Reklama

Anální sex

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 13:09)

Jestli je buzík muž, který se svou partnerkou prožívá společnou rozkoš bez předsudků a ještě o tom umí takhle napsat, tak právě buzík je ten, kterého jsem celý život hledala!!! A ty si zkus vzpomenout na erotické představy u své poslední masturbace, nestyď se a třeba o tom nemusíš jen snít ...

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 12:09)

To jseš na omylu.Jsem čistě hetero. Zkus to a potom mluv. Proč by se to němělo líbit tobě, když se to líbí tvojí partnerce ? Máš strach ? Zbabělče !

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 10:09)

Ty jseš normální buzík.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 09:09)

odpověď na příspěvek "Lia Datum: 12.7. 2002 6:40:49" : Asi se budeš divid , ale po tom , co svoji partnerku přivedu k orgasmu (anál), tak velice ráda přenechá svůj vibrátor, který do teď obšťastňoval její jeskyňku , patřičně ho nageluje a udělá i můj zadeček. Pravda, taky mě to bolí, ale je to tak krásná bolest, navíc ji chce moje parterka popisovat , jaké mám pocity....Potom mi tak závidí , že ji potom musím ještě jednou udělat vibrátorem... Fakt je ten, že po skončení i mě zadeček nejaký čas bolí, ale ten prožitek stojí za to. Myslím , že i moji parterku to hodně vzrušuje, když mi ten vibrátor souká do zadečku a ví , jaký je to pocit... Pro mě je ten prožitek fantastický když vím, že prožívám stějné nebo podobné pocity jako moje partnerka, že tu věc, která obšťastňuje obě její dirky teď mám zasunutou v moji dirce a dělá mi taky tak dobře.......

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 14:09)

tak to byla dost dobrá odpoved

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 14:09)

tak to byla dost dobrá odpoved

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2002 - 01:09)

Milý adwadw nebo jak,neplýtvej časem v této rubrice!Pokud tě něco takového fakt prudí,jdi protestovat před kostely a církevní sirotčince,tam je takových případů spoustu a zachráníš pár ubohých dětí,které to fakt nedělají dobrovolně.Můžeš jim tam taky nadat do čuňat a ještě uděláš dobrý skutek!Z této diskuze sbohem...

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 18:08)

Mám zájem se dozvědět více o této problematice. Pomůže mi někdo.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 04:08)

Jen si vylizujte prdele, cunata ...

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 09:08)

Pokud jste si navzájem jedinými sexuálními partnery, neaplikujete si nitrižilně drogy a tudíž nehrozí přenos pohlavních chorob a dodržujete nutnou hygienu, není použití kondomu nutné. Ejakulace do konečníku neohrožuje žádné partnera. Pozor - pokud měl partner penis v konečníku bez prezervativu, tak se před jakýmkoliv kontaktem s ženským pohlavím musí velmi pečlivě umýt a vymočit!

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 08:08)

chtěla jsem se zeptat je nutný při analním sexu kondom?partner ho nechce moc pouzívat.a jestli když se udělá,muže to být nějak škodlivé pro oba?

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 19:07)

Lidi, hlavni je preci laska. A to ze se smi vsechno, pokud se oba shodnou, je snad jasny uz sto let. Mejte se radi.

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 15:07)

Také si velmi rád hraju se svým zadním otvorem.Od malých či větších klystýrků, přes strkání prstů až po různé předměty.Zkušenosti celkem mám,rád bych tak zkusil dosáhnout i orgasmu, to se mi však povede jen klasickou onanií.To je také moje rada pro ženy a dívky, které se análního sexu bojí, ale chtějí jej zkusit: hrejte si napřed samy se sebou,zkoušejte prstíky,malé okurky(-pozor,nesmí být chlupaté!),apod. nechejte je chvíli vevnitř, abyste si zvykly na pocit plnosti,můžete je nechat v otvoru,můžete jimi otáčet za současného tlačení a mazání... Před těmito hrátkami doporučuji menší klystýrek nebo raději dva(budete překvapené následnou čistotou uvnitř) a pokud se předtím pořádně napijete,můžete přidat aktivitu zvanou piss - pokud toho nebude na vás najednou moc ... :-)

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 14:07)

Zkoušel jsem, abych pochopil proč to ženám může vadit. Koupil jsem přítelkyni umělého pindíka a ona ho vůbec nepoužívá. Tak jsem ho vyzkoušel na sobě. Super. Do zadečku je to příjemné. A tak když není doma tak si to jednou za čas udělám sám. Ne často, ale jednou dvakrát za měsíc. Možná mě opět někdo odsoudí tak jak je to tu zvykem, ale co už se dá dělat.

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 11:07)

Odpověď je ano, velmi rád. Samozřejmě od ženy přichází v úvahu jen ruce nebo pomůcky. Bohužel jsem ještě neměl štěstí na takovou partnerku. Zdůrazňuji, že nejsem homo ani bi.

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 06:07)

Velice by mě zajímalo, jestli muži, kteří touží provozovat se svou partnerkou anální sex (nebo provozují), by si ho od ní nechali dělat taky. Většinou, co jsem si vyslechla, tak ani náhodou. A proč, vždyť máme zadky stejné. Proč by to pro ženu muselo být super a pro chlapa ne?

Návštěvník (So, 25. 5. 2002 - 13:05)

Přečetl jsem krásný dotaz na riziko otěhotnění při análním sexu. Ve škole nám říkali, že to možné je - je to totiž způsob, kterým na svět přicházejí právníci :))) Ale vážně - pokud se v těle partnerky vytvoří tzv. rektovaginální píštěl tak zde jistá nenulová pravděpodobnost otěhotnění existuje. Píštěl však způsobuje značné problémy a nezůstává utajena - taková žena má jiné starosti než sex. Jinak je to samozřejmě naprostý nesmysl.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2002 - 19:05)

Dlouhou dobu jsem k této praktice měla velký odpor a nechápala jsem lidi, jak to můžou dělat. Až jsem to zkusila. Bylo to něco úžasného. Je to daleko citlivější místo, než pochva. Ale z hlediska hygienického bych tuto praktiku moc nedoporučovala, i když je to krásné. Musí se používat kondom, jinak je riziko přenosu různých infekcí a bakterií.

Srdíčko007 (Pá, 24. 5. 2002 - 19:05)

Nějak ustala diskuse o análním sexu. Zajímá mě jak se vám líbí či nelíbí a pokud líbí tak jaké příjemné pocity u něj zažíváte? Doufám, že nebudou psát ty osoby, kterým se tato sexuální praktika vyloženě protiví. Na ty nejsem zvědav, ať si píší o tom co se jim líbí. Díky.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2002 - 13:05)

Občas se tu někdo ptal nanějaký návod na anální sex. Tak tady je podle mého názoru jeden velmi dobrý z Magea.Máte rádi čokoládu? Nic ženy nebaví tolik jako pořádný anální sex. Ukažte jí, že toho s ním dokážete i víc. Anální sex přináší ženám požitek tisíckrát silnější než při běžném sexu... "Jak to mám ráda? Zezadu!" Ženy údajně nemají prostatu, ale já jsem přesvědčena, že nám úřady lžou. Anální sex přináší ženám požitek tisíckrát silnější než při běžném sexu. Možná nestimuluje prostatu, ale prostě tam je něco, co nutí mé tělo zmítat se v extatických křečích. Největším problémem při análním sexu je najít partnera, kterému může naprosto věřit. Co se týká klasického sexu, ten můžu dělat s kýmkoli a kdekoli, ale když přijde na mou čokoládovou komůrku, jsem hodně vybíravá. A tak využiji této příležitosti k osvětě a nabídnu vám návod, jak análně uspokojit ženu. Analogie Pokud s tím žena souhlasí, vyberte tu správnou chvíli. K provedení úspěšného análního styku potřebujete nejméně dvě hodiny a pak dalších osm hodin na zotavenou. Proto se do něj nepouštějte chvíli před tím, než má vaše přítelkyně naplánovanou důležitou pracovní schůzku nebo oběd s rodiči. Před onou velkou chvílí se vypravte do drogerie a kupte lubrikant. Rovněž doporučuji koupit malý vibrátor. Anální sex je mnohem obtížnější a někdy -- v závislosti na velikostech zúčastněných orgánů -- dokonce nemožný bez vibrátoru. Když zalezete oba do postele, dopřejte jí ten nejlepší klasický sex, jaký zažila. Líbejte ji, hlaďte ji a orálně ji rozmazlujte tak dlouho, jak bude chtít. Vaším cílem je stimulovat její klitoris, pochvu a konečník (prstem), aby se zahřála na to, co přijde. Ústy drážděte klitoris, dva prsty zasuňte do pochvy a nakonec malíček zastrčte do konečníku. Nesnažte se jí tam prst vší silou narvat. Jemně jí nalubrikovaným prstem drážděte okolí konečníku, dokud sama proti němu nezatlačí. A nesnažte se prohazovat prsty. Prostě jí to dělejte dlouho a dlouho tak, aby se udělala, ale aby se příliš nevyčerpala. Pak vezměte lubrikant, a pokud ho ještě nemáte, nasaďte si kondom. Obraťte ji na břicho a tak polovinu lahvičky lubrikantu naneste kolem konečníku. Část lubrikantu vmasírujte dovnitř konečníku, něco taky na svůj penis. Zapněte vibrátor a přiložte jí ho na klitoris. Předejte jí kontrolu nad úhlem a rychlostí, s jakou vibrátor tlačí na její poštěváček. Špičku penisu přiložte na konečník a jemně zatlačte. Nyní jí vezměte ruku a nechte jí uchopit svůj penis hned za žaludem. To je velmi důležité. Penis v její ruce jí pomůže uklidnit se, protože ví, že nezačnete tlačit a přirážet jako zvíře. Také může kontrolovat úhel, rychlost a hloubku. Přestože má váš penis ve svých rukou, musíte jí i tak říct: "Já se ani nepohnu. Počkám, až mě pustíš dovnitř." A tak vaším úkolem je zůstat ztopořený a ona na vás musí pomalu tlačit. Nejdůležitější je, abyste zůstali naprosto nehybní. Anální ignorant nemůže nikdy žádnou ženu nadchnout. Jakmile je žalud vašeho penisu uvnitř, zastavte se. To je trik, který jsem se naučila od jednoho gaye a který funguje opravdu skvěle. Řekněte: "Dýchej zhluboka, miláčku," a pak zůstaňte v této poloze asi pět minut. Pokud se vaše partnerka dokáže dostatečně uvolnit, svalstvo okraje konečníku povolí a budete moci pokračovat. Pokud to bude zapotřebí, vyčkejte ještě déle. I ten nejmenší pohyb jí připadá obrovský, takže byste v žádném případě neměli okamžitě zasunovat celý penis. Mějte lahvičku s lubrikantem po ruce, abyste mohli "přimazávat". Pokud začne penis uvnitř jejího těla lepit, bolí to jako čert. Proto raději preventivně přidávejte lubrikant a kontrolujte, zda vibrátor stále oblažuje její poštěváček. Pokud se nemůže udělat, zpomalte a pak postupně zase zrychlujte. Když budete přirážet příliš rychle, může celá oblast znecitlivět, takže zpomalením vlastně zvyšujete intenzitu prožitku. Když je po všem, na okamžik se zastavte, pak opatrně vytáhněte penis. Pokud ji to nebolí, můžete pokračovat, dokud se neuděláte i vy, může se stát, že už toho na ni bude moc a vy budete muset pokračovat klasickým způsobem. Nezapomeňte sundat použitý kondom. Když je po všem, měli byste jí splnit jakékoli přání. Po takové oběti je jen férové, abyste splnili i její nejtajnější sexuální fantazii. Jsem přesvědčena, že někde v hloubi duše by vám i ona ráda nacpala něco do zadku. Jste-li opravdový chlap, zajděte s ní do sexshopu, vyberte správného robertka a pak šup na všechny čtyři... Možná ale bude chtít, abyste zlíbali každý kousek jejího těla a donesli jí snídani do postele. Pokud je tomu tak, vyvázli jste z toho velmi lehce. Té holky se držte...

Reklama

Přidat komentář