Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Omlouvám se, že na příspěvky "mimo mísu" nereaguji. Je to zbytečné. Sany děkuji.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Zac dekujes?

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Že jsi upřímná, emocionální a empatická.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Host ti děkuje, že ses postavila proti Zeleskému a jsi na straně Putina. Ukrajinci by se měli vzdát své vlasti a dělat otroky Rusům, to je jeho názor.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Nejsem host. Nejsem na straně Putina, jsem na straně míru. Žádná válka není správná, ani spravedlivá. Je to krajní řešení, v tomto případě vyprovokované a živené. Lituji Ukrajińce, předem obětované.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Ale jsi Host. A válku Ukrajinci nevyprovokovali.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Samozřejmě, že jich bylo víc. Tys to nepochopil? Celé NATO v čele s USA i EU se přidala.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Ach bože, no omlouvá tě věk.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Letitá zkušenost a znalost Ruskai Ukrajiny. Žil jsem tam a trpím s nimi. Měl jsem tam hodně přátel.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

No tak ještě že NATO nezaniklo, tahle situace snad mluví za vše.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Pan očividně nechce pochopit, že bez NATO v zádech, bychom byli velmi jednoduchý cíl. A to snad normální člověk nechce.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Kdykoliv se vy dvě bavíte, připadá mi to jako kdo z koho. Ano, pak to Lala uhladí, že jste kamarádky a tím se to zklidní. Ale ta vaše diskuse působí na mě neupřímě, takové to, já ti dám ty chytrá. Sany působí povýšeně, Lalla podřízeně. Můj názor

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Urcite nemam chut ani naladu se povysovat. A uz vubec ne na Lallu. Naopak, povysovani se mi ekluje. To ti fakt jen tak pripada. Tohle je obcas tema mezi nami, kazdy zastavame svuj nazor ( o vzdelani) a argumentujeme. Jak by sis predstavoval, ze by to melo probihat, kdyz jsme kazda jineoh nazoru???? Bavime se uplne normalne.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Fakt? Myslím, že to tak Sany nemyslí (uhlazuji). My jsme v kontaktu i mimo Doktorku a máme prostě na vše dlouhodobě jiné názory. Nicméně v zásadních hodnotách se shodneme. Já mám prostě ráda argumentování, Sany do toho možná dává více emocí..

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Sany mi připadá bez emocí, empatie. Ale samozřejmě se můžu mýlit, je to jen z psaní.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Proc myslis, ze jsem bez emoci? Bez empatie? Protoze nejasam, ze Zelenskyj posila na smrt lidi? Ze ho neobdivuji? Za co bych mela? Je mi nesmirne lito tech obycejnych lidi. Bojim se jen na to pomyslet, jake to asi musi byt, zazit to, muset poslat sveho syna do nesmyslne valky, ktera nema viteze. My tu jen klabosime u PC, oni skutecne umiraji.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Uklidni se a zjisti si něco o tom, kdo bojuje za Ukrajinu. 18 leté kluky posílá na smrt Putin.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Tak se, prosim, dohodnete. Nebo ty sam se sebou mozna.... Bud se mam uklidinit nebo jsem bez emoci....
Samozrejme, ze jsem cetla, ze Putin posila na Ukrajinu 18 lete kluky. Jsem ale presvedcena, ze se tomuto krveproliti dalo zabranit. Zadny kus podelane hliny ani niceho jineho nestoji za jediny zmareny lidsky zivot. Zadny.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Mělas tam pět otazníků, tak to znělo hystericky. Nejde o půdu, ale o drzost vlézt někomu do jeho země a diktovat si podmínky. A mučit, vraždit, znásilňovat. On Putin vlezl Zelenskému do země, ne naopak. To si pamatuj.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 00:05)

Jenom 4, kdyz uz. Otaznik neni vykricnik. Tak proc by mel znit hystericky?
A kdo vrazdil tedy ty lidi na Donbasu? Jiz po leta? Nerikam tim, ze to, co dela Putin schvaluji, ale bohuzel se mel Zelenskyj snazit s tim neco na Donbasu udelat. A jak jsem to tak pochopila, ( rikaji to i nekteri Amici), tak se nestalo nic. Az se ucho utrhlo.

Reklama

Přidat komentář