Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 11:03)

Teta byla kráva. Nebyla to sestra mámy, ale švagrová. Holky měla čiperné. Nenechaly se zastrašit. Při další návštěvě jsme to dělali zas, a tentokrát jí za námi máma nepustila a tak to bylo se vším všudy. Holky mne pohonily a já jim taky udělal dobře. Pak se obě dobře vdaly a mají rodiny.

Karel (Pá, 25. 3. 2022 - 11:03)

Takže konec vše napraví. A kolik vám tehdy bylo let? A ty sestřenice je měly chlupaté nebo ještě holé?

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 12:03)

Bylo to vícekrát v delšim časovém období. Nejdřív jsme se jen koukali a pak jsme se osahávali a masturbovali. Když to začalo, tak Květě bylo deset, Růžence jedenáct a mě třináct. Naposledy jsme se pojímali, když mi bylo patnáct. Nebyly jediné. Poprvé jsem to zažil, když mi byly čtyři roky a iniciativní byla stejně stará dvojčátka. Nejdřív mne zatáhly pod klavír a když jsem byl povolný, tak jsme si šli hrát do pokojíku, kde jsme se svlékli úplně. Nejčastěji jsem to dělal s Vlastičkou, která do mne byla zamilovaná, ale k souloži nikdy nedošlo. Jen jsme vzájemně masturbovali. Vzpomínám si, že mívala orgasmy. Ona mne také kvalitně vydojovala.

Michaela (Pá, 25. 3. 2022 - 08:03)

Mě taky bratr očumoval když jsem se převlíkala nebo koupala.Chodila jsem z koupelny jen v ručníku a v pokoji kde byl i on jsem se převlíkla viděl mě mnoho krát nahou ale i já jeho to nám bylo 14 a 15 . Brali jsme to jako normální ale ta zvědavost tu byly to jo. Teď nám je o tři roky více tak už to tak nehrotíme Ve sprše si třeba navzájem umyjeme záda nebo on se holí já se vedle sprchuji je to mezi námi takové normální .

Brenda zrzka (Čt, 24. 3. 2022 - 19:03)

Ja vzdy chodim naha doma, dokonce uz oteviram dvere listonosovinaha.
Casto ted zavoni a kdyz mu otevru tak pozdravi a rekne, ze je mu lito, ale ze nemam zadnou postu pro mne.
Take zaclony doma nazatahuji, i kdyz sedim casto u okna naha.
Ale korunu jsem tomu nasadila, kdyz jsem v praci byla dp vecera a pozde kdyz nikdo v praci uz nebyl, a=tak jsem se sla vykoupat fo zenske koupelny. Voda tekla pomalu a studena, tak jsem sla naha ze sve kancelare do oupelny, potom z zenske koupelny do muzske a zapomnela jsem na kamery. Videl me nocni hlidac na kamerach, tak prisel do panskych sprch a rekl me ze jsem v nespravne koupelne. Tak jsem mu zacala naha vysvetlovat proc jsem v panske sprse a proc jsem sla naha z me kamcelare do ej=ch koupelen. Ale trvalo mu dlouho nez to pochopil a potom me odvedl zpatky do me kancelare. :o)
[email protected]

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 20:03)

Na kancelářskou sílu máš až móóóc dobrý pravopis.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 07:03)

to já bych rád svý holce myl záda samozřejmě holce ve smyslu partnerce jestli to po tobě chce brácha pak je to v poho jestli otec tak je to asi trochu divný

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 07:03)

Je to strejda , bydlíme u něj , chodí s mamkou.

Karin (St, 23. 3. 2022 - 08:03)

Je mi 16 a přítel moje mámy mě šmíruje když se sprchuji. Mám dvojky prsa a pipku z půlky vyholenou jen nahoře mán chlupy tak že jsem už holka se vším všudy. Když mě už potřetí šmíroval skvírou ve dveřích tak jsem vyskočila ze sprchy a prudce otevřela dveře on tam stál nestačil ani uskočit , začala jsem na něho řvát a prsty jsem si roztáhla pipinu a říkala mu tady ji máš tak se ji nažer ta uchyláku a zabouchla jsem dveře. odešel do pokoje a seděl jak mokrá slepice. Jen mě prosil ať to neříkám mámě že už se to nebude opakovat, od té doby mám klid.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 08:02)

Je to pán u kterýho bydlíme.

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 20:02)

Je to partner tvé mámy, nebo cizí člověk, který vám pronajímá bydlení?

Návštěvník (Pá, 4. 2. 2022 - 18:02)

Je normální když pán chodí za holkou 12 do koupelny když se koupe?

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 21:02)

A proč tam chodí, obtěžuje tě nějak? Promluv si o tom s mamkou a jemu řekni že ti to vadí, nebo se zamkni.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 07:03)

Zamknout se nemůžu, není tam klíč , on mi chce umýt záda ,ale já se stydím, mamka říká , že je hodnej a já že jsem blbá a že to chci zkazit.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Pokud jsou na tobě vidět už nějaké známky dospívání, vůbec se nedivím že se před ním stydíš. Zkus mu to říct narovinu že ti to vadí.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Já mu to říkala , ale on že je to normální , že si na záda nedosáhnu a chodí pořád.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 14:03)

Tak pokud se nestydíš před mamkou, tak popros jí ať ti myje záda.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 17:03)

Když mu mamka říkala ať to nedělá , byl naštvanej a nadával jí , pak zase ona nadávala mne , že jsou se mnou potíže a chci ji to zkazit.

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 14:03)

Pokud byl naštvaný když mu to říkala máma, tak mu evidentně nešlo jen o to umýt ti záda, ale okukovat tvé prsa a ostatní pohlavní znaky.

jaja (Čt, 31. 3. 2022 - 15:03)

Já vím, že mu jde o to , taky mi tam sahá.

Reklama

Přidat komentář