Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marek (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Ono se to lehce řekne "nesmíte na to stále myslet", ale nemyslete na to když zářez nepříjemně citlivě do zadku řeže a tlačí. Nevadilo nám že máme holé zadky a chápali jsme proč ty tanga musíme mít, ale ty zářezy byl hodně nepříjemné.

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

To je přesně argument mámy, nemyslet na to. Ale mít celý den ptáka napresovanyho v malém prostoru a ještě ten zářez, to se prostě pořád připomíná.

Marek (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

Ale to ženský nikdy nepochopí protože max. zažily jen ten zářez a neví co je celodenní
pres na ocase na na koulích.

Eva (Po, 2. 5. 2022 - 14:05)

Zbytečně moc si to ošklivíte !

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 15:05)

Není to tak. Kluci i dospělí muži jsou zvyklí na těsný prádlo,ať na slipy nebo boxerky, ale ten zářez v zadku, to je fakt jiný level a hodně nepříjemný! Tak by si to měly matky dobře rozmyslet,než to synovi pořídí. Téměř pro všechny kluky je to jen trápení a ostuda!

Eva (St, 4. 5. 2022 - 09:05)

Nemůže se jednat o nějaké trápení, to je hloupost! Je to standartní prádlo, vyrábí se desítky let a stejně dlouho to chlapci a muži nosí. A zářez v zadku máte jen vsugerovaný, boxerky tam máte taky, tak co řešíte?

Marek (St, 4. 5. 2022 - 09:05)

Nejde o vsugerování ale o ten nepříjemný intenzivní zářez mezi půlkama. Navíc je to pro kluka i ponižující. Vím to podle sebe jak jsem se cítil když mě máma v nich předváděla svým kamarádkám.

Michael (St, 4. 5. 2022 - 12:05)

Jj přesně tak. Není větší ostuda,než když máma pro mě úplně cizí ženský oznámí, že mám pod kalhotama tanga! Úplně mega potupa byla, když mi vzadu poodtahla trenky, aby se pokochaly,jak jsem krásně zařízlej. Taky jsem nesnášel nosit elastaky na kolo,tam to viděl každý.

Eva (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

A proč se nepochlubit? Vždyť je to hezké.

Michael (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

Nemyslím, že by bylo nutné mluvit o prádle svého syna s jinými. Stejně mi vadilo, když třeba v kempu máma přepravka moje tanga a pověsila je před chatkou.To se taky kdekdo podíval.

Marek (So, 7. 5. 2022 - 07:05)

Tanga na balkonové šňůře mi nevadily. Co mi ale nejvíc vadilo a ponižovalo bylo když u nás byly máminy kamarádky a já jim pokaždé musel v tangách uvařit a přinést kávu a zákusky. Z toho jsem byl pokaždý na kaši.

JA (So, 7. 5. 2022 - 10:05)

Kolko si mal rokov v tom obdobi? Aj si na Tvoj zadok siahli alebo len nadrzane pozerali? Tak Tvoju matku by som nenavidel za to

Marek (So, 7. 5. 2022 - 10:05)

Tehdy mi bylo 14-16, po zadku mě plácali a štípali do něj.

JA (So, 7. 5. 2022 - 13:05)

A matka spokojna hej? Verim, ze ju dmes nenavidis za to!!!

Marek (Ne, 8. 5. 2022 - 07:05)

Ona se tomu smála. V 16 jsem od ní odešel a od tý doby jsem ji neviděl.

JA (Ne, 8. 5. 2022 - 07:05)

Mrzi ma Tvoja situacia. Verim, ze si si zariadil lepsi zivot. A dnes tanga neznasas alebo ich aj mas v satniku?

JA (Pá, 6. 5. 2022 - 20:05)

Tiež som to kedysi neznášal, keď museli moje slipy visieť na šnúre balkóna úplne vpredu. Tanga som našťastie nemal a nenosil

JA (St, 4. 5. 2022 - 19:05)

Tak to máte Michael moj obdiv, ja by som ju už niečim ovalil. Ako tak čítam niektoré príspevky hlavne matiek, ako je to super, že ich syn si od 10 rokov veku zvyká na tangá, aký je v tom sexi, ako ich to niektoré vzrušuje, buď to píše nejaký úchyl, čo si pri tom honí alebo žiaľ sú aj také matky, ktoré to svojim deťom robia zámerne!

Markéta (Po, 2. 5. 2022 - 15:05)

Není si co rozmýšlet. Když se mi to líbí, tak je kluk nosit bude a basta. Však ona si ta prdelka časem zvykne. Nosí to všichni po celém světě, tak není co řešit. Mladý kluci v tom vypadají nádherně, tak by to měli kvůli holkám zkousnout.

Michael (Po, 2. 5. 2022 - 17:05)

Tak moje holka mě právě od nošení tanga slipů vysvobodila, preferuje a boxerky a při první příležitosti to máme normálně natvrdo řekla. Ukončila tak v mých devatenácti letech moje šestileté trápení v tangach.

Reklama

Přidat komentář