Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

ale poznat že stojí se dá já měl v prváku na učňáku přítelkyni a i když jsem jí cestou do školy hladil jen po zádech tak to na mě někdy zapůsobilo a jedna maminka pak mý mamince říkala domluvte mu vždycky když jde s monikou tak má vyboulený kalhoty

A! (Pá, 20. 5. 2022 - 19:05)

Asi ho provokuješ!

Karolína (Pá, 20. 5. 2022 - 18:05)

Brácha nosil těsný slipy, pak ve třinácti dostal trenýrky s knoflíčky vpředu, byly volné, ale pořád mu to stálo, tak musel zas do slipek.

Michael (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Hlavně aby nebyla vidět erekce, ale že je v tom člověk nacpaný ve dne v noci to už matce nedojde. Mě to z těch těsných slipů v dětství ani nestojí rovně, ale na stranu.

Eva (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

To je ale hloupost! To se nestane ani u sebetěsnějšího prádla.

Rudolf (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Syn má 17 a tanga nosí 2 roky.K vodě má samozřejmě nejraději i plavky tanga což oceňuje i jeho přítelkyně.

JA (St, 18. 5. 2022 - 09:05)

Snazim sa uverit tomu, ze Vas syn v 17 rokoch dobrovolne nosi tanga plavky. Nosi ich na kupalisko medzi ludi? Ake su nazory?

Michael (Čt, 19. 5. 2022 - 17:05)

Úplně dobrovolně to asi nebude, pokud je tedy kluk normálního zaměření. Ale věřím tomu, že to někteří kluci musí mít i jako plavky. Já jsem si toho v tangáčích užil tolik, že se mi to hnusí i na holkách.

Adam (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Mě se třeba tanga moc líbí a na holkách jsou super. Holka co s ní už skoro dva roky chodím nic jiného nemá a mě tanga taky schvaluje a dokonce mi je i kupuje. V létě chodíme oba většinou na ostro a nemá asi podprsenky, nikdy ji na sobě neměla. Má dvě skvělé kamarádky a ty jsou to samé a tanga mi schvalují. Když společně někam vyrazíme, tak to je fakt jízda, ty holky se dokáží odvázat a jo, musím je zvládnout všechny. Ono jim je snad jedno, že s jednou z nich chodím a berou to, jako že patřím každé z nich. Jedna z holek jednou svlíkla svoje tanga a musel jsem si ty svoje s ní vyměnit, prý abych poznal, jaké je mají holky. Takže je nošení tang nijak nerozhodí a je jim to jedno, když jsem se ptal na názor, tak jim je to volné, co nosím je moje věc a proč bych kvůli nim měl být buzna nechápou a ať si klidně nosím i dámské a nemám se starat o posměch od blbečků.

Martin (Ne, 15. 5. 2022 - 09:05)

Nakupovat prádlo a další oblečení jsem začal chodit společně buď s kamarádkami a nebo s holkou, s kterou jsem zrovna chodil. Já vybírá, co se mi líbí na nich a ony zase vybírají pro mě. Na zimu mi vyberou spíš boxerky a na léto tanga. Měl jsem k nim odpor, ale přesvědčili mě a po nějaké době studu a skrývání je už nosím normálně a nepařím se. Ale kecy o buznách si občas kluci neodpustí. Když ale holky něco zaslechnou, tak to je docela ostré, jak se mě zastanou.

Jan (So, 14. 5. 2022 - 06:05)

No mě je 16 a musím nosit trenky co nosíval děda a to jsou takový velký na gumu stahovací. A některý stáhnout nejdou tak mám na nich připnutý kšandy. A jednou sem se počural protože mi se zasekla kšanda a nešly sundat.

Patrik (Pá, 13. 5. 2022 - 10:05)

Ahoj je mi 18 a potřeboval bych poradit s nákupem spodního prádla, šel by někdo se mnou do obchoďáku a říkal mi v kabince, jestli mi sluší?

Ada (So, 14. 5. 2022 - 05:05)

Patriku,to nemáš kamarátku?

Jana (Pá, 13. 5. 2022 - 10:05)

A chceš radši kluka nebo holku?

Patrik (Pá, 13. 5. 2022 - 10:05)

To je na stejno

Jana (Pá, 13. 5. 2022 - 11:05)

Není, já nakupuji s kamarádkou, vzít si přítele nebo kamaráda, tak koupím prd a nebo můžeme jít rovnou do sexshopu a koupit tak max. něco na večerní hrátky.

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

V

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 13:05)

Kolik ti je a proč?Já rád sportuji a teď v létě jsou slipy, tanga, jockrepy fajn. Je mi 18

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 19:05)

Bude mi 14.

Mámě se líbí, když mám bouli v rozkroku. Já bych radši boxerky, ale ona mi je nechce koupit, že by mi neslušeli.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 06:05)

Je to tady.Mámě ase líbí boulee v rozkroku.Proto musí kluk nosit slipy nebo tanga,aby mu v nich vyniknul ztopořenej čůrák.

Reklama

Přidat komentář