Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (St, 27. 4. 2022 - 13:04)

Nádhera Natko, nádhera ♥️

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 07:04)

Aha tak to mi je líto a určitě to v práci zvládneš.
A jaké konzistence bývá vaše stolice ?

Natka (Po, 25. 4. 2022 - 21:04)

Já jsem se dnes zase po delší době k něčemu odhodlala. Sál jsem ze školy mám to kus po městě pak takovým parkem, po cyklo kolem rybníka a jsem tam. No když jsem odcházela z jídelny cítila jsem že mám naplněné břicho ale domů to vydržím úplně na pohodu. Prošla jsem městem rozloučila se s kamarádkou a šla jsme tím parkem, ono tam většinou nikdo není jen pár důchodců. A začla se mi líbit myšlenka že to pustím do kalhotek. Začla jsem si s tím hrát tam a zpátky v zadečku a cítila jak se potřeba zvyšuje. A já byla čím dál víc vzrušená a jen jsem čekala na vhodnou chvíli. Když už jsem cítila že to mám vytlačené dost na krajíčku. Tak jsem jen zastavila, zatlačila a už to šlo ven k mému překvapení z obou otvorů. Takže jsem si do toho i pořádně učůrnula. V tu chvíli jsem si řekla co jsem to vlastně udělala já jsem se naschvál kilometr od domu pokakala. Takže jsem tam stála s mokrým rozkrokem a obří bouli já zadku. Hned jsem ji rukou zkontrolovla a předpokládám že na riflých byla asi dost vidět. Byla jsem teda dost unešena, úplně jak na obláčku. A doufala že někoho potkám a budu se moct stydět, jen jsem se modlila aby to nebyl nikdo známý. Dlouho jsem šla sama a nikoho nepotkavala. Snažila jsem se již alespoň trochu normálně ale víte jak to jde. Když už jsme ztrácela naději tak kouskek před naším domem na takové lavičce u rybníka seděli dvě babičky. No musela jsem projít přímo před nimi. Všimla jsem si když jsme byla už kousek od nich že něco ucítili ale neřešili to. No prošla jsem kolem nich a oni asi uviděli tu katastrofu. Ani nevím jestli něco říkali, otočila jsem se na ně ale jen strnule seděli. Došla jsem tedy dom totálně zřízená. Máma byla doma a otevřela mi. Myslím že ve vteřině ucítila ten závan a věděla že mám naděláno v kalhotách, poslala mě tedy do sprchy. Ani nebyla naštvaná protože ví že se mi to stává. Asi by se chovala jinak kdyby věděla že to dělám někdy naschvál. Osprchovala jsem se převlékla. A máma jen chtěla vědět jak se mi to stalo tak jsme ji vyprávěla jak to na mě přišlo a já chtěla skočit do křoví v parku jenže než jsem stihla stáhnout kalhoty tak už byly mokré a plné. Vyslechla si to a už se k tomu dal nevracela. Jen řekla že bych teď měla pro jistotu zase nosit ty plenkové kalhotky když se mi to víc stává. Takže uvidíme třeba něco provedu do nich i to může být zajímavé. Ale zase to nechci přehánět ať mamka nemá stresy že se mi to tak zhoršuje.

Petr (Út, 26. 4. 2022 - 23:04)

Krásný a odvážný zážitek, na to si málo kdo troufne. A ještě nechceš nám napsat nějaký starší zážitek který jsi ještě nepsala. Nenutím tě jen se ptám.

Natka (St, 27. 4. 2022 - 23:04)

Můžu někdy napsat, pár jich ještě asi je. Tak uvidíme až budu někdy mít volno třeba si na tebe vzpomenu.

leon (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

Takže budeš nosit plenkové kalhotky i ve dne?Nosíš pořád na noc ty zalepovací plenky?Třeba by ses mohla do nich v noci počůrat jako že se ti stala nehoda.

Natka (St, 27. 4. 2022 - 23:04)

Ano nosím je na noc, protože v noci se mi to prostě stává častěji než by bylo asi vhodné. A tak je to taková jistota. Zkusit to můžu ale uvidíme jestli mě nenapadne nějaký zajímavější scénář. Protože takhle v noci se mi to stává, takže by to nebylo nic speciálního. Jinak nevím jestli je budu nosit i přes den dnes mě máma řekla ať si je radši vezmu, ale asi to nechá na mně. Přece jenom už je mi 18. Uvidím jak se mi ráno bude chtít jestli si je vezmu nebo ne, a jestli něco zkusím.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 04:04)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala.
Přišla dívka z kostela nešla zrovna zvesela Pokakala se před zraky pána boha potom raději vzala roha Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání

boha jeho už (Ne, 24. 4. 2022 - 03:04)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 10:04)

tak tohle už je opravdu úlet vidět někoho čůrat nebo kadit může být pudová zvědavost jak to probíhá u opačného pohlaví ale chtít vidět někoho u zvracení je už opravdu zvrácenost

Venecek (Čt, 21. 4. 2022 - 21:04)

Já jsem před nedávnem měl cestou z práce v parku strašné křeče do břicha. Každou chvíli jsem se musel zastavovat a zatnou i svaly za uchem, abych udržel svěrač. Ten udržel to hlavní, ale propouštěl trochu kašičky. Vzdal jsem to a šel jsem se vykadit do křoví. Bylo až euforické cítit jak ten proud kakaní letí ven. Na tom samém místě v jiný den jsem našel na zemi pokaděné kalhotky i s intimkou, vedle toho obrovské polotvrdé hovínko a dál v křoví hromadu mnoho špinavých ubrousků. Nejste nějaká z Ústí a okolí? Můžeme si vyměnit zkušeností :)

Ivana (St, 20. 4. 2022 - 13:04)

Tak to je jasné a bezesporu, ale někdy někomu to nemusí sednout i když je hygiena a další věci dodržený. a tom se podílí další vlivy v podobě jak se kdo pravidelně stravuje a zda má stravu např. ráno nejí a více se nají odpoledne ap. I tam se to může projevit a způsobit žaludeční a střevní potíže i případné tzv. splácá vše možné dohromady jako sladké a potom masité aj. To je taky dobrá kombinace a předpoklad na potíže

Erna (Út, 19. 4. 2022 - 07:04)

Tak jídlo to je jedno z nejhlavnějších potíží zdravotních v podobě nevolnosti, průjmů, salmonely ap. Hlavně v létě a v podobě všelijakých salátů, mastných výrobků, ale i ovoce a zeleniny v nedostatku jeho omytí. Zmrzliny a podobné výrobky jsou také riziko a pokud se vše ještě skladuje v ne příliš dobrých podmínkách, tak je problém vysoký

KlukZkrkonos (Út, 19. 4. 2022 - 03:04)

Čau všem,
nenašla by se nějaká slečna 22-28 na nějaký kontakt? Žádný mazání hoven po sobě a takový, to mě moc nebere, ale dojít se spolu vykadit a udělat si třeba vzájemně dobře?

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 11:04)

tak take se mi to stalo,je to uz dosti davno kdy jsme jako studenti byli na chmelove brigade,bydleli jsme na starem statku,kde soukromi moc nebylo,byli jsme jen rozdeleni zvlast holky a zvlast kluci,bylo nas v jedne mistnosti pres ctyricet holek,stim ze nas tu bylo okolo sta celkem,tak jsme tu meli jen tri kadibudky,takze byli dosti vytizene,na myti jsme meli jen takove myci zlaby za zastenou,me se v techto podminkach na velkou moc jit nechtelo,jenze ten den jsme meli k veceri dosti masny bucek s horcici a ja uz tyden nebyla na velke,tak to vecer na me dosti silne prislo,bydleli jsme v patre,kde bylo dosti schodu dolu,ja v krecich jsem je sesla,ale vsechny kadibudky byli obsazene,jak jsem cekala a svijela se v krecich,tak najednou jsem to neudrzela,silne jsem si prdla,ale stim se mi do teplaku a kalhotek navalila obrovska hromada kasovite hmoty a nezadrzitelne se valila v kuse dosti dlouho,stekalo mi to po nohouch do nohavic a ja nevedela co ted,bylo mi dosti trapne,vzala jsem tedy kybl s vodou a zalezla si do susarny,kde jsem se dlouho davala dohromady.

Scatter (Pá, 15. 4. 2022 - 12:04)

Nádhera Andy to mi udělalo moc hezky na čuráka

Andrea (Pá, 15. 4. 2022 - 12:04)

Tak to co tu popsala Eliška to si člověk opravdu moc neužije to je prostě mega trapas, ale stane se není to konec světa. Jestli ty přijímačky dobře dopadly tak to je asi nejdůležitější. To já si teď užívám, ale já jsem se pokadila sama doma v soukromí bez svědků a mám plínku takže úklid bude snadný. Každopádně říkala jsem si že bych mohla zas po nějaký době napsat mám teď volno až do úterý a nepíšu ani tak kvůli tomu, že jsem pokaděná právě teď to bylo v plánu, ale minulý víkend se mi to poprvé od puberty povedlo i neplánovaně. Byly jsme na tahu s kámoškou před tím než jsme odcházely to už jsem měla trochu upito jsem se byla ještě vyčůrat a možná i vlivem toho se mi začalo chtít i kadit nebo to bylo tím že jsem tři dny nebyla to asi spíš :) Nicméně nekadila jsem tam nějaká holka mi pořád lomcovala za dveře tak jsem si řekla, že půjdu až doma. Doprovázela jsem ještě kamarádku domů a po cestě to přišlo žádné křeče v břiše jako u průjmu prostě jenom doslova velká potřeba a plný zadek :) Kámoška si všimla že se zastavuju a kroutim tak jsem jí přiznala že se asi budu muset zastavit u ní doma na toaletu tak se tomu smála a utahovala si ze mě, že to nevydržím a poseru se a ať to jdu radši udělat někam do křoví ale já přiopilá a totálně sebevědomá jsem byla přesvědčená že to přeci musím vydržet. Však celý život mám problémy se zácpou tak to teď přeci samovolně nepustím na ulici. No jo ale ten vypity alkohol asi udělal svoje možná i svěrač nefungoval na sto procent už si nepamatuju přesně kdy jsem si začala kadit do kalhot to jsem samozřejmě plínku neměla ale aspoň jsem si nevzala tanga ale klasický kalhotky šedé barvy a jenom jsem vnímala jak se mi pod zadkem plní víc a víc zastavit už to nešlo pokadila jsem se komplet džíny dost upnutý takže boule na nich mega a i venku to bylo docela dost cítit. To už se kámoška na chvíli smát přestala a spíš se divila. Andy tys to fakt pustila do kalhot? No nějak jsem to nezvládla na to se začala zase gebit, ale jinak to vzala v pohodě je to dobrá kamarádka a slíbila že to nikomu neřekne. No a já jsem možná i pod vlivem toho alkoholu byla z toho všeho docela vzrušená že jsem takhle pokaděná před svou kamarádku. Naposledy před publikem to bylo ve škole, ale před celou třídou to bylo spíš ponižující. Tuhle ostudu jsem si nakonec i užila i když pokadit se ten den jsem opravdu neplánovala. Spíš jsem si říkala co mi řekne přítel až přijdu domů. Sice to o mě ví, že si tu a tam ráda umažu zadek v soukromí a nevadí mu to ale před ním to samozřejmě nedělám a teď bylo jasný, že přijdu domů zkaděná jak malá holka nebo spíš velká holka, protože ta nálož v džínách byla úctyhodná, protože já zpravidla když už se poseru tak to většinou stojí za to:) Od kámošky jsem to měla ještě patnáct minut pěšky řekla jsem si, že kašlu na nějakou připosranou chůzi a šla jsem normálně takže se to v těch kalhotkách a kalhotách pěkně rozmazalo ale ty upnutý kalhoty to aspoň podržely na zadku. Průjem jsem opravdu neměla, ale bylo to dost měkký a hlavně toho bylo fakt moc. Přítel už mi psal jestli už jdu domů tak jsem mu odepsala že se mi stala malá nebo spíš teda velká nehoda a ostuda se za mnou táhne jak smrad :) No ve dveřích pak měl nějaký průpovídky jako jestli se zvládnu přebalit sama a tak podobně. No nechtěla jsem moc pózovat před ním v plných kalhotách to jsem se přeci jenom už trochu styděla tak jsem to neprotahovala a zapadla jsem rovnou do koupelny a pak jsem příteli vysvětlila, že tohle opravdu nebylo schválně ale nějak mi to nevyšlo :) No naštěstí je takhle v pohodě a chápavý. Jsou i kluci kteří by to takhle v klidu nevzali. Pamatuju si, že jsem kdysi chodila na střední do třídy s holkou se kterou se rozešel její kluk když se mu opilá pomočila v náručí a pokadění do kalhot v dospělosti to je ještě vyšší level :) No nic už budu končit zase budu vypadat jako grafomanka, ale chtěla jsem se jenom pochlubit co se mi povedlo a teď k tomu byla vhodná příležitost. Ještě si chvilku užiju jsem sama doma přítel dorazí odpoledne a na Velikonoce pojedeme k jeho rodičům tak tam žádnou ostudu udělat nesmím. Dneska jsem se vyprázdnila tak uvidím jestli tam s velkou vydržím po celý pobyt až do pondělí. Byla by to třeba blbá nehoda dostat pomlázkou tak až se z toho podělám :) No nic to už fantaziruju minulý víkend to bylo nechtěný pokadění po hodně dlouhé době takže snad mám v tomto ohledu na nějaký ten čas vybráno. Všem příznivcům plných kalhot přeje hezký Velikonoce Andy :)

Eliška (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Jak říkáš před tolika lidmi si to nejde užít. Snad přijímačky dopadli dobře a toto bude jediná kaňka. Jinak sama doma se pokakat to si asi umím představit, ale nejsem si jistá jestli by pocity vzrušení a štěstí převršili smrad, zhnusení a hlavně to proradné mytí.

huš (Pá, 15. 4. 2022 - 05:04)

kuš jasně,nejdřív vše posraný vypere a pak to vyhodí.Ty budeš mit místo mozku z hovna kostku.

Ferda (St, 13. 4. 2022 - 21:04)

Jde si to užívat, jenže to se nesmíš posrat takhle debilně že, to je pak jasný.

Reklama

Přidat komentář