Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Strach Rakušana? Přání otcem myšlenky. Rakušan ani neví, že tyhle bojůvky existují. Na násilí si Holub musí dát pozor kvůli té vazbě.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Proto by neměl chlastat. Navíc tohle na něm samoživitelky štve, tak tam nemá své příznivce

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 10:05)

Ter Ka.
Včera jsem Holuba s Fuflem a plodem potkala ve Fénixu na Vysočanech. Větší umouněnce abys pohledals. A vidět Holuba jak skládá drobásky na koláček z Ječmínka.. uplnej sen

-Aleš- (Ne, 22. 5. 2022 - 07:05)

A co se týče ankety o počtu demonstrujících, tak to se asi spočítat nedá vzhledem k tomu, že na Letné budou náhodní kolemjdoucí nebo psejčkaří, kteří se k tomu připletou jak slepej k houslím. Asi to žádná velká sláva nebude, vzhledem k tomu, že tam nebudou řečníci a žádnej stánek s pivem a klobásou :-)

Jane (Ne, 22. 5. 2022 - 07:05)

Na Letné je jen sraz, pak půjdou dělat bordel do ulic podle trasy. A těmi ruskými vlajkami to bude obzvlášť čurina. A jestli dají i Sajůz něrušimyj...Tak tipuj.

-Aleš- (Ne, 22. 5. 2022 - 08:05)

Já tipuju, že ruskou vlajku si nikdo netroufne vytáhnout a že jich bude tak málo, že to rozpustí už na Letné, protože by celá akce vyzněla jako výlet venkovanů po nákupech :-)

-Aleš- (Ne, 22. 5. 2022 - 07:05)

Tak si Luboš včera večer vyfotil pivo a na druhé fotce sebe v jeho pověstném triku. Já si myslím že to je jeho neverbální vzkaz pro lidi z této diskuze. Stejně jako se objevil na jeho fb odkaz na článek o opičích nešťovicích po té, co to někdo tady zmiňoval. Je hezké, že tak slavný člověk čerpá z naší skromné diskuze, byť o tom na fb samozřejmě psát nemůže, protože by svoje věrné uvedl do zmatku :-)

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

:)) tak to mě taky napadlo, a dal tam i kafe, aby to pro jeho lidi :) nevypadalo, že jen chlastá

:) (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Lubošovi bych doporučila, aby začal dávat na fb fotky s limonádou. Takový vzkaz jeho lidem, že není jen užvaněný notorik a taky by měl apelovat na střízlivost demonstrantů, aby z toho nebyla zase komedie pro lidi.

bianka (Ne, 22. 5. 2022 - 06:05)

Přidávám se k pozorující. Moc hezky jste si psali.

pozorující (Ne, 22. 5. 2022 - 01:05)

Moc hezký že jste zase psali a k tomu konečně i Miluna..Nepřestávejte prosím.

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Tak jsem teď četl tady dozadu, pak jsem koukal u něj na profil a úplně nevylučuju možnost, že sem nekouká...nějaké náznaky by tu byly...

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Tak jistě. A je dobře že to tady čte, přece jenom je to kluk ze slušné rodiny a je vychovaný a tady je to pro něj zpětná vazba. Tohle mu nikdo z jeho lidí :) neřekne. Proč taky, pokrytectví je lidské. Mě jenom extremně naštval někdy na podzim, kdy tady na mě anonymně řval, co jsem udělala pro lidi atd. psal anonymně a musím říct, že jsem se snad poprve na doktorce rozzuřila

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 23:05)

Nemužeš vědět jestli to byl Luboš

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 23:05)

Já si to pamatuju, byl to Luboš, Lala tohle ví určitě. Jinak Lala a Realista dnes hodně zajímavá diskuze.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 23:05)

Jo, probíralo se to tady. Hlavně v souvislosti s tím, jak mu tehdy nabízely Lalla s Kačou nebo Andy pomoc když ho vykopla manželka a neměl ani korunu. A Milča dělala mrtvýho brouka.

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Další problém je, že realita je vpodstatě nudná. Nudná a složitá...Kdežto ta jakási lidová alternativa je vpodstatě jednoduchá, snadno pochopitelná...nikdo nikoho nenutí ověřovat si zdroje (ono takový člověk ani seriozní zdroj není schopen vyhodnotit), všichni mají tušení, varují se navzájem, nějak jim to všechno zapadá do sebe jak předpokládají...a když dojde k nejhoršímu, svede se to na jakési ''oni'' a nikdo neví kdo to je. A heslo ''selský rozum'' to mě taky vždycky rozesměje, ach jo, opět nechápou jeho obsah

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 21:05)

A taky si všimni, že vůbec netuší o čem dnešní opozice je. To psal dobře taky dnes Aleš. Za komančů by už byli všichni zavření. A oni knourají, že nemají svobodu slova:) Nechápou, že v ulicích světa se dnes vyjadřují názory ale nedělá revoluce. O tom je demokracie a na to mají z ústavy právo. Vždycky se rozesměju, když volají po defenestraci...jako ve středověku. jak si to vlastně představují? Myslíš, že vědí vůbec co to slovo znamená a co by tím dosáhli?

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Ještě nechápu jeho zmatek v hlavě, že se ohání vlastenectvím, ale zároveň chce, abychom byli pod Ruskem, teda spíš v SSSR.

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Tady bych řekla, že je to snaha být v opozici za každou cenu (Je mezi nimi pár opravdu Put.inem placených jako zřejmě jistý J.Č ale lidi jako Tuboš jsou jako děti. S covidem, s Rusákama atd jako just a just a dupnout nožičkou..... Tak to měl přece v historii proletariát. Jenže tihle lidi v exekucích s rukama dozadu ...to je urážka i proletariátu

Reklama

Přidat komentář