Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Viky (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

tam to bylo spíše o tom, že si pani zakládala na tom ať dobře vypadá, a pak ji potká tohle... vzalo ji to i když si oblečeni nepokálela a měla možnost se v ordinaci utřít a mimonás to nikdo nevěděl, doporučení se ani teď nedává, jen one paní doktorka ji žádala aby to příště řekla včas a bez problemu by ji doktorka pustila na wc, paní bohužel stihla pouze vykřiknout "ja už sem se zase posrala" ( tak s tim ma možna problém), děkujeme za přání, naštěstí je to vyjímka.

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 10:05)

Viky to tedy zrejme mela pani radny prujem?

Viky (Ne, 8. 5. 2022 - 17:05)

Vzrušuje tě to hodně?

Viky (Po, 9. 5. 2022 - 06:05)

Tenhle komentář není ode mě a nevím proč někdo píše za mě... Paní neměla vyloženně průjem, prosťe ji to zabolelo a povolil ji řitní věnec, to je cele.

Milan (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

Z toho, co píšeš vyplývá, že paní se posrává docela často. Příčina je buď fyzického rázu a řešením je chirurgický zákrok. Nebo se jedná a psychickou poruchu a je nutná péče psychiatrů. Každopádně bych s takovou paní žít nechtěl.

Návštěvník (Pá, 6. 5. 2022 - 14:05)

Jen neříkej.

Scatter (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

To je totální nářez zesrat ordinaci a doktorku :D :D

Viky (St, 4. 5. 2022 - 11:05)

to ne, to opravdu před pacientkou nesmíš, doktorka ji uklidnila, že se nic neděje... To musíš no

Karel (St, 4. 5. 2022 - 15:05)

Kdybych se ocitl v přítomnosti někoho, kdo se zrovna posral, tak bych se okamžitě pořádně vyblil, a to rovnou na tom místě, bez ohledu na cokoliv. V mém případě by žádné uklidňování nepomohlo. Poté bych se urychleně vzdálil.

Eulálius Blitek (St, 4. 5. 2022 - 16:05)

Ale píšeš sem jak kdyby tě nic jinýho nezajímalo.Co tu tedy děláš,honíš u té představy nebo proč tady?

Karel (St, 4. 5. 2022 - 12:05)

Jedna moje známá pracovala v domově důchodců a tam se jeden dědek potřeboval vyblejt. A ona mu držela u toho mísu. No a když se dědek vyblil tak se ona před ním do té mísy vyblila také. Kvůli smradu. A nikdo to neřešil. Dědkovi to bylo asi jedno.

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

U dobytku to je jedno,ale co maj dělat lidi....

Viky (Út, 3. 5. 2022 - 11:05)

přiznám se, že nechápu jak vás to může vzrušovat ( ja jsem teda na čůrání a to hodně), ale to jste měli teda dělat lékaře, třeba u nás se před nedávnem přímo v ordinaci, posrala pani, při roztahování močové trubice a toho marasu... bylo to i na naší doktorce... docelu hnus, a jak se teda styděla asi nemusím vykládat, desetkrat se cela rudá omluvila. A vy to někde uděláte i dobrovolně, teda to koukam : )

Adam (Út, 3. 5. 2022 - 16:05)

Proč byla paní roztahovana močová trubice? A pro zajímavost kolik bylo pani let?

Viky (St, 4. 5. 2022 - 11:05)

Adame! U pani byla dilatace uretry navržena z důvodu opakovaně cystitidy, vše bylo navrženo udělat ambulantně, no a paní mě trubici jaksi užší než se čekalo, takže roztaženi se nepovedlo a ještě k tomu nám pani všechno a když říkam všechno tak všechno pokadila, podlahu, křeslo, doktorku... Paní je ročník 1976, takže toliko

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 23:05)

Viky a byla ta pani alespon trochu atraktivni,nebo jiz obtloustla starsi dama?

Viky (Čt, 5. 5. 2022 - 06:05)

Byla to stará babka,u tý bys asi vocásek honit nechtěl .

Adam (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Viky děkuji za seriózní odpověď. Stane se, paní je mi dost líto, protože pro ni to opravdu muselo být nesmírně trapné a nedivil bych se pokud už by se u této paní doktorky nikdy neukázala i za cenu, že by musela dojíždět někam dál. Bohužel dle popisu toho kde všude to skončilo to asi nebyl zrovna tuhý stav že? Ještě mě napadá taková otázka, pacienti před takovými zákroky nedostávají doporučení být po vyprázdnění?

Viky (Čt, 5. 5. 2022 - 12:05)

rado se stalo Adame, ano pro paní to pochopitelně bylo trapné, moc se omlouvala, ale doktorka se omluvila spíše ji, bohuzel měla v trubici srůst o kterém nikdo nevěděl a během dilatace se roztrhl a pani proste povolil řitní věnec. Paní k nám normalně chodí dál. Žádne doporučeni, že se maji pacienti před zakrokem vyprazdnit se nedává. A pro dalšího tazatele, jednalo se o velice atraktivní, ženu o to to bylo pro ni asi horší... Doktorka říkala, že se to stává spíše u chlapů.

Adam (Pá, 6. 5. 2022 - 11:05)

Myslím, že moc nezáleží jestli pacient je nebo není atraktivní, trapné je to pro ošklivce i miss, to spíš povaha to může ovlivňovat. Možná by to doporučení nebylo na škodu. Závěrem paní přeji ať se jí podobná záležitost znovu nepřihodí a na zmíněnou co nejdříve zapomene a vám do ordinace přeji co nejméně takových situací obecně od všech pacientů.

Reklama

Přidat komentář