Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marek (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

Běžně nosím jenom slipy.

OndřejC (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

Kolik Ti vlastně teď je?

Marek (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

19

OndřejC (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

Mám nápad, mohl by jsi Mě prosím napsat na mail, [email protected] zajímalo by Mě totiž něco, co nechci řešit zde. Předem díky.

Marek (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

OK

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 22:05)

mám se sestrou společnej šuplík a tam máme společný dívčí kalhotky je jedno kdo si jaký vezme a zítra jdeme zase pár dívčích kalhotek koupit

MAX (Pá, 27. 5. 2022 - 16:05)

nejlepší jsou k nošení kalhotky- běžně v nich chodím 50 let, jsou pohodlné a z lepších materiálů, trenky slipy boxerky mnoho let nenosím, od 6 do 9 třídy jsme červené trenky museli nosit do tělocviku - byly dosti nepraktické, lepší byly tzv. modré dívčí trenky které jsem rád nosil od školky do 20 let.

Jan 60+v (Pá, 27. 5. 2022 - 22:05)

Maxi, sme asi rovnaký ročník a máme rovnakú záľubu. Pánske prádlo nenosíš vôbec?

Marek (Po, 2. 5. 2022 - 10:05)

Na tanečáku jsme museli mít všichni kluci tanga. Ze začátku byl pro nás všechny ten zářez mezi hýžděmi nepříjemný a nesnesitelný. I když jsme si po čase zvykli tak jsme cítili jak se nám tanga při každém pohybu zařezávají víc a víc.

Eva (Po, 2. 5. 2022 - 10:05)

Nesmíte na to stále myslet, pak to nebude vadit. Naši známí v Rakousku mají oba kluky v tangáčích a je to pro ně úplně běžné. A nestydí se ani za holý zadeček a o nějakém zářezu se vůbec nediskutuje. Je to prostě běžné prádlo a tak se to musí brát.

Marek (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Ono se to lehce řekne "nesmíte na to stále myslet", ale nemyslete na to když zářez nepříjemně citlivě do zadku řeže a tlačí. Nevadilo nám že máme holé zadky a chápali jsme proč ty tanga musíme mít, ale ty zářezy byl hodně nepříjemné.

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

To je přesně argument mámy, nemyslet na to. Ale mít celý den ptáka napresovanyho v malém prostoru a ještě ten zářez, to se prostě pořád připomíná.

Marek (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

Ale to ženský nikdy nepochopí protože max. zažily jen ten zářez a neví co je celodenní
pres na ocase na na koulích.

Eva (Po, 2. 5. 2022 - 14:05)

Zbytečně moc si to ošklivíte !

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 15:05)

Není to tak. Kluci i dospělí muži jsou zvyklí na těsný prádlo,ať na slipy nebo boxerky, ale ten zářez v zadku, to je fakt jiný level a hodně nepříjemný! Tak by si to měly matky dobře rozmyslet,než to synovi pořídí. Téměř pro všechny kluky je to jen trápení a ostuda!

Eva (St, 4. 5. 2022 - 09:05)

Nemůže se jednat o nějaké trápení, to je hloupost! Je to standartní prádlo, vyrábí se desítky let a stejně dlouho to chlapci a muži nosí. A zářez v zadku máte jen vsugerovaný, boxerky tam máte taky, tak co řešíte?

Marek (St, 4. 5. 2022 - 09:05)

Nejde o vsugerování ale o ten nepříjemný intenzivní zářez mezi půlkama. Navíc je to pro kluka i ponižující. Vím to podle sebe jak jsem se cítil když mě máma v nich předváděla svým kamarádkám.

Michael (St, 4. 5. 2022 - 12:05)

Jj přesně tak. Není větší ostuda,než když máma pro mě úplně cizí ženský oznámí, že mám pod kalhotama tanga! Úplně mega potupa byla, když mi vzadu poodtahla trenky, aby se pokochaly,jak jsem krásně zařízlej. Taky jsem nesnášel nosit elastaky na kolo,tam to viděl každý.

Eva (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

A proč se nepochlubit? Vždyť je to hezké.

Michael (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

Nemyslím, že by bylo nutné mluvit o prádle svého syna s jinými. Stejně mi vadilo, když třeba v kempu máma přepravka moje tanga a pověsila je před chatkou.To se taky kdekdo podíval.

Reklama

Přidat komentář