Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Magda (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

V pořádku, tvoji omluvu přijímám :), samozřejmě na jehlách, a vůbec celkově, se myš zašlápnout nedá, jen kdyby mi přímo vlezla do kroku. Každopádně šneci, na ty se šlape jedna báseň. Miluju to křupnutí. Ne že bych šneky přímo vyhledávala, ale když se mým botkám jen tak naservírují, tak je s radostí zašlápnu. Rozhodně jim uhýbat nebudu. Jak říkáš, stačí jen jít. :)

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Dobré jsou i malé žabky. Zvláštně "praskají"!! :-) Tak "suše". :-)

Pro ditusku (So, 9. 7. 2022 - 17:07)

A odkud jsi?:věk váha?vel nožky??když ti připravím 100slimaku a šneků prubnes to??
Ukážeš mi jak to děláš??napiš na mail
[email protected]

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 17:07)

Si je připravym sama, rozslapne je!! Nemám s tím PROBLEM!!

Láďa (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj Dito, ty žabky rozmázneš nebo zůstávaji v celku když na ní šlápneš podrážkou? Podpatkem tak to z ní moc nezůstane.

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 17:07)

Co myslíš?? Jen "prasknou". Jestli mi skončí pod podpatkem nebo podrážkou, je JEDNO!!

Láďa (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj Dito, ty žabky rozmázneš nebo zůstávaji v celku když na ní šlápneš podrážkou? Podpatkem tak to z ní moc nezůstane.

Dituska (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Já ten pocit ZNAM, když "Krupne" a beru mu život!! ! :-)))

Dituska (Pá, 8. 7. 2022 - 23:07)

Vy, chlapi, jste tak PITOMI? Nepřipadá Ti divné, že v tomto HORKU, někdo nosí KOZACKY!!??? Kdo to psal, NENÍ žena!!! Já JSEM!! Pravda je, že když rozslapnu šneka, "Krupne", to ano
. A myšky? Si myslíš, že běhají po chodníku, čekají, až na ně šlápneme?? "Povedla" se mi žába, ptáčata vypadla z hnízda. Myš?? To bych ji musela "nahánět"!!

Default User Image
Milan (Ne, 10. 9. 2023 - 00:09)

A když ti ji přidržíme šlapeš tě myši na hlavu 

blesk (Út, 5. 7. 2022 - 05:07)

To dlouhe krupani je uzasne :o) http://www.youtube.com/watch?v=c8LK4InJj0s&feature=related

Dituska (Ne, 3. 7. 2022 - 10:07)

Ano, nechala jsem si je vyměnit. Ty z umělé hmoty moc nevydrží. Pod podpatkem je VELKÝ tlak. Tedy pod jehlovým.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 16:07)

Párkrát jsem rozšlápla mtvou myš na podlaze ve sklepě a ani jsem si toho ve tmě nevšimla, dokud jsem nerozsvítila a neviděla ty její rozprsklé vnitřnosti a svinčik na mé podrážce.

Ahoj písni na : [email protected]

Dituska (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

KECÁŠ!!! Pod nohy se NEDÍVÁM!! Když rozslapnu ptáče vypadlé z hnízda, POZNAM TO!!! Tedy, když na něj slapnu "předkem" boty. Když ho "třetím" podpatkem, to NEPOZNAM!! PROC tady , prakticky všichni LZETE??

Láďa (So, 2. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj, už se ti to někdy povedlo trefit ptáče podpatkem?

Dituska (So, 2. 7. 2022 - 23:07)

Pravděpodobně ANO, já to NEPOZNAM!!! POZNAM, když ho zaslapnu podrážkou lodičky . "Klouzne to". :-) Něco, jako šnek nebo plzák. Když skončí svůj život pod mým podpatkem, OPRAVDU to NEPOZNAM!! Kecali tady kraviny, víš??! Že, rozslapne myš, NEVSIMNE si toho, je HOVADINA!!! Já šlápla i na žábu, zabila jsem ji . Každopádně jsem to zaregistrovala, ",klouzlo to". :-) Myslíš, že z ní "tekly vnitřnosti"?? NETEKLY!!!! LZOU tady!!!! Mám podezření, že to nejsou ani ženy. VIM, co "umí podpatky", NOSIM JE!!

Láďa (Ne, 3. 7. 2022 - 07:07)

Nosiš lodičky s kovovým podpadkem?

Dituska (Ne, 3. 7. 2022 - 10:07)

Kvůli tomu obrovskému tlaku pod jehlovým podpatkem, Ti NEMOHU odpovědět na otázku, zda pod mým podpatkem "vyhasl život" nějakého ptacete!! NEPOZNAM TO, jestli jsem ho rozdrtila!! To je asi tak, jako bych tě přejela tankem. :-) Také to nezaregistrují. :-) Ani "nekrupne". :-)

Láďa (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Ahoj Dituš, máš nějaké nové příběhy po víkendu?

Dituska (St, 6. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj, dnes mám. Ale, NEZABIJELA JSEM!! Šla jsem si pro víno, k Vietnamci, jinak je zavřeno. Predemnou šly tři holky, tak 15 let. Jedná měla hezkou mini, jsem se dívala, RÁDA je nosím, zda si ji mám také koupit. Jsem STARSI, než ty holky. :-( Na chodníku ležel DOSPĚLÝ vrabec, pravděpodobně sražený autem. Ta holka na něj šlápla, schválně, ještě se tomu smála. NEROZSLAPLA ho, SAMOZŘEJMĚ. Jsou to kraviny, co tady někdo píše!! Jsem nevěděla, zda ještě žije, NECHTĚLA jsem ho nechat TRAPIT!! MYSLIM, že byl mrtvý, ještě než na něj ta holka šlápla. Jsem si počkala, až odejdou a šlápla mu podpatkem na hlavu. Jsem se podívala i "na výsledek". Hlavička placatá, krev. Jestli to byl mozek, nevím!! Každopádně jsem mu "dala ránu jistoty"! I když si myslím, že byl mrtvý HNED potom, co ho srazilo auto!!

Reklama

Přidat komentář