Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 22:08)

Neuvěřitelná nádhera, díky, cákám jako blázen!

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 09:08)

a stalo se vám naopak někdy že už hrozilo že to z vás vylítne dřív než má ale doběhli jste na záchod svlékli jste se a začli kadit až na míse aniž by jste se po...?

Sabinka (Út, 9. 8. 2022 - 21:08)

Tak jasně, že jsem to zkoušela. Akorát teda já to dělám do plínek, ale zkusila jsem sednout si na záchod a tu plínku si jako zapomenout sundat. Je to vlastně tak trochu recese na normální kakání na záchodě a zajímavý jak člověk tlačí, ale nejde to dolů do mísy, ale pěkně se to hromadí pod zadečkem:)

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 21:08)

Nelži úchyle !!

Prdný (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Zkusili jste někdo pokakat se na záchodě? Já ano. Nestáhl jsem si kalhoty, sedl jsem si na záchod a vykálel jsem se do kalhot. Když jsem potom vstal a odcházel jsem, bylo znát že mám víc plný kalhoty na zadku, zatímco když se pokálím ve stoje trochu to steče do nohavic.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

No vidíš Pavkole,tady ti to jde líp než blbé otázky v diskuzi o Lásce.

Pavkol (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

Za prvé jsem to nepsal já ale Variator a za druhé to tak řeším už od dob co mám internet a hlavně teď už pouze svůj vlastní počítač tedy od roku 2012 před tím jsem se 8 let dělil o tátův tak jsem si musel dávat majzla aby to nezůstalo v historii

Kako (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Pokakavam sa na záchode do nohavíc. Niekedy sedím na otvorenom a niekedy na zatvorenom záchode. Aj vtedy sa viac vytlačí na gule a dozadu a lepká sa to...

Varlátor (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Vidět holku srát je zážitek

Lukáš (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

Pro někoho je to směšné, ale já zažil trauma, když jsem se s odpuštěním posral v obchďáku. Cítil jsem, že se mi chce, ale pořád věřil, že to ještě dám a půjdu po nákupu, ale nedal. Při nějakém pohybu se mi uvolnil svěrač a už to šlo ven. Naštěstí to nebyl nějaký průjem, ale docela husčí konzistence, neměnilo to nic na tom, že po pár krocích jsem to měl rozmazané asi všude. Nechal jsem vozík se zbožím mezi regály, opatrně se protáhl kolem pokladny a pomalu šel na parkoviště k autu. Na sedačku dal deku z kufru a odjel domů. Doma byla jediná možnost se svléknout ve sprcháči, ty hovínka ze mě padala a rozmazané snad byla až za krkem. Po vysprchování jsem jel nakoupit znova, ale do jiné obchoďáku a co jsem měl tu nehodu, tak tam jsem ještě nebyl.

mirek (St, 3. 8. 2022 - 20:08)

co nosíš trenky boxerky nebo slipy?

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 15:08)

To si debil nebo prolhanej úchyl.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 08:07)

take se mi stala jiz prihoda,byli jsme s kamoskama na festaku a vecer kdyz byl v plnem proudu,tak najednou na mne prislo nutkani,krece v brise silili,tak jsem se vydala k nejblizimu mobilnimu wc,jenze bohuzel tam byla dlouha fronta a krece silili,porad jsem doufala ze to vydrzim,ale po chvili jsem si potrebovala psouknout pri te kreci a s tim bohuzel vyletela i pekna nadilka,mela jsem v tu ranu plne kalhoty a jeste k tomu se mi spustil nezadrzitelny proud curani,takze bylo vse dokonano,zkadena a zechcana jsem se odebrala ke stanu abych se dala dohromady,po ceste ke stanu jsem si jeste jednou psoukla a to uz jsem pak mela na zadku poradnou bouli,sla jsem pomalu a malejma kruckama s tou nadilkou.

Scatter (Út, 2. 8. 2022 - 05:08)

Neuvěřitelná nádhera, šel bych do toho stanu s tebou a nechtěj vědět co bysme spolu celou noc dělali...

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

Ty jako fekální bukvice nic.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 07:07)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala. Přišla dívka z kostela nešla zrovna zvesela Pokakala se před zraky pána boha potom raději vzala roha Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 07:07)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 07:07)

To máš Pavle těžký .Je hezký když tu píšeš za tolik jmen ale nakonec je to tak nějak na to oblíbený hovno.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 09:07)

Klidně piš jako Pavkol

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala. Přišla dívka z kostela nešla zrovna zvesela Pokakala se před zraky pána boha potom raději vzala roha Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání a palóneček chytí hovno za koneček

Reklama

Přidat komentář