Reklama

Vzrušuje mě máma

F (Ne, 6. 3. 2022 - 19:03)

Moje s oblibou nosí různé krátké ramínkové saténové noční kološilky s krajkou. Musel bych být snad asi slepý abych na to nepomýšlel.

Lena (Ne, 6. 3. 2022 - 19:03)

To dělám ráda já, před tím mým puberťákem. Spíš jsem ale zaměřená na kalhotky. Vím, jak to na něj působí se před ním takto ukazovat. Ráno pak nacházím plno semene v jeho posteli.

F (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Vídám ji i ve spodním prádle většinou také v krajkovém. Je ujetá na krajku já taky a když mám příležitost tak si s tím jejím spod. prádlelkem toužebně honím péro a je to nepřekonatelné.

Roman (Ne, 6. 3. 2022 - 15:03)

Mám mamku docela ještě kočku a večer když se osprchuje a vezme si jen noční košily a sedne k televizi, tak ji pozoruji a stane se, že se ohne a je ji vidět i frnda, to mi pak hučí v klacku. Stalo se, že jsem si ho honil v pokojíku a když mamka přišla, tak jsem se přikryl. Jen řekla, tak si to dodělej ty prase a koukala se až jsem se udělal. Pak mi poslala vysprchovat. Táta u nás nebydlí a mamka má přítele, který někdy u nás přespí, tak vím co v té ložnici probíhá, protože jsou oba slyšet.

Marek (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Stačí mi na toto téma péčko. Vím o sobě že i když po takovém vztahu moc toužím a sním o tom že i kdyby k tomu ona svolila tak že bych toho nakonec nebyl schopen.

Lena (Ne, 6. 3. 2022 - 09:03)

Vím, že syn na mě kouká, úplně je vidět, jak se mi pořád dívá mezi nohy. Trochu ho někdy provokuju, vezmu si večer po koupeli minikalhotky a podobně. Mě a dceři se na nějakou dobu hlavně večer ztratí kalhotky, ale nic z toho neděláme. Dcera bude mít 17 a dobře už ví, že kluk jemuž je 14 to potřebuje. Tedy, má li tu možnost, tak toho využije.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 07:03)

tak nejlépe bude když na tebe bude koukat právě při té koupeli to tě uvidí nahou celou

Nairam (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

Aby si pak časem nechtěl sáhout

Lena (Ne, 6. 3. 2022 - 23:03)

Zatím se jenom kouká. Asi by si i rád sáhl, ale jak syna znám, tak k tomu by nenašel odvahu. Jenom doposud honí toho svýho šulina.

Nairam (Út, 8. 3. 2022 - 15:03)

A vadilo by ti to ?

Nairam (Ne, 6. 3. 2022 - 08:03)

Zlobte se na mne nebo ne ale za ten rajc kdyz ho strčíš o matky to stojí. Žádná jiná žena Ti takový rajc nedá

Martin (Čt, 10. 3. 2022 - 19:03)

To chápu, dlouho sem žil pouze se svojí mamkou a vím co to je... Dodnes mě přitahuje rád čtu komentáře jak některé matky provokuji své syny

Nairam (Pá, 11. 3. 2022 - 00:03)

Tak že jsi ji šmirovl jak o život co ?

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 01:03)

Samozřejmě, asi normální věc

Nairam (St, 2. 3. 2022 - 01:03)

Je vidět že plno lidí tu nepochopilo , že vniknuti do matky ať už o tom vií nebo ne , je mega vzrušující než když picháš jinou ženu či holku

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 09:08)

Je to pravda je to nádherný pocit to zazijes len s mamou

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 06:03)

Přesně jak píšeš
Je to mega vzrušující a ty výstřiky

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 10:03)

Ještě si k tomu naláduj viagru a budeš se v těch slastných orgasmech svíjet tři hodinky v kuse.

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 06:03)

Na ženy stejně asi nejlépe funguje lahvička dobrého vínečka než všechny různé afrodiziaka.

Tak (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Když mne v šestnácti přistihla podruhé s jejím spodním prádlem tak jsme si o tom spolu dost otevřeně promluvili kdy jsem jí řekl jsem jí celou pravdu. Jak to vlastně se mnou doopravdy všechno je, na co pořád musím myslet a jak mne ty představy pořád pronásledují a tak stašně vzrušují. Ptala se mě jak jsem na to vůbec přišel nebo co mě k tomu vlastně vede. Jen těžko jsem tehdy na tyto její otázky sám v sobě hledal odpovědi a mlčel jsem.

Reklama

Přidat komentář