Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Dituska (Pá, 22. 7. 2022 - 01:07)

Magdi,nechápu, co je: "Pomalu" zašlápnout jakousi "havěť". Prostě slapnu a je to!! Moje lodičky "vzaly život" SPOUSTĚ "haveti"!! Vosu jsem zaslapla také. Na podrážkách mi zůstal "sajrajt", co z ní zbyl a kkřídla. Přece již nemusím nikam chodit, když ji rozdrtím "na SRACKY" HNED!!

Magda (Pá, 22. 7. 2022 - 13:07)

Jelikož mě ta vosa hodně štvala, a celkem dlouho, nechtěla jsem na ni prostě šlápnout. To by pro ni dopadlo ještě docela dobře. Já jsem chtěla aby umírala pomalu, tak jsem tak postupně došlapovala, samozřejmě to trvalo třeba jen 4 sekundy, ale užila jsem si to. Pod lodičkami jsem ji sice slabě, ale přesto, cítila, takže jsem věděla jak můžu postupně přitlačovat, až jsem ji nakonec rozšlápla (nemusíš mě brát tak moc za slovo, ale užívám si když můžu nějakou havěť zašlápnout, tak ji drtím pomalu, nedupnu na ni, to by byla škoda). Ten sajrajt jak říkáš, jsem neměla kde otřít, protože mám v kanceláři čistý koberec, do kterého si nechci utírat zbytky vosy, tak jsem šla někam kde jsem si mohla mé lodičky očistit.

Jak se jinak máš Ditusko? Zašlápla jsi teď něco?

Dituska (Pá, 22. 7. 2022 - 22:07)

Magdi, nechápu, jak můžeš cítit, že drtis vosu??? To já NEPOZNAM, stejně jako žížalu nebo brouka, mravence. Když mnez to zajímá, na podrážku se podívám, jak jsem psala.. Jestli jsem dnes něco zaslapla? URČITĚ ano. Jenže ty broky, mravence. Šneky, žížaly, plže ne, je sucho, jsou zalétli!!

Magda (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

Ta vosa byla větší, a jinak nevím no, prostě jsem ji slabě cítila, možná jsem měla tenčí podrážku než ty na lodičkách, nevím. Brouka samozřejmě taky moc nepoznám, i když záleží na tom, co to je za brouka, někteří mají totiž takový krunýř který křupe, ty bych pak poznala. O mravencích ani nemluvím, ti jsou tak mrňaví že je prostě nemám šanci cítit i kdybych je zašlápla holou nohou.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 16:07)

To by bolo super vidieť na živo ako váha dospelej ženy niečo rozdrtí

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 14:07)

Kráľovná rozmliažďi všetko čo sa jej dostane pod chodidlá a koľko kráľovná váži?

pepane obrejlenej (Ne, 10. 7. 2022 - 09:07)

Co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším. Kdo ti peče na každý víkend dorty?Nebo to je na rozšlapání kupuješ?

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 05:07)

Šikulka mala Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Návštěvník (Pá, 8. 7. 2022 - 23:07)

hahaha

Magda (Pá, 8. 7. 2022 - 09:07)

Ahoj, včera jsem šla do obchodu a cestou tam jsem slyšela něco pod mýma kozačkama křupnout. Když jsem se podívala na co jsem šlápla, viděla jsem šneka, teda spíše to co z něj zbylo. Cítila jsem se dominantně a tak jsem ho ještě rozmázla a odešla jsem s pocitem jako královna. Pak jsem jich potkala ještě pár tak jsem je rozdrtila podpatkem. Usmála jsem se, udělalo mi dobře, že jsem takovou havěť rozšlapala.

Pro Magdu. (Pá, 8. 7. 2022 - 22:07)

A co kdyby tam byli myšky?na cestě??hm???jestli jsi tak odvážná jak píšeš..napiš - [email protected]

Magda (So, 9. 7. 2022 - 08:07)

Myšky jak říkáš bych opravdu rozšlápnout nedokázala, protože mi jen tak pod nohy neskočí, a na cestě jich taky moc není. A jak tady říká Dituska, teď tady pršelo a byla celkem zima, a měla jsem letní kozačky, ne zimní, logicky :).

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Mahdia, máš nějakého hnupa - otroka? Vzrušuje mně, když mu zapichnu podpatek do těla, jedno kam. SKUCI bolesti!!! MNOHEM lepší, než zašlápnout nějakou "havěť". :-) Je to, asi, měsíc a půl, ROZHODLA jsem, že mu slapnu na prst!! IDIOT ho NENAROVNAL, jsem mu ho zlomila!! ;-) Je to KRETEN!! Ten RVAL!! :-)

Magda (Ne, 10. 7. 2022 - 08:07)

Mám přítele, ale nikam mu podpatky necpu ani nepíchám, a jestli je to lepší než zašlápnout nějakou havěť, to asi záleží na každém, mi se líbí když se mi k botkám dostane nějaká žížala, brouk, nebo nejlépe šnek, to je radosti je pomaličku rozdrtit. To se mi líbí, ten pocit jak je ta havěť bezmocná a já jí pomaličku drtím a beru jí život, jen proto že jsem se tak rozhodla a protože já jsem ta dominantní, ta královna :)

Dituska (Po, 11. 7. 2022 - 00:07)

Já radši mučím mého hnupa!! Dnes, vlastně včera, jsem mu ZABORILA podpatky do břicha. Mám vyfocené!!

Revolucion (Ne, 10. 7. 2022 - 11:07)

Mám též rád dominantní královny.... ;-)

Magda (Ne, 10. 7. 2022 - 13:07)

Já mám zase ráda, když mi někdo olizuje moje kozačky, lodičky atd. A to i svršek i podrážky. :) A ještě když mě k tomu nazývá královnou.

Revolucion (Ne, 10. 7. 2022 - 20:07)

Tak to já dělám rád. Líbí se mi, když můžu olizovat podrážky dámských botek a špičky i podpatky.... Královno...

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 10:07)

Přijmi moji omluvu, myslela jsem, že jsi chlap!!! Já nosím kozačky, případně kotníčkové boty, jen v zimě, podzimu. Nevím, co si tady představují za hovadiny!!! Dovedeš si představit, že budeš "nahánět" myš, ještě "na jehlách"? Já NE!! Šneci, to je něco jiného, rozšlapala jsem jich HODNĚ!! Nemusíš je "nahánět". :-) Když zaprsi a vylezou, stačí jen jít. :-) Pak to už jen Krupé a klouže. :-) :-)

Crusher (Ne, 10. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj Dituško, můžeš mi poslat inspirativně boty, kterými ráda bereš život šnekům atp.
email:[email protected]

Díky

Reklama

Přidat komentář