Reklama

Anální sex

Jarda (Ne, 2. 11. 2008 - 19:11)

Chytáš na první našlápnutí, Blanko ?
Kdybys četla pozorně, věděla bys, že píšu o něčem jiným. Zřejmě ale jen potřebuješ najít záminku na ventilování agrese...
To k tvý reakci na můj příspěvek.

Jinak ale je dobře, že těm, co z toho mají luft, dáváš metodickej materiál, jak se nebát...

Blanka (Ne, 2. 11. 2008 - 16:11)

Jardo, mít tě za manžela tak se s tebou rozvedu! A to mám 40 let, 85kg, dvě děti, velký zadek a anální styk také mívám. Kde jsi prosím tě přišel na to že to musí bolet? Nemusí vůbec a žena přitom může prožít velmi silný orgasmus.
Hlavně to ale chce velmi ohleduplného partnera. Můj manžel je takový domácí kutil, on si na to upravil lahvičku od Yal Gelu, takže jde vymýt a znovu naplnit. Do té lahvičky naplní trochu análního lubrikačního gelu. Já si dojdu na velkou, potom se spolu vykoupeme. Povídáme si, líbáme se a vzájemně se umýváme. On mi potom v pokoji nageluje zadek, nejdřív sladkým gelem s chutí marmelády. Ten potom olizuje a přitom mi líbá prdelku. Potom vezme lahvičku od Yalu a zavede mi opatrně do konečníku ten aplikátor. Je to příjemné a vůbec mě to nebolí, i když je to dlouhé 7 cm. Jemně mi dovnitř vytlačí ten gel, přitom mi hladí prsa, boky, zadek a olizuje mi záda a krk. Já se krásně uvolním, jsem nagelovaná a připravená k milování.
Potom mi tam místo aplikátoru zasune prst. Samozřejmě má krátce ostříhané nehty aby mě uvnitř neporanil. Teprve potom do mě pronikne penisem a zpočátku se nepohybuje, než se úplně uvolním a zvyknu si. Ani to mě vůbec nebolí. Pak mě přivede k nádhernému orgasmu, přitom mě hladí, líbá a olizuje. Jednou jsem měla takový, že mě začaly brnět nohy, myslela jsem že na ně nestoupnu. A taky jsem se málem počurala do postele, naštěstí jsem to udržela. Potom si stáhne kondom. Jestli na něm uvidí zbytky mojí stolice, to je mi po 20 letech manželství úplně jedno, ale použít ho kvůli hygieně musí. Lehne si vedle mě, začne mi olizovat bradavky, já ho hladím a on vedle mě usne jak mimino. Anální sex je super, ale chce to hlavně maximální ohleduplnost.

zanett (Ne, 2. 11. 2008 - 16:11)

a k tomu psyliu...
Nerikam, ze vyprazdni jako klystyr, ale vycisti, chodi se po nem pravidelne a jak uz se tady mockrat psalo, pri normalni stolici v dosahu penisu nic nebyva.

zanett (Ne, 2. 11. 2008 - 16:11)

"zenska musi byt statecna"???????????? to je zas co za blbost? Nevim, proc bych mela byt statecna a delat neco, co me boli? Ja jsem statecna byt nemusela, protoze mam ohleduplneho a citliveho chlapa. NIKDY me to nebolelo, protoze jsme postupovali pomalu, s citem a s poradnou davkou silikonoveho gelu, ktery nevysicha a troufam si tvrdit, ze kdo si precte Milanuv navod, nemuze nic pokazit.

Jarda (Ne, 2. 11. 2008 - 15:11)

A ty jseš kdo,či co, Eleno ??

Ronina (Ne, 2. 11. 2008 - 14:11)

Komu se líbí tak ho dělat bude. Jde asi i o těsnost. Pocit, že někde "kvedlá" je pro muže nepříjemný, cítí se "malý". Pěkný návod je na www.hdvideosex.cz včetně free downloadu.

Elena (Ne, 2. 11. 2008 - 14:11)

Jardo ty jsi ale hovado!!

Jarda (Ne, 2. 11. 2008 - 11:11)

Jedna ženská, taková štíhlinda nenápadná...
V dětství šukala s tátou a přišla tomu na chuť. Tý kombinaci rozkoše a bolesti. Tak ta se vždycky třepala na to, že jí to narazím do prdýlky, aby si ten pocit znova evokovala. Nechci ani moralizovat, ani léčit, prostě tak to bylo a i tohle bylo součástí mýho putování světem. Znal jsem se s ní pár roků a občas si na TO v dobrým vzpomenu. Jak kňučela bolestí, ale držela až do slastnýho vzdechu úlevy, když jsem byl vevnitř celej...Vždycky jsem jí to dělal na etapy. Náražení na žalud, její syknutí a ztrnutí celýho těla a vytáhnout, pak znova a o kousek dál. I mně se to líbilo...Když to bylo průchodný,uvolněný, přidat prstík nebo dva...

m (Ne, 2. 11. 2008 - 04:11)

Presne tak na zezacatku to zaboli vzdycky at puzijete lubrikant nebo je to nejdriv prst a pak..Aspon trochu ano.Opravdu mi vyhovuje kdyz partner zasune jen spicku penisu a ceka a obcas to zkusi dal..A pro ty co nevedi jak to boli je to takove nahle stazeni jako ve vterine jako by se vam ten otvor doslova roztrhl..silna kratka bolest..Co holky mate to taky tak neb tu placam?:-)

Lucka (So, 1. 11. 2008 - 12:11)

Já teda musím dát M. za pravdu. Mně to zezačátku bolelo jako čert. Byla jsem mladá a blbá a chtěla jsem to hned a natvrdo. Tak jsem kluka nechala, aby se rozjel a pak už ho nešlo zastavit.Při prvnim i druhým pokusu mi normálně tekly slzy. Měla jsem co dělat, abych aspoň neřvala. A až po několika pokusech jsme zmírnili natolik, že to žačlo bejt příjemný. Pak mi kamarádky říkaly, že jsm se zbláznila, že začínaly s s drážděním jednim prstem v análku. Dneska mě mrazí při pomyšlení, co se mohlo stát. Když to hodně bolí, má se zmírnit, jinak můžeš tu holku docela vážně zranit. Samozřejmě musí bejt na začátku statečná. 6e by to šlo hned bez bolesti tomu prostě nevěřím. Ale musí to mít nějakou mez a ne že holka trpí, jako by jí naráželi na kůl. To pak k tomu získá ještě odpor.

Milan (So, 1. 11. 2008 - 10:11)

m - já myslím, že nedojde... Holky co provozujou anál se časem dokážou naučit přesně odhadnout, jestli to je ten den vhodné nebo ne. U nás to už funguje naprosto bez potíží a nepotřebuje ani klyst ani Psylium. Prostě ví, že je tam pořádek a pak řekne: "Miláčku - di do prdele!".....

m (So, 1. 11. 2008 - 03:11)

Pro holky ktere to boli..tedy spis pro jejich partnery.Mam vyzkouseno ze je to ok kdyz penis vnikne pouze na kraj myslim uplne pidikraj a zustane bez pohybu.Nekdy chvilku nekdy dyl./Ne 5 sekund/:-)Da se to poznat pritel se snazi proniknout po chvili a kdyz to citim spatne tak jeste pocka nakonec to vzdy pomalu jde a pak uz je to naprosto ok.

m (So, 1. 11. 2008 - 03:11)

Psylium jsem brala v tehotenstvi upravi zazivani ale ze by dokonale vyprazdnil to tedy ne!A klystyr sice vyprazdni ale stejne "nevycisti".U nas je to tak ze proste vim ze se ani vzdalene neblizim tomu ze by se mi chtelo a pak jdem na to.Ani jednou trapas nenastal.Ale to treba prijde:-)

Milan (So, 1. 11. 2008 - 01:11)

Tak na co je tady ten odkaz? :-))) To snad ani není možný ...

zanett (Pá, 31. 10. 2008 - 21:10)

Psyliem. Koupis ho v kazde lekarne.

Návštěvník (Pá, 31. 10. 2008 - 21:10)

Klystýr

Návštěvník (Pá, 31. 10. 2008 - 21:10)

Může mi někdo zkušenější poradit: anální sex mě jako ženu láká, ovšem když se zeptám úplně otevřeně a trapně: jak to děláte, že máte konečník čistý? to ho předem nějak myjete??? nebo týden předtím nejíte či jak na to? nebojím se ani tak té počáteční bolesti jako situace, že by došlo k nějaké trapné situaci...je to takové hloupé... tak by mě zajímalo, jak to řeší ostatní.

Milan (Pá, 31. 10. 2008 - 21:10)

Koukám, že bude jednodušší dát sem znovu ten odkaz na návod na análek...

http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-analek-navod-coitus-per-anum-pedicatio--a287.htm

Kote (Pá, 31. 10. 2008 - 14:10)

Analek jsem ve svem zivote zkusila zatim dvakrat..ale planuji ho mit zase,protoze jsem zjistila neco velmi prijemneho,kdyz jsem si to,prominte,delala ve vane,a jednim prstikem jsem si drazdila konecnik,ten orgasmus co jsem mela,byl uzasnej.. Musim se predem nejak pripravovat pokud vim,ze analni sex bude s nekym,kdo ho ma opravdu velkyho??

Adél (Út, 28. 10. 2008 - 06:10)

Milane dík

Reklama

Přidat komentář