Reklama

Anální sex

zanett (Čt, 11. 12. 2008 - 15:12)

milan2 - "neškodí trochu gelu"??
Neskodi toho gelu poradne...
A necichejte voloviny, je to o duvere a citlivem pristupu.

DAVID (Čt, 11. 12. 2008 - 02:12)

NEJLEPSI VEC NA BEZBOLESTNY ANALNI SEX JE AFRODIZIAKUM-POPPERS DA SE KOUPIT NA NETU NEBO I V NEKTERYCH SEX SHOPECH JE POVOLENE HO UZIVAT A STACI SE NA VTERINKU NADECHNOUT A TEMER HNED DO 2 VTERI NEJENZE ZACNETE SEX KRASNE PROZIVAT ALE TAKE SE VAM UVOLNI HLADKE SVALSTVO V KONECNIKU A SEX JE TAK NAPROSTO BEZBOLESTNY UCINEK JE KRATKY ASI 5MIN.PAK SE MUSITE OPET NADECHNOUT POPPERSU ZNOVU

Milan (St, 10. 12. 2008 - 19:12)

Milan2 - díky za odlišení. Vážím si toho.

Jarka - pro začátečníky jsem napsal velký návod
http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-navod-a287.htm

milan2 (St, 10. 12. 2008 - 16:12)

Jarko, musíš být trpělivá. Chce to delší předehru, uvolnění, ať Ti jemně promasíruje zadeček, neškodí trochu gelu. Potom pomalu Tě začne napichovat, neboj se říct, jak rychle a jakým tlakem to chceš. Zpočátku budeš mít pocit, že ho do tebe nedostane, ale po chvilce - a to musíš být uvolněná, do Tebe vjede žaludem a pomaloučku i dál. Vůbec nespěchej, řiď si to sama. Nakonec budeš překvapená, jak krřásně se otevřeš a on bude řičet blahem, jak je krásně sevřený...)))

Jarka N. (St, 10. 12. 2008 - 14:12)

Zkoušíme s partnerem anální sex, ale nedaří se nám to. Dostane se do mě jen malinko špičkou penisu a pak už to dál nejde, leknu se, bojím se, že mě potrhá. Jinak pro partnera udělám všechno, ale anál neumím. Co mám zlepšit?

Rici (St, 10. 12. 2008 - 05:12)

JJ někdy se to stane.. :) ale ten klistyr u onem premyslim uz dlouho pro partnerku.. :) uvidi se.. :)

Lojza (Pá, 28. 11. 2008 - 21:11)

Já to přítelkyni také dělám do konečníku. Vždycky ji předtím pošlu se vykakat a konečník jí osobně propláchnu a promažu.

Milan (Po, 3. 11. 2008 - 12:11)

Adél - myslíš, že bys tento text mohla dát i do diskuze na "eroticke-pomucky.cz" pod ten můj návod? Je to hezky napsané i kdyby ses tam o mě nezmínila. Mě se to tam nechce samotnému dávat - bylo by to jako samochvála - a rád bych aby ty diskuze pod články začaly trochu fungovat.

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 10:11)

Moje řeč,já bez prdele-jsem v prdeli.... :-( :-(

Adél (Po, 3. 11. 2008 - 06:11)

Mě teda anální sex nebolel ani na poprvé, ale bylo to spíš o konverzaci než o erotice, manžel se pořád ptal co cítím a já ho naváděla, abychom oba věděli jak na to reagujeme. Neni nic jednodušího než říct "stop bolí to" a ohleduplnej chlap přestane a čeká. Párkrát se nám stalo, že se manžel omylem trefil u klas. milování do zadečku, ale nebyl to ani 1 cm a ta bolest byla strašná, potěš tramvaj když ti ho tam narve bez rečí a ženská jen skřípe zubama, ale nic na to neřekne. Když pak jdu po análku(před koupelnou)na záchod si utřít gel, tak se někdy stane, že taky nemám úplně čistej papír, ale nikdy jsem neslyšela nějaké narážky ze strany manžela, po pravdě by to bylo asi poprve a naposled pač je to dost choulostivá věc. Jinak jsme taky postupovali podle návodu Milana a všechno klaplo.
Zdarec

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Ja kdybych nešoustal do koncáku tak z toho nic nemám-tam se to tak brzy nevytluče..., :-)

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Ja kdybych nešoustal do koncáku tak z toho nic nemám-tam se to tak brzy nevytluče..., :-)

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Ja kdybych nešoustal do koncáku tak z toho nic nemám-tam se to tak brzy nevytluče..., :-)

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Ja kdybych nešoustal do koncáku tak z toho nic nemám-tam se to tak brzy nevytluče..., :-)

KONCÁK (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Ja kdybych nešoustal do koncáku tak z toho nic nemám-tam se to tak brzy nevytluče..., :-)

Milan (Po, 3. 11. 2008 - 00:11)

Přečetl jsem to celé a mohu říct, že je to zajímavé. Bohužel jsem se nedočetl, po jaké době to lze opakovat a co to ve střevech konkrétně vyvádí. Myslím, že by bylo ještě dobré anonymně zavolat někam na internu nebo chíru a zkusit vyzpovídat nějakého doktora.

Já takové vzdělání nemám a rozhodně ode mě nečekej vyjádření typu ANO x NE.

Blanka (Ne, 2. 11. 2008 - 21:11)

Milane je to tohle: http://www.lekarna.cz/yal-sol-2x67-5ml/

Milan (Ne, 2. 11. 2008 - 21:11)

Nemám tušení - neznám to a slyším o tom poprvé v životě.
Ale selským rozumem to beru jako silnou látku, která má před zákrokem úplně vyčistit střeva a asi bych se obával nějakého opakovaného - častějšího - používání.

Blanka (Ne, 2. 11. 2008 - 21:11)

Jardo, já nejsem agresivní. Jen se mi nelíbí že propaguješ bolest při análním sexu. Ten totiž bolet opravdu nemá. Navíc o tom, jestli k milování vůbec dojde rozhoduje právě žena. Líbit se to musí především jí a až potom tobě. A ne aby ji to ještě bolelo.
Milane, doporučil bys před análem Yal Gel? Mám ho doma pět krabic, 10 lahviček. Je to látka která nahrazuje klystýr. Normálně se používá v lékařství, v chirurgii a gynekologii. Je mnohem příjemnější než klystýr, aplikace nebolí, je to vymývací roztok tlustého střeva. Je ho málo, v lahvičce jen cca 70 ml. Do 20 minut po aplikaci letíš na WC a je to z tebe všechno venku... :-).

Milan (Ne, 2. 11. 2008 - 20:11)

Ten ten odkaz na placené video je docela prasárna a škoda, že tady nefungují admini.

Zanett - konečně někdo, kdo potvrdil můj návod - a stále tvrdím, že anál bolet nemusí a neměl by. Každá bolest je ukázkou nějaké chybičky. Ovšem uznávám, že poprvé se mohou dostavit i nepříjené pocity, ale ty jsou úzce spojené s vážnými pocity špíny, strachu, zápachu apod. To vyvolává určité spasmy a znesnadňuje to průnik. V návodu dost přesně popisuju jak se toho zbavit a především od toho oprostit partnerku.

Nedávno jsem slyšel příběh, kdy nějakej chlap vynadal holce že není čistá a důsledky ať si uklidí. Tak takové hovado bych vystavil v muzeu i pro budoucí generace. Když už s tím partnerku prudím roky, tak se sakra o všechno postarám a nebo si koupím gumovej zadek v sexshopu a zalezu do špajzky....

Reklama

Přidat komentář