Reklama

Holky a nahota doma

Lenka (Pá, 22. 4. 2022 - 13:04)

S mámou jsem tohle nikdy neřešila, promluvili jsme si o tom, ale věděla, že na to mám kamarádku. Ty hračky a připínák nám koupila moje máma, protože ty nesmyslná omezení od 18 a peníze byl problém. Přes net se dalo objednat, ale někdo musel zaplatit, tak proto máma. Šla jsem za ní s tím, co jsme si s kamarádkou vybrali a máma objednala na sebe a zaplatila.

Marcela (Út, 19. 4. 2022 - 08:04)

Včera přišli jenom čtyři odkryli mi peřinu a já dělala že spím . Byla jsem na břiše tak že viděli jen můj zadek , tak mě jemně poplácali karabáčem a zeptali se jestli půjdu s nimi dobrovolně pod studnu nebo mě tam mají odnést .Nechali mě obléct šli vedle do kuchyně a pak jsem šla s něma pod pumpu ven v kalhotkách a tričku tak mě posprchovali a měli s ho i zážitek přes tričko byly vidět moje kozičky a bradavky ty to tričko málem propíchly a přes kahotky byl vidět černý klín chlupů na kundičce.

Marcela (Ne, 17. 4. 2022 - 11:04)

Jsem zvědavá jak to bude zítra na šmigrust jestli jako vloni. Jsem u babičky na valašsku je mi 17 a vloni přišlo už o půl sedmé asi 10 kluků vytáhli mě s postele a šup pod studnu na dvorku . Byla jsem jen v kalhotkách tak že moje dvojky byly jim k nahlédnutí a bradavky ty mohly jim vypíchnout oči jak byly tvrdé s té studené vody ale co je to jednou za rok . Připravím klukům podívanou budu spát nahá ať se kouknou mají na co.

Eva (Ne, 17. 4. 2022 - 14:04)

Dobrý nápad na kluky, co by ne, pokud se nestydíš. Kluky ten pohled rozhodně potěší. U nás se voda nepoužívá, ale asi bych z té studené vody měla smrt.

Libor (St, 6. 4. 2022 - 16:04)

Moje známa má dceru 19 let a to je krásná slečna se vším všudy . Minulý týden jsme byli v sauně a ve vířivce tak tam jsem to viděl na ostro . Prsa pevné dvojky krásný zadek a zastřiženou chlupatici . _Vůbec žádný ostych že jsem tam i známá byla nahá jak v sauně tak ve vířivce. A ta její dcera si sedla vedle mě ve vířivce mi stál jak mrkev ale ony to přehlížely . Když jsme se dosaunovali můj kolík to pořád nechápal že by měl slehnout tak jsem se šel na záchod vyhonit. No byla to krása.

XxXx (Út, 5. 4. 2022 - 15:04)

Hledám kámošku na normální pokec popřípadě sem tam třeba výměna fotek, ale chtěl bych se jen seznámit a najít normál kámošku, ty fotky nejsou potřeba. Předem děkuji za odpovědi.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Byl jsem na návštěvě u mámy. Měla tam na prázdninách patnáctiletou neteř. Když jme se přivítali, neteř někam zmizela, a zachvíli se vrátila úplně nahá. Sedla, si k nám a honila si frndu. Současně mne vybízela abych si to dělal taky. Máma na to nic, jen mne upozornila, že tohle si dělá často, abych se nedivil. Když jsme jí nevěnovali pozornost, tak se urazila a odešla. Mě se ulevilo, ale na záchodě jsem se rychle zbavil erekce a omluvil se mámě, že jsem musel. Chápala mne. Pak jsem tam raději nejezdil, protože z neteře už byla hezká ženská.

XxXx (Ne, 3. 4. 2022 - 11:04)

Rád bych pokecal s dívkou, které nevadí nahota + že jsem mladý kluk na invalidním vozíku.
Hledám kámošku na normální pokec popřípadě sem tam třeba výměna fotek, ale chtěl bych se jen seznámit a najít normál kámošku, ty fotky nejsou potřeba.
Předem děkuji za odpovědi.

Karel (Čt, 31. 3. 2022 - 14:03)

Já mám dvě kamarádky. A loni v létě jsme všichni tři byli na výletě v Českém ráji. Bydleli jsme v nějakém penzionu, který měl propojené pokoje. A když jsme přijeli, bylo logické, že se ze všeho nejdřív půjdeme osprchovat. Zcela automaticky jsme se před sebou svlékli a poté se společně osprchovali a navzájem se umyli. Ani jedna neřešila, že mi u toho celou dobu stál pinďour.

Laďka (Čt, 31. 3. 2022 - 13:03)

Taky mi nevadí nahota chodím už od první třídy hrát volejbal a po tréninku se vždycky s holkama sprchujeme v šatnách na stadioně. Jenže přestaly téct sprchy a my pod něma a namydlené a co teď. Tak jsem na sebe hodila osušku a šla za správcem co se stalo ten byl ochotný hned se na to podívat . Holky ve sprchách je nám 16 -17 let Tak přišel holky byly v osuškách zašel do kotelny něco s tím udělal tak že jsme se dosprchovaly a pak musel přejít kolem nás přes sprchy a šatnu právě když jsme byly v šatně nahé , čuměl jak na zjevení že se vůbec nezakrýváme , tak si nás prohlídnul a byl spokojený . A my jsme to přežily s pocitem že jsme spojily užitečné s příjemným. Ani jedna z nás to tak nebere že by ji nemohl vidět někdo nahou. Ty doby jsou už dávno pryč kdy byla nahota tabu.

Milouš (Čt, 31. 3. 2022 - 12:03)

Pořád řešíte nahotu. Já to říkám tak s holou prdelí jsme přišli na svět a s holou prdelí odejdeme. Spolu s mladší sestrou jsme trávili prázdniny u babičky na venkově. Spolu s ostatními dětmi jsme se chodili koupat k říčce , všichni jsme byli nazí, bylo to pro nás normální. T nám bylo mezi šesti a dvanácti.Nikdy jsme nic neřešili a když jsme se dostávali do let, kdy nás začaly zajímat holky , chodili jsme s postavenými péry a byli jsme hrdí na to, že nám stojí a dokonce se nám líbilo, že se na nás holky dívají. Později jsme si začali navzájem prohlížet to co máme mezi nohama. Se sestrou jsme se společně koupali do mých 15 let. Sestru jsem viděl nahou nespočetkrát, ona mne také. Občas mi stál a byla zvědavá co s tím. Jednou máma byla u toho a tak mi poradila jak si ho vyhonit. Od té doby jsem si ho honil každý den a to i před sestrou a někdy i před mámou. Od té doby uplynulo mnoho roků máme své děti a i s nimi nahotu neřešíme.

Patricie (Út, 29. 3. 2022 - 13:03)

teď mi je už 22 ale do šestnácti jsem doma chodila úplně nahá .Bratrovi bylo tehdy čtrnáct a vždy když mě viděl nahou tak se mu postavil , bavili mě se na něho dívat jak se mu staví. Až jednou jsem zase viděla jeho penis jak jde nahoru ,přišla jsem k němu a jemně mu ho pohladila a pak pár krát přetáhla kůžičku držel jak by byl vypreparovaný přidala jsem trošku v rychlosti a seminko bylo na koberci ale tolik to jsem nečekala , hned jsem vzala ubrousky a utřela to on šel do sprchy se osprchovat. Štěstí bylo že nás neviděla máma to by bylo . Pak jsem mu ještě par krát vyhonila ale v koupelně když jsme byli sami doma i mu jsem u dovolila mi se sní pohrát . Teď když na t vzpomeneme tak uznáme že to byla dobrá průprava do života

Lenka (Po, 28. 3. 2022 - 16:03)

Nikdy jsme to doma moc neřešily. Já i máma se běžně sluníme u bazénu nahé a nevadí nám, že nás vidí táta nebo brácha. Doma občas projdeme mezi koupelnou a pokojem nahé nebo nahoře bez a nikomu to divné nepřipadá. Jako děti jsme si často hrály "na doktora", takže víme co má ten druhý mezi nohama :-).

Pavel (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Pokud to vidí často, tak už se to bere jako běžná věc. Dělat kolem nahoty scény je nesmysl, podívám se a v klidu jdu dál. Když kolem mě prošla nádherná odvážná holka v průhledných šatičkách, kdy ji byly vidět prsa a mikrotanga, tak na ní asi neskočím jako nějaký úchyl.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Vedle nás, se na zahradě taky opalují nahé máma s dcerou. Obě jsou moc pěkné. Koukají se jak si honím péro a vůbec jim to nevadí.

ad cu (Čt, 31. 3. 2022 - 08:03)

Nás ani nenapadlo koupat se v plavkách v našem soukromém bazénu nebo v sauně. Zásadně nazí,i když přijdou známí na koupačku. Nazí i grilujeme a tak dál. Na naši zahradu není vidět, tak si ten luxus užíváme.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Asi je uspokojuje pomyšlení, že si honíš při pohledu na ně.

Pepa (Pá, 25. 3. 2022 - 10:03)

Kdysi jsem chodil s přítelkyní, která měla tehdy 15 letou dceru. A ta holka, když si na mne časem zvykla, tak se občas stávalo, že vyšla nahá třeba z koupelny. Mne to nejdřív trochu zarazilo, ale postupně jsem si na to zvykl. Nijak jsem ji neočumoval, nejsem na malé holky. Její matce to také připadalo normální, takže to nikdo nijak neřešil. Dokonce, když jsme byli někde na výletě, tak se několikrát stalo, že se obě dvě přede mnou vymočily.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 10:03)

Některé holky rády provokují, protože je to vzrušuje. Předemnou se svlékaly sestřenice, projížděly si škebličky a chtěly abych jim ukázal jak onanuju. Když nás přistihla teta, tak je zbila, ale mne nechala ať si to se mnou vyřídí máma, ale ta to neřešila. Věděla své.

Karel (Pá, 25. 3. 2022 - 11:03)

No já hlavně nechápu, proč ta teta ty tvoje sestřenice zbila. To, co jste dělali, jsou běžné dětské a pubertální "hry na doktora", které k životu patří a žádný dospělý by je neměl řešit. To, že ty holky zbila, jim mohlo přinést doživotní trauma v sexuálním životě, neboť se u nich zafixuje představa , že sex je něco špatného.

Reklama

Přidat komentář