Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Andrea78 (Po, 2. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj přeji hezkej den všem, docela zajímavá diskuse;-)) nooo mě se to už taky stalo, na velkém fesťáku venku popíjelo se pivo a ejhle když přišla potřeba u toi budek fronta jako svině chvilku jsem v ní čekala ale skoro se to nehýbalo, tak jsem se vydala hledat nějakej skrytej koutek , když jsem našla místo u plotu tak na mě vybaf chla ze psem no a já se tak lekla že jsem si to pustila do kalhot no ostuda jako prase, myslel si že jsem tam snad přelízala plot,ale nebyla jsem sama pak jsem tam za večer viděla ještě tak tři holky se stejným flekem mezi nohama... že by se taky polili pivem:-))) tak jak jsem to já tvrdila ostatním co tam byli se mnou;-)

linda (So, 31. 3. 2007 - 22:03)

v 18 když jsem se hodně opila

Klára (Pá, 30. 3. 2007 - 13:03)

ahoj já jsem se naposled počůrala v 6 třídě na základce na školním výletě v autobuse, do konce základky si ze mě všichni kvůli tomu utahovali:-(

Ivuška (St, 28. 3. 2007 - 15:03)

Ahojky mě se to stalo naposled v 16 letech, kdsyž jsem byla trošku ovíněna když už jsem na poslední chvilku doběhla v hospůdce na WQC zasek se mi na džínách zip.... dal asi není nutno vypravovat.

Magdalena42 (St, 28. 3. 2007 - 10:03)

Dobrý den, zdravím vás tady všechny já se naposled počůrala před měsícím ve 42 letech a to doslova a do písmene strachy a leknutím, cestou z práce se mi už hodně chtělo na malou ale na ulici si nebylo kam odskočit. Mazala jsem co nejrychlejc domů , bylo to dost akutní. Asi tři minuty od našeho domu na mě z po za plotu vyskočil nečí velkej pes no prostě já se tak lekla a jak se mi chtělo čůrat prostě jsem to pustila ani nevím jak.

Marek (Ne, 25. 3. 2007 - 14:03)

Olgo, jen doufám, že si v tom mokrém nelyžovala dál. Čůrací sen se mi zdál asi před měsícem, ve dne se mi to stalo nedávno, hrozně se mi chtělo , nebylo kam si dojít a navíc hodně pršelo.

monika (Čt, 22. 3. 2007 - 01:03)

Deniso, jeho "dopis" byl opravdu až k počůrání.

Denisa (St, 21. 3. 2007 - 16:03)

Že by Matonoha byl až tak k popukání? :-))

Co se týče počůrání ve spánku, tak to se mi "povedlo" naposled asi ve třetí třídě (šlo o klasický "čůrací sen"); pamatuji si jen, že mamce jsem se rozsáhlý mokrý flek na prostěradle pokusila vysvětlit tím, že jsem v noci měla žízeň a vzala si sklenici s vodou do postele, přičemž se mi vodu "podařilo" vylít ...

Předpokládám, že matka na tuto mou vskutku "duchaplnou výmluvu" neskočila, ale najevo to tenkrát nedala. :-)

monika (St, 21. 3. 2007 - 12:03)

asi před dvěma měsíci, když jsem koukala na Matonohu v NA STOJÁKA. Ale bylo to smíchy.

nina (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

ked som mala rok aj dva mesiace))

olga (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

na střední škole v 18 letech na lyžáku všude plno lidí a když jsem našla místečko zasek se mi zip na kombinéze.....a po chvilce zápasení jsem začala čůrat nic příjemnýho v tý zimě navíc jsem byla všem k smíchu

Vanda1 (Út, 20. 3. 2007 - 21:03)

mě se to stalo nedávno asi před půl rokem v 38 letech na cestou autem na dálnici kde byla zácpa byla to dost velká ostuda vezl mě manželův šéf z Prahy, odkud jsem jela ze služebky a mažel mi to domluvil abych byla dřív doma ještě deď mi z toho běhá mráz po zádech

jajaja (Út, 20. 3. 2007 - 21:03)

ja v 11 nebo 12letech v noci ve spanku

Denisa (Út, 20. 3. 2007 - 18:03)

Ahoj,

zahrajem si na pravdu, jo? :o)

Tak schválně - kdy a za jakých okolností jste se naposledy počůrali?

Mě se to přihodilo naposled v páté třídě ZŠ, při cestě ze školy. Kuriozní je, že se mi ani nijak zvlášť na záchod nechtělo, ale najednou, zničehonic se mi začalo strašně chtít a než jsem stihla doběhnout za křoví a sundat si kalhoty, komplet jsem se pomočila. :-( Navíc doma byla má o tři roky mladší ségra, která z toho samozřejmě měla "druhý velikonoce".

A jak jste na tom vy?

Třeba z toho vznikne kvazi- sociologické studie. :-))))

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 16:05)

sel jsem ale jce se mi tak bezim do skoly a ouha posrane cele trenky moc tece na chodník

Reklama

Přidat komentář