice na ministerstvech nepřeje. Ministři si asi myslí, že když je Babiš od válu, tuto munici proti němu a jeho ministrům už nepotřebují, a úředníci iniciativu neprojevují, protože si přece nebudou kálet do vlastního hnízda. ---------------- A tak se dá říci, že český covidový Kocourkov pokračuje. A díky tomu nás při příští pandemii pravděpodobně čekají zase tisíce mrtvol a prvenství v relativním počtu úmrtí. ------------ Jen imunolog Václav Hořejší sepsal úvahu o tom, co se během covidu u nás dělo: ----------

https://www.nfneuron.cz/novinky/covid-19-vezmeme-si-pouceni-pro-budoucnost

Rakato (Pá, 27. 5. 2022 - 00:05)

Multinick se zase předvádí, tentokrát mými citacemi. Ale aspoň není úchylný. ------------------------------------------ Citovat můžeš.... když tě to baví.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Multinick výše zkopíroval můj příspěvek z 14. Únor 2022 - 20:16: https://diskuse.doktorka.cz/comment/3249623 -------------------------------- Inu, kdo chce kam, pomožme mu tam.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Kdo je psycholog - amatér jako já, ten netápe, kdo je zde kdo. Čubku pozná na první pohled, tak jako člověka, který si zaslouží respekt. ------------------------------------------ A také ví, kdo má Oidipův komplex, a kdo prostě jen při porodu spadl na hlavičku. https://www.pvsps.cz/data/2017/05/30/12/ppf-zp-trdlicova.pdf?id=271 ---------------------- Protože takoví se jen iracionálně hádají nebo omílají své primitivní mantry. --------------------------- Jinak řečeno - známkovat umíme a proto můžeme jen my, psychologové - amatéři, nebo naši starší bratři, psychologové - profíci. -------------------------------- Pokoj lidem dobré vůle (ale čubkám ne).

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Předchozí text pod mým nickem napsal mamlas Návštěvník, který se dokonce jako Rakato registroval u providera. ---------------- Kdo zná moji linku ví, že příští vyblité a iracionální texty jsou od něho.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Už brzo si řekneme, jak Ježíš (pravděpodobně) zradil lidi tím, že se sčuchl se satanem. Pak vás tady přejde nálada na jalové mrumlání. ---------------------------------- Už dávno je jasné, že na Zemi je mnoho zbytečných lidí, a vidím takové i zde. Opakujte po mě: „Spánek je dobrý, smrt je lepší, ale vůbec nejlepší je se nenarodit.“

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Lidi. Chcete se v psychologii a psychiatrii posunout? Studujte tuto stránku, je to skvělá lekce a u subjektu zde objevíte hned několik diagnóz. Pravá škola života. ----------------------------A jak přilákat subjekt? Jednoduše na banán (pozitivní motivace) anebo zmínkou o klystýru (negativní motivace). Bouřlivá reakce zaručena.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Ježíš vše vidí! A říká: Nechceš banán?

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Rakato praví: “Slova jsou jako listy na stromě - kde je jich nejvíc, tam je nejméně ovoce.”----------------------- “Pole jsem nesklidil. Proč? Protože jsem nezasel. Proč? Protože jsem neoral. Proč? Protože žádné pole nemám.” --------------------------------------------------- “Střezte svou duši, neb démoni krouží kolem nás!” -------------------- Amen, pravím vám, slova pro dnešek byla vyřčena.

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

„Přišel jsem z moře, přišel jsem z hor, přišel jsem z pouště, přišel jsem z podzemí, přišel jsem z nebe, přišel jsem z vaší duše, a mě budete skládat účty, až přikážu. Mocné povznáším a slabé zadupávám do země, prosívám zrno od plev, odděluji kvetoucí od neduživého, zalévám jadrné a pálím suché, a usmívám se nad vykonaným dílem. Protože je dobré. Kdo se mi postaví, toho chci za oběť, kdo se mi nejhlouběji pokloní, toho chci za kněze. Jsemť váš pán, jediný, kterého máte. Hosana!“

Rakato (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

„Mnozí mě budou chtít slyšet, a neuslyší, mnozí mě budou chtít vidět, a neuvidí, protože nejsem pro každého, ale každý je pro mne.“

Reklama

Přidat komentář