Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 15:04)

Maš Beato taky vystouplí bradavky, tobě bych je i polaskal a sál jako mlíčko

´Jakub (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Mě vzrušuje taky mamka je trochu při těle ale je sexyy prsa velký zadek taky velký prostě sexy nedávno se jí špatně dýchalo tak mě poprosila zda bych nepřinesl něco mokreho na hruď sundala si triko a bylaa jen v podprsence položil sem ji na hruď mokrý ručník a hladil ji po tom sexy břišku jen na mě koukala nemohla mluvit už sem chtěl zavola sanitku nebylo ji opravdu moc dobře a od tý doby na ni pořad koukam sleduju ji v koupelně Jednou sem přišel ze školy a ona ležela v mý posteli a držela se obouma rukama břicho a tekly ji slzy přišel sem tedy do mého pokoje odhodil sem tašku a šel sem k ní a ona mi řikala že ji není dobře že ji bolí břicho tak sem byl u ní a hladil sem ji břicho a pak sem zkusil ji na to břicho dat pusu a už sem čekal že mi dá lepáka ale ona se usmála a řekla pojď ke mně tak sem si sundal triko a ležel sem sní v posteli a líbal jeji bříško hladil ji nožky od té doby vždycky když přijde s práce jde si odpočinout a ja jdu k ní a opakujeme akci mám sní i sex páč ona už nemuže mít děti a je mi 19 mamce 41 let žijeme spolu jen my dva a sme spolu spokojený vlastně spolu teď by se dalo řict chodíme

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 08:05)

třeba byla jenom nafouklá nebo nevykaděná Jakube

Pavkol (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

ale já nemám chytrej telefon leda ještě MMS kdyby šla poslat ale po zkušenostech s FB jen tak s bůdarma nikomu číslo na mobil nedávám

Pavkol (So, 2. 4. 2022 - 09:04)

oprava toho zkolomeného slova: zbůhdarma

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

To je škoda mám Whatshapp pošli číslo ukážu ti ji.

ewok (Pá, 1. 4. 2022 - 10:04)

Jednou se přede mnou matka převlékala do domácího oblečení a když jsem ji viděl jen tak polonahou v bílém spodním prádle hodně mě to vzrušilo a začalo mi z toho tvrdnout péro. Pak se matka otočila ke mě zády svlékla si podprsenku a i když ke mě byla pořád otočena zády tak jsem viděl při oblékání do mikiny její nádherná a velká prsa. Neměl jsem na sobě spodní prádlo jen pyžamové kalhoty a tričko a když se matka pak ke mě otočila tak si všimla jak mi pod pyžamem stojí mé péro jak stožár.
Na malou chvilku se zahleděla na můj pod pyžamem ztopořený penis, pak ke mě přistoupila a přes pyžamo mi svoji dlaní sevřela mé ztopořené péro a párkrát mi ho prohmátla a jakoby pohonila. Pak mi řekla že holky budou se mnou spokojeni odešla a to bylo vše.

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 04:04)

Moje máma velké prsa a je sexy chceš ji vidět.

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 10:04)

bohužel nemám whatsapp jen email

Katka (Čt, 31. 3. 2022 - 12:03)

Mně svého času hrozně vzrušovalo když jsme měly s mámou obě natažené nohy na stolku v obýváku a jezdily si chodidly jedna druhé po nohou.

Nairam (Čt, 31. 3. 2022 - 23:03)

a maminka ?

Matyáš (Čt, 31. 3. 2022 - 11:03)

Já mám mamku již starší, ale postavu má pořád zachovalou a udržovanou. I ona se udržuje, často chodí ke kadeřnici. Jelikož jsem se sní koupal ve vaně když jsem byl malej, tak jsem ji chodil umývat záda i jak jsem vyrůstal a ona zase mě. Z tohoto pohledu se nestydíme, horší je, že když ji mydlím záda a sjede mi ruka na bradavku nebo i k přirození, tak se mi postaví a než mamku namydlím, tak se zatím udělám. To dělám, že nic, ale mamka to pozná, protože se mi třesou ruce. Také se stalo, že mamka řekla nech už toho a jdi si odskočit ať nemáš mokré slipy. Mamka má sice přítele, ale dosti daleko a on ji navštěvuje, tak jednou za měsíc, to vím, že ten víkend promilují, protože já jsem u táty. Ten má zase hodně mladou přítelkyni a ta ni vrušuje ještě více, ale nahou jsem ji ještě neviděl, jen v prádle nebo v plavkách.

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 09:03)

Mrdat smradlavou bábu do prdele

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 09:03)

Nejlepší je když je opilá. To sni se dá dělat plno věcí a nebrání se

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 04:04)

Mrdat ji v opilosti je znásilnění, jsi jen ubožák který si neumí najít normální holku, zřejmě tě žádná nechce, ty hňupe.

Nairam (So, 9. 4. 2022 - 02:04)

Jenom zavidiš. Protože ty nemužeš nebo se bojíš, Kdo nezkusi zasunout do matky nevi o čem to je

Návštěvník (Ne, 10. 4. 2022 - 06:04)

Já svoji matku šukal, ale určitě ne v její opilosti. Jsi násilník

Nairam (Po, 11. 4. 2022 - 00:04)

haha dobře jsem se zasmal

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 03:04)

Jsi jen blbec který ví hovno

Nairam (Út, 12. 4. 2022 - 00:04)

Ja jsem blbec ? A ty jsi tedy co ?

Reklama

Přidat komentář