Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Jedna moje známá pracovala v domově důchodců a tam se jeden dědek potřeboval vyblejt. A ona mu držela u toho mísu. No a když se dědek vyblil tak se ona před ním do té mísy vyblila také. Kvůli smradu. A nikdo to neřešil. Dědkovi to bylo asi jedno.

Bára (Pá, 15. 7. 2022 - 23:07)

*chápavý

Zvědavec (Pá, 15. 7. 2022 - 23:07)

Ale existuje, ale chce to aspoň nepsat až takový blbosti.

Bára (Pá, 15. 7. 2022 - 23:07)

Oukej sem fakt nemá smysl psát tady nikdo chápavá asi neexistuje );

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 10:07)

Já si to přečetla a podle mě je to výmysl protože to pistrádá elementární logiku.Podprůměrný inteligent by tohle měl jasně rozpoznat.I kdyby ta Bára měla rozum 5 ti letého dítěte tak by se takhle nechovala.Musela by být silně mentálně postižena a to by jednak sama nezvládla cestu i bez posrání a ani by nevyplodila takový elaborát.Jednoznačně jde o výmysl a taky si myslim nějakého milovníka téhle úchylky.

Bára (Čt, 14. 7. 2022 - 22:07)

Tak tohle je opravdu zajímavá diskuze, ještě včera bych řekla že tohle se může stát jen dětem a každý zdravý člověk by to měl vydržet. Ovšem dneska jsem byla vyvedená z omylu. Jsem na dovolené v Chorvatsku v jednom hotelu místo jmenovat nebudu. Ráno jsem normálně jako každý den tady vyrazila na pláž a cítila jsem se dobře, plavala jsem zašla jsem si na jídlo a pak se jen tak opalovala. Potom jsem ale pocítila sílu zažívacích potíží. Zrovna jsem byla na chvíli v moři a ucítila jsem lehký tlak v břichu nic velkého jen tak zlehka takže jsem tomu nepřikládala větší váhu. No vyšla jsem na pláž lehla si a začala jsem cítit že asi budu potřebovat na záchod, ale nic silného. Tak jsem usoudila že v poklidu uschnu a půjdu na hotel. No po chvíli jsem ucítila že to asi není ten nejlepší nápad protože moje potřeba se rychle zvyšovala a cítila jsem už docela tlak v břiše. Tak jsem se rozešla po té asi kilometrové pláži zpět k mému hotelu. Chtěla bych říct rozběhla ale běžet už opravdu nešlo. Takže jsem se tak nějak snažila jít no když to bylo ještě dobrých 100 metrů tak jsem cítila že už to dál nepůjde a nemůžu ten tlak vydržet. Zažívala jsem hrozné pocity já jsem taková ta barbína a blondýna hubená a aby se všem líbila co nosí sexy oblečení, jenže teď budu celá pokaděná jak mimino co když mě někdo vyfotí, no hrozné myšlenky. Takže jsem přemýšlela jak to zachránit a kam si odskočit, jenže všude davy lidí a prostě nebylo kam jít. No ušla jsem ještě další kus a zase hrozné křeče do břicha, no řekla jsem si že jediná šance je si sednout na lavičku a zkusit to zatlačovat. A vskutku bylo to lepší, v tu chvíli jsem chytla pocit že těch asi 50 metrů kdy už mám hotel na dohled dojdu. Jenže plná naději jsem se zvedla a asi po dvou krocích jsem ucítila další hroznou křeč a tlak do břicha. A než jsem si uvědomila co se děje tak už ze mě šla ven taková polo řídká hmota, jediné co jsem stihla bylo si dát ruku instiktivně na zadek. No po chvilce jsem to sice zastavila ale už jsem cítila že kalhotky praskají ve švech a pomalu mi to stéká na stehna. No hrozný pocit a ten puch to by cítil i člověk s covidem. No myslím si že těch 50 metrů na mě koukali snad všichni já jen šla a brečela nic jiného nešlo dělat. A jen jsem slyšela co si to lidé mezi sebou říkají.„taková dáma a je posraná jak děcko" nebo „tak prosimtě takovouhle pokakandu si domů nevoď" a jiné. No došla jsem to i s tím že jsem za tě chůze ještě nějakou tu nadílku přidala protože to už nemělo smysl ani držet. Takže do hotelu jsem došla s totálně nafouknutými plavkami. A jen jsem cítila jak mi ta tepla hmota teče až na lýtka. Sice mám apartmán hned v prvním patře ale i tak chůze do schodů bylo asi to nejhorší. Matlalo se to úplně všude cítila jsem jak to vylézá z těch plavek i nahoru na břícho i záda. No myslím že pohled na mě bylo něco hrozného. Nahoře jsem ještě před svým pokojem potkala matku s dítětem a dítě velmi trefně konstatovalo ta paní si neumí říct že potřebuje na záchod? Odpověď matky jsem už neslyšela. Hned jak jsem vešla do pokoje tak jsem otevřela okna a vlezla do sprchy. Jenže mi přišlo že to vůbec nejde smít pořád jsem si připadala špinavá. No po nějaké době už jsem se uznala za čistou. Bohužel svoje červené plavky jsem musela vyhodit protože byly spíš hnědé. Sice mám sebou ještě jedny ale vůbec se mi nechce ani chodit ven natož koupat všechny ty pohledy těch lidí. Až mě z toho mrazí a chce se mi zase brečet. Pardón že jsem se tak rozepsala ale nemůžu z toho ani spát a nevím kde jinde se z toho vypsat.

Olin (Út, 12. 7. 2022 - 16:07)

To se může stát úplně každému asi, že to tzv. nestihne. Svět se nezboří a život plyne dál. Horší je mít zlomenou nohu jak říká naše známá ze své praxe

Bětka (Út, 12. 7. 2022 - 15:07)

Pokud máš na sobě sukni a punčocháče, tak to je asi potíž a navíc když jsi někde kde je větší koncentrace lidí jako na ulici ve městě ap. Taky jsem šla s řádnou náloží v gatích domů a nebyla nikde žádná možnost se zbavit spoďárů a punčoch, takže totálně zřízená a pěkně kachním krokem si to vykračovat jako o přehlídce nešlo. To asi posoudí každý z praxe pokud měl takovouto nehodu

Ina (Po, 11. 7. 2022 - 16:07)

Tak to ti tedy nezávidím. Mám podobný zážitek s obědem který mi nesedl, ale já měla sukni a štrample, naštěstí. Horší bylo, že s tím nadělením jsem musela jít dvě hodiny domů pěšky

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 17:07)

a pro jsi si nesundala kalhotky a mohla jsi jit v pohode?

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 17:07)

take se mi stala jiz prihoda,byli jsme s kamoskama na festaku a vecer kdyz byl v plnem proudu,tak najednou na mne prislo nutkani,krece v brise silili,tak jsem se vydala k nejblizimu mobilnimu wc,jenze bohuzel tam byla dlouha fronta a krece silili,porad jsem doufala ze to vydrzim,ale po chvili jsem si potrebovala psouknout pri te kreci a s tim bohuzel vyletela i pekna nadilka,mela jsem v tu ranu plne kalhoty a jeste k tomu se mi spustil nezadrzitelny proud curani,takze bylo vse dokonano,zkadena a zechcana jsem se odebrala ke stanu abych se dala dohromady,po ceste ke stanu jsem si jeste jednou psoukla a to uz jsem pak mela na zadku poradnou bouli,sla jsem pomalu a malejma kruckama s tou nadilkou.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

Tak to je síla a muselo být náročné dát se ,,dohromady” na fesťáku bez většího množství tekoucí vody.

Pavkol (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

ou kej tak budu dál Pavkol stejně mě někteří oslovují Pavle a na jedné úchylné diskuzi (asi díky info z FB nebo TWOO) už stejně "prásknul" moje příjmení takže se už nemohu zač schovávat

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 09:07)

Navíc tvoje "psaní" je poznat ať už píšeš jako kdokoli a kdekoli

Pavel (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

děkuju za upozornění oprava: v pondělí a ve středu jedinej klidnej a pohodovej den bylo úterý. no vidíš návštěvníku tohle je narozdíl od těch nadávek oběktivní krititka

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Píše se objektivní.Proč už nepíšeš jako Pavkol ?

Pavel (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

ahoj smíšený pocity v úterý to celkem šlo ale včera a ve středu čočka jak brno poslední kdo mě udělal radost byla na kakání partnerky Lada Ziková ale už to beru jinak už nad tím neslintám jak bernardýn jen si to rád přečtu ale nic víc to se mnou nedělá naboulený trencla mám leda tak s ženskejch ňader dvorců a bradavek zad prdelky a bobra a na to mi opravdu české ložnice leo a jiné erotické časopisy stačí na to doktorku tak úplně nepotřebuju ale přece jen se tady zajímavé věci dozvím například na vlákně vzrušuje mě máma nebo holky a nahota doma

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Včera a ve středu ??Včera byla středa!!!!!.Máš už z toho koukám pěknej guláš a to je ráno :-))

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

Naposledy jsem se pokakal při zvracení po pivech a pár panácích.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 04:07)

Jedna moje známá pracovala v domově důchodců a tam se jeden dědek potřeboval vyblejt. A ona mu držela u toho mísu. No a když se dědek vyblil tak se ona před ním do té mísy vyblila také. Kvůli smradu. A nikdo to neřešil. Dědkovi to bylo asi jedno.

Reklama

Přidat komentář