Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Máš jich tam pět. Ale musíš se hádat i za cenu lži.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Zajdi si k ocnimu. Nebo radeji k psychiatrovi : ;)

Jak by sis predstavoval, ze by to melo probihat, kdyz jsme kazda jineoh nazoru????

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Přestaň lhát to bude stačit. Sany11 -
"Proc myslis, ze jsem bez emoci? Bez empatie? Protoze nejasam, ze Zelenskyj posila na smrt lidi? Ze ho neobdivuji? Za co bych mela? "

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Jo tyhle otazniky? No to bys mi mozna mohl/a spocitat vsechny otazniky, ktere jsem za tu dobu, co sem pisu, napsala. Byl/a bys jeste presvedcivejsi :D A vy jste se ve skole neucili o tom, jak se tvori otazka? ( A sakra, zase otaznik :D )

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Zlato, tebe ve škole nenaučili počítat, to máš blbý. A nebuď hysterická, pak nechápeš psaný text.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Jsi zapšklá ženská, skoč si na psychatrii a popovídej si s nimi. A nezapomeň brečet, že jsem osobní :)

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Všichni jsme vyděšení, vystresovaní, znejistění...je to blby no...

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Čím víc má společnost vzdělaných lidí, tím méně jsou tito lidé manipulovatelní. A tím má větší životní standard, rozvinutou kulturu, zdravotnictví a péči o slabé

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 17:05)

Právě jsem dal asi 4 minuty z Lubošova kecání. Takže demošku pořádá, aby Ukrajinci věděli, kdo je tu doma. Jasně.
Ono mu nedošlo, že by měl pořádat demošku, ať jdou domů Rusové, aby poté mohli odejít domů i Ukrajinci. Každý chce být doma. Jenomže on tleská Rusům a zároveň chce, aby tady nebyli Ukrajinci. Trochu má zmatek v palici.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 17:05)

A je po diskusi. Kam vleze Host, 100 let tráva neroste.

prej (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

Tome kolik je to asi kilometrů?...Pozor Tuboši, další zádrhel.

pro Luboše (Ne, 22. 5. 2022 - 13:05)

Tomáši, co to tam máš zase za video s bolševickými štěky špinící naši zemi? Podívej se na svoji rodinu, máte váženou firmu, která má určitě vysokou finanční hodnotu, rodiče i brácha vydělávají slušné peníze. Patříte k těm, kteří se v demokracii chopili příležitosti a máte se lépe než je republikový průměr. Sám jsi mladý člověk, který má život před sebou. Stojí ti ti za to se takhle shazovat???

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 13:05)

Taky by mě zajímalo, jestli Tuboš tuší, že kdyby Rusko nechalo Ukrajinu být, nalezli by na cizí území, tak by tady nebyli utečenci a i inflace by nebyla tak hrozná. Nějak si protiřečí, když chválí rusáky za invazi a pak mu tu vadí utečenci.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Tomáš sdílí video o staré paní, jak jí "hrdinové" ruští vojáci pomáhají pod palbou!!! Aha a kdyby tam rusáci nepřišli, tak by bábuša mohla v klidu žít v kožichu a měla by klid. Škoda, že Tomáš nesdílí video, co si nahrával ruský volák jak znásilňuje roční holčičku. On sám má asi roční dcerku, tak by se mu to mohlo "líbit", zmetkovi.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Nemůžu to najít.Markéta Psotová těch je tam víc.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

černý mikádo a cihlová zeď

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Jo tahle? Toho 9.dubna? Tak to je mazec. Jinak oni jak jí sem Rusáci přestali vozit tu MLM kosmetiku, tak si našla novou činnost a pořádá nějaký přednášky pro seniory ohledně covidu nebo Ruska nebo co. Strašná mrcha.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Hledej na profilu Péti, je tam koláž fotek někdy až koncem března.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Z fb Rédové - Rakušan má obavy z povstání vlastního lidu?
Má mít proč!
Češi , Slováci, Romové, Rusové , Ukrajinci ,Vietnamci a jiné menšiny ,žijící na našem území dlouhé roky, nebudou tolerovat šikanování, omezování a rozkrádání této země.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Myslíte, že Romové nebudou tolerovat rozkrádání naší země a emigrují ?

Reklama

Přidat komentář