Reklama

Anální sex

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 07:09)

Mirko, s vibrátorem jsem to zkusil (respektive moje partnerka)teprve nedávno a bylo to super ! Jen je třeba mít po ruce dostatek gelu... Potom jsme taky zkoušeli anální kuličky a mohu doporučit - skvělý !

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 16:09)

Mohu potvrdit!Prstík do zadečku a jemné kroužení to je super! Mirko jen tak dále.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 16:09)

Arnolde, kup si dubovou kůru a udělej si sedací koupel, pevně věřím, že Ti to pomůže. Pak můžeš pokračovat.Tak konec s prudily.Mě se to líbí a myslím, že i mému partnerovi, když použiju svůj hodně navlhčený prst a dráždím ho. I mě to dost vzrušuje, ale nevím s vibrátorem jsem to nezkoušela.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 16:09)

Dneska jsem si tam strčil obě ruce a praskla mi prdel. To je, ale pech!!! Teď si to asi dlouho neudělám.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 11:09)

No vida, lidé, jak jste se rozjeli!

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 10:09)

Dobry napad. Nekdo by zase mohl napsat neco rozumneho... Treba nejaka zena by mohla popsat jaky to je pocit, kdyz to dela vibratorem svemu partnerovi ! Vzrusuje ji to ? Co jine pomucky ?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 10:09)

Co kdybychom zkusili AAA ignorovat a nevstupovat s ním do diskuze. Za chvíli ho to přestane bavit.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 10:09)

Jak tak čtu příspěvky od AAA, tak bych tak typnul věk 13-14 let. Možná ani to ne ! Nebo se mýlím ?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 09:09)

Záse mi, že si tady řešíš svoje komplexy, protože jinak nechápu proč kolem sebe prskáš, rozčiluješ se a urážíš ostatní. Myslím, že ostatní respektují, že si nenecháš nic strkat do prdele, už to nemusíš opakovat. Tak respektuj i Ty je ať každý dělá co se mu líbí a co mu vyhovuje. Něco jako tolerance a respektování druhých lidí to Ti asi nic neříká. Tahle diskuse byla vytvořena asi pro lidi, který se anální sex líbí, tak když se Ti to nelíbí a nesouhlasíš s tím, nechoď sem a neurážej svými výlevy. Znovu říkám, že respektuji Tvoji nechuť k této praktice a neodsuzuji Tě. Zkus to dělat i Ty.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 09:09)

Čím jsem tě urazil, že jsem tě nazval buzzzikem? To je v pořádku. Odpovídám na otázku: Do prdele si nehodlám nic strkat nebo nechávat strkat. Ale ty si dělej co chceš, anále. Mohu ti říkat anál. Tak jo, díky, anále.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 07:09)

ještě jednou pro AAA : Buď tak hodný a nech už konečně těch urážek ! Nebo jseš takový slaboch a na nic jiného se nevzmůžeš ? Zkus raději po pravdě odpovědět aspo? na jednu z otázek , která byla na tebe v téhle diskuzi adresovaná ! Zatím se jakékoliv konkrétní odpovědi vyhýbáš !

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 07:09)

to AAA : ty jsi mě jako první napadl a nazval buzíkem ! A fakt nechápu, když máš na to takový názor, proč vůbec vstupuješ do takovéto diskuze ! A u žen je to podle tebe vpořádku, když mají rady anální sex ? Možná by ses divil , kolik chlapů ho má taky rádo, ale nikdo ti to do očí nepotvrdí - to už je hold mužská povaha - přece se neshodí před kamarády !

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 18:09)

Včera se mi tam poprvé podařilo strčit ruku. Super pocit. Bolí to sice, ale je to výborný zážitek.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 11:09)

Přečti si zpátky pozorně mé dva příspěvky a zjistíš, že nikoho neodsuzuji a nekritizuji, ale pouze konstatuji. A naopak jsem kritizován.Tak nevím, proč hned do mě bičem. Že jsem použil slovo "prdel" nebo že odmítám cokoliv (ať je to co je to) si strkat nebo nechávat strkat do té části těla, kde záda přecházejí do sedacích partií? Takových bude, podle mého názoru, většina chlapíků. Nazdar

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 08:09)

Milý aaa, fakt nevím, proč bych Ti měla psát. Já jsem tady jen vyjádřila svůj názor. Každému se líbí něco jiného a nevím proč bys to Ty nebo někdo jiný měl kritizovat a odsuzovat. Takže skutečně bych Ti nepsala ani kdybys tam měl mail. Nemám proč.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 06:09)

AAA nebo KLKL nebo Josef až třeba Pepička, to je úplně jedno. Stejně to lidem nic neřekne. A e-mail uvádět - na co. Aby mi psali buzíci a Mirka, to nepotřebuju.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 18:09)

Pro "aaa", myslím, že tohle není diskuse pro Tebe. Tvůj názor už známe, tak nekritizuj, nemoralizuj a v klidu tiše masturbuj. Ahoj.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 15:09)

Pro zbabělce: cheš říct tvoje partnerka ti nespokytuje tu rozkoš análního sexu ? Zbabelec jseš už jen tím , že pro jistotu se přihlašuješ jako aaa bez odkazu na e-mail!

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 14:09)

Moje partnerka dělá jenom to , co má sama ráda a ví, jaké jsou to nádherné pocity. Proto to dělá i mě, protože si vycházíme maximálně vstříc .Je to žena, kterou jsem celý život hledal !

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 14:09)

Jestli tím, že si nenechávám nic strkat do prdele jsem zbabělec, tak nevím. Ach jo.

Reklama

Přidat komentář