Reklama

spodní prádlo u chlapců

Michael (Čt, 9. 6. 2022 - 10:06)

Jasně, boxerky jsou top. Člověk se nemusí stydět sundat kalhoty,ve slipech a tangach je to ostuda. Taky jsou důstojné trenky, ale nejsem jejich příznivcem, cítím se v tom divně.

Eva (Čt, 9. 6. 2022 - 13:06)

Ale spodní prádlo není na veřejné nošení! To si spousta kluků neuvědomuje.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

Ale když jsou vylezlé u holek, tak je to hezké. Taková tanga jsou u holek nádherné dílo.

Eva (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Děvčata si většinou dávají pozor, zato chlapcům kouká prádlo z kalhot běžně.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 20:06)

U holek je škoda, že se nepochlubí, většina kalhotek a tang jsou moc pěkná a je škoda, že se z toho dělá takový problém. U kluků většinou kouká guma s nápisem - značkou prádla a někdy i víc. Je to stylem nošení kalhot na pohodu a kdo by to řešil.

JA (Čt, 9. 6. 2022 - 12:06)

Prečo sú slipy ostuda?

Michael (Čt, 9. 6. 2022 - 12:06)

Slipy a tanga jsou podobné kalhotkám, není to nic mužného.

Jarko (Pá, 10. 6. 2022 - 17:06)

Nie je to pravda. Slipy sú super, celoročne. Voľné trenky nechutné, boxerky v lete hrôza sa potiť, tangá keď sa sám rozhodneš to nosiť OK ale musíš mať na to postavu a jocksy super na šport. Za mňa toľko

Víta (St, 15. 6. 2022 - 20:06)

Ahoj. Naprostý souhlas. Volné trenky děs, a boxerky tak ty jsem měl jednou a bylo mi v nich horko a potil jsem se. Možná tak leda na zimu. Takže za mě taky slipy jsou TOP nosím ty se širšímy boky a nic jiného na sebe nedám. A jak tady někdo píše že syn chce při každém nákupu jedny slipy tak to chápu tak že ne každý chce jít s davem a nosit jen boxerky nebo to "co letí" nebo řekne někdo že je to In či cool. A dost dobře pamatuji dobu kdy holky, kluky co nosili trenky vyloženě odmitali- sám m jsem to zažil. Holka mě začala svlekat a když zjistila co mam pod riflama( trenky) tak řekla :trenky jsou pro dědky na chlapech to nesnáším a jsi snad poslední kdo je má. Tenkrát mi bylo 16 holce 15. Takže jsem navštívil obchodní dům tam kde si to člověk může vybrat sám dal do košíku a u pokladny zaplatil. Ze začátku takový trochu nezvyk a pak už jsem nic jiného nechtěl. Řekla že mi moc sluší a na narozeniny mi dalších 5 koupila. Trenky jsem pak už nenosil, vyhodil jsem zbylé 4 kusy jen vím že mamka tenkrát koukala a byla dost překvapená tak jsem ji řekl že prostě chci už mít tohle

Buřič (St, 15. 6. 2022 - 21:06)

...takže ne každý chce jít s davem a nosit jen boxerky nebo to "co letí" nebo řekne někdo že je to In či cool...

Ale přesně tento tebou preferovaný postoj splňovaly také trenky! A přesto jsi jim nedal šanci... díky holce, která zavelela... (co kdyby ti naordinovala tangáče, taky bys pro ně letěl?)

Vita (Čt, 16. 6. 2022 - 18:06)

Samozřejmě máš pravdu v tom Tvém (mém) pohledu že ty trenky jako že tenkrát uz skoro nikdo neměl a tudíž vím že jsem jako ze nesel s davem, jenže prádlo většinou kupovali rodiče. Kdyby naordinovala tangace tak pro ně určitě neletim ale rozumím tvému pohledu na věc . Prostě spíš jsem chtěl říct že ty slipy jsem chtěl tenkrát už delší dobu, ale víš byla jiná doba moc všeho tenkrát moc nebylo v obchodech buď červené trenky a slipy třeba a jen dva tri druhy takže se na tělocviku klidně stalo že stejné prádlo mělo víc kluků. Chápu že treba ba základce to může být drsný v tom kdo co nosí a když ma někdo neco jinýhontak jde jako že z kola ven. V každém případě by měl každý nosit to v čem se cítí líp a slipy z modalu jsou pro mě víc pohodlné a není v nich takové vedro tím neříkám že jsou treba boxerky špatný. Jinak své holce neříkám co se mi líbí co má nosit každý si nosíme to v čem se cítíme nejlíp. Měj se fajn a dik za názor

Mirek (So, 11. 6. 2022 - 19:06)

Přesně jak píšeš, nosím tanga a po sexu jsem svojí holce zabavil taková ta tanga co skoro nic nemají. Když jsem je měl na dalším rande na sobě, tak koukala, ale neměla nic proti, prý že se mi nediví v těch vedrech a dostal jsem od ní další. Abych nebyl tak hladový, tak jsem ji zase nějaké koupil, jedny dokonce s dírou, dobré na sex a kupodivu je bez řečí vzala a poctivě je nosí, když se spolu scházíme. Její kamarádka, když ji je ukazovala, tak mě prý pochválila, ale divila se, že jsem k tomu vzal odvahu a nebál se, že bude třeba problém. Ona ta její kamarádka je taky docela případ. Měli jsme jít do kina a vyzvedla mě kamarádka, že prý J... nemůže a je škoda nejít. Prostě párkrát dělala záskok a umí vše taky dobře.

Robin (Pá, 10. 6. 2022 - 14:06)

A co jockstrapy, ty nejsou podle tebe mužné? Dámská verze tohoto ryze mužského prádla neexistuje...

Michael (Pá, 10. 6. 2022 - 15:06)

Jo, na sport dobrý spodní prádlo, ale na běžný nošení asi ne. Teda aspoň za mě. Nikdy jsem je neměl.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

A co je mužného? Bombarďáky ke kolenům a v letním horku jako co?

Michael (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Boxerky, joudo!

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Kluci, kteří nosí tanga, je většinou nosí, protože to chtějí jejich mámy. Ty vzrušuje pohled na šňůru v zadnici a obtažený pinďour.

Některé zajdou ve své úchylnosti tak daleko, že nechávají své syny obřezat.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

Mě teda máma nenutila, líbilo se to holce se kterou chodím už dva roky a nosím i ty její.

Jan 60+ (Po, 6. 6. 2022 - 18:06)

Na nosenie nohavičiek u mužov a chlapcov bolo napísaných už veľa príspevkov. Sú ľudia za a proti, tí nás bez váhania zaradia do 4% menšiny. Tak mi napadlo že by bolo zaujímavé zistiť prerozdelenie ľudí čo sú za a proti nosení nohavičiek. A to podľa vzdelanosti. Aký by bol percentuálny názor ľudí so základným, stredným a vyšším vzdelaním. Napíšte svoj názor ako by dopadol taký prieskum.

Návštěvník (Po, 6. 6. 2022 - 22:06)

do 4% skupiny se řádí spíše chlapi se slipama.

Reklama

Přidat komentář