Reklama

Anální sex

Lila (So, 2. 3. 2002 - 02:03)

Doktore Janku, blba sranda. Delas si legraci z nezkusenych lidi, to je ubohe.

Doktor Janek (Čt, 28. 2. 2002 - 23:02)

I když je to možná zvláštní, už se stalo, že žena otěhotněla při ejakulaci do konečníku. Má to pak samozřejmě jednu zvláštnost. Porod neprobíhá normálně, nýbrž zadkem.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2002 - 22:02)

Dneska jsem poprvé nakoukla do těchto stránek a hned mě zaujala tato rubrika. Anální sex mám moc ráda. Jsem ráda, že získávám nové informace. Zatím tedy nemám žádné problémy, i když někdy v počátcích se objeví bolest - záleží moc na tom, jak jsem vzrušená. Jinak si provádím klystýr, neni to nic nepříjemného, vůbec mi to nevadí. Je to pro lepší požitek. Teď si to přečetl partner a už mě láká do postýlky,.. tak zase příště. Ahoj

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 20:02)

Dej si malý klystýrek. Není na tom nic hrozného. Pokud to máš opravdu ráda, tak si pořiď soupravu. Jinak to lze takhle: Odšroubovat "konec", tak akorát teplý proud vody snížit na minimum (opravdu malinečký proud), konec "hadice" nasměrovat na zadek, chviličku počkat, potom hadici oddálit, vodu nechat působit, pak se vyprázdnit. A je to.

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 12:02)

Nikdy jsem problémy s análním sexem neměla, ale asi poslední rok se mi stává, že partner skoro vždy na "něco" narazí, i když jsem byla před stykem na WC. Je to velice nepříjemné, nemohl by mi někdo poradit, co s tím? Mám anální sex velice ráda a jsem z toho nešťastná..

Johann (St, 13. 2. 2002 - 17:02)

Milá Jindro, když Ti to tak vadí, tak proč se vůbec o toto téma zajímáš? Nepatříš přece k pokrytcům, kteří kážou morálku, a zatím si doma tajně listují v nejtvrdších magazínech?! Myslím si, že anální sex je docela hezkým zpestřením milostného života, komu se to líbí, ať to dělá, komu ne, ať toho nechá. A sám si nesmírně vážím své ženy za to, že po 10-letém vztahu a 5-letém manželství se nakonec odvážila a zkusila to. A myslím, že pro nás OBA to byl hezký zážitek.

Návštěvník (Po, 4. 2. 2002 - 08:02)

Potrebujem radu,kedže v tejto oblasti nemám velké skúsenosti.Môže partnerka otehotnieť pri ejakulácií do konečníku?Myslím síce že nie,ale predsa budem rád ak sa podelíte so mnou o vaše skúsenosti.Ďakujem.

Návštěvník (So, 24. 11. 2001 - 11:11)

Pokud máte strach z nečistot a pachu: Před stykem si dejte klystýr, není to nic bolestivého. Stačí taková finta: Odšroubujte "konec" sprchy a vlažný proud vody nastavte na minimum. Opravdu na minimum! Voda musí jen trošičku vytékat. Poté přiložte ke konečníku a chvilku popčkejte. Pak si zajděte na záchod a je to. A pach? To je přirozená záležitost, není to nic strašného. Při milování to nevadí. Leda, že by jste si dali klystýr s voňavou náplní...

Návštěvník (Čt, 22. 11. 2001 - 15:11)

Ráda bych to zkusila, ale odrazuje mne následující.Sice zde několikrát píšete, že v konečníku se normálně stolice nevyskytuje, ale podle mne tam jsou její zbytky. Pro mne je nevábná představa, že do mne do konečníku strká partner prst nebo penis a vytáhne ho umazaný a mírně řečeno musí být i nevoňavý.To vám nevadí? Zkusila jsem se i umýt vlastním namydleným prstem, ale daleko nedosáhnu a začnu i cítit tlak na stolici.Jak jste se vyrovnali s těmito problémy?

Návštěvník (Čt, 22. 11. 2001 - 09:11)

Ahoj Jindro. Řídím se tvoji radou. Při análním styku jsme skusili srát a je to super. Dokonce jsme si to po sobě rozmazali a byl to velmi vzrušující zážitek. Stačí se odprostiti. Rada pro ostatní. Partnerce můžete pomoct s uvolňováním a to velice. A to tak, že se sní budete laskat a potom přejdete na zadek a s ním si budete dlouho hrát, strkat tam jazýček atd. Potom je dobré penisem pomalu, ale s tlakem přejíždět po dirce až tam POMALU vklouznout. Možná ani netušíte, co můžete v partnerce probudit. Ještě jednou DÍK Jindro za výbornou radu. Opatrujte se.

Návštěvník (Út, 6. 11. 2001 - 15:11)

Lubrikační gel se dá koupit v lékárně nebo v sex-shopu (v lékárně je levnější). Kondom není nutné používat za předpokladu, že se partner postyku pečlivě umyje vodou a mýdlem a měl by se i alespoň trochu vymočit. Klystýr není nutný, protože normálně v konečníku stolice není, ale doporučoval bych tzv.malý klystýr - t.j. vypláchnout konečník.

Návštěvník (Po, 5. 11. 2001 - 16:11)

Chtěli bysme zkusit s partnerem anální sex,ale ani jeden o tom skoro nic nevíme.Proto bych měla několik dotazů a předem se omlouvám,jestli Vám budou připadat legrační.Kde se dá koupit lubrikační gel(v životě jsme ho nepotřebovali).Je při análním styku nutný kondom nebo je to jenom s ním lepší ?Je nutný klystýr před tím ?Děkuji předem za odpověd.

Návštěvník (Čt, 9. 8. 2001 - 10:08)

Lenko, žádnou paniku! Přijde to samo, žádné velké přípravy nejsou nutné. Normální hygiena, kondom a ze začátku určitě lubrikační gel (doporučuju K.Y. gel). Taky je nutná trpělivost partnera, ze začátku to chce postupně a pomaloučku. Ale pokud to oba chcete, bude se vám to oběma líbit!

Návštěvník (Čt, 9. 8. 2001 - 09:08)

Vše je přirozené (i to, na co by člověk předtím ani nepomyslel), pokud to děláš se správným partnerem. I anální sex. Já bych ho se svým předchozím partnerem dělat nemohla, ale s tím současným se mi líbí a přijde mi to naprosto přirozené a normální. I podle toho poznáte, že jste s tím "pravým/pravou" - když nemáte zábrany.

Návštěvník (Út, 31. 7. 2001 - 14:07)

Když klikneš myší na moje jméno v hlavičce zprávy, tak se ti spustí poštovní program i s mojí adresou.

Návštěvník (Po, 30. 7. 2001 - 18:07)

Děkuji, Ivo, za nabídku návodu, ale nevím, kam Ti poslat mail s tímto požadavkem? Předem děkuji.Vlado.

Návštěvník (Po, 30. 7. 2001 - 13:07)

Ahojky,našel jsem na internetu docela podrobný návod jak na anální sex. Je to ale příliš velké na to, abych to posílal sem na chat. Kdo má zájem pošlete mi mail a obratem Vám to pošlu (je to cca 30kB textu)

Návštěvník (Út, 24. 7. 2001 - 19:07)

Jako lubrikan je také dobré použít poševní vlhkosti.!!

Návštěvník (Út, 24. 7. 2001 - 15:07)

Jo, a ještě jsem zapomněl napsat jednu důležitou věc i když možná samozřejmou. Žena musí být pořádně vzrušená a uvolněná a sama by měla dát najevo, že chce zahájit anální laskání. Začněte hlazením, potom prstíčkem a teprve potom může přijít na řadu penis.Možná že napoprvé bude ten prstík na krajíčku maximum, které si žena dovolí. Ale i to je úspěch.

Návštěvník (Út, 24. 7. 2001 - 15:07)

Většinou stačí se pořádně vyprázdnit a umýt. V konečníku totiž normálně stolice není. Pozor ale pokud má někdo zácpu nebo průjem - to by se tam potom něco najít mohlo :-(.Pokud chcete mít opravdu jistotu,potom stačí miniklystýr pomocí sprchy nebo soupravy na klystýr - stačí jen vyplýchnout konečník. Ale v 99% případů to není nutné.Je samozřejmě možné použít z hygienických důvodů kondom.Po análním styku by se muž měl vymočit a důkladně umýt mýdlem. Co bylo v zadečku nepatří bez pořádné hygieny do pochvy!!!Partneři by si měli o všem popovídat a hlavně si ujasnit, že žena urči co je ještě příjmné a co už ně. Mužům bych chtěl poradit - nespěchejte, protože pokud budete dělat ženě něco, co je jí nepříjemné, příště vám nedovolí ani to, co už jste zkusili. Řekl bych, že většině žen brání v análních aktivitách hluboce zakořeněné předsudky. Ať už s tím souhlasí nebo ne. Proto je třeba postupovat pomalu a něžně, aby dokázaly tuto bariéru překonat. Tak nezapoměňte: Něžně, pomáááálu a pořádně mazat.

Reklama

Přidat komentář