Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Revolucion (Pá, 25. 2. 2022 - 22:02)

Ano, toto by bylo taky fajn. Rozšlapat jídlo a potom mi to nacpat do pusy, abych Ti olízal podpatky a třeba i podrážku.... :-)

Jana T. (St, 23. 2. 2022 - 22:02)

To bys chtěl? Mně jednou na střední v šatně šlápla starší spolužačka podpatkem kozačky na prsty. Hodně mě to bolelo, došlápla normálně celou svou váhou... A to nebyl ten podpatek jehlový. I tak mi to stačilo.

Revolucion (Čt, 24. 2. 2022 - 15:02)

Ano chtěl, líbilo by se mi kdyby po mě žena šlapala... V botách na podpatcích i bez...

Jana T. (Čt, 24. 2. 2022 - 19:02)

Tak ti přeji příjemný zážitek... Třeba až budeš mít pod podpatkem té ženy svůj prst a ona ti na něm bude stát celou svou váhou, změníš názor.

Tom (Ne, 27. 2. 2022 - 11:02)

Šílená představa. Pokud by to byl fakt jehlovy podpatek a celou váhou....

jana (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Jen se neboj, že podpatek Ti rozdrtí prsty, to nehrozí, píšou tady kraviny. Třeba hlavu kočce prislapnout. Jeli jsme s přítelem, přejela jsem kočku. Přes břicho. Šla jsem se podívat, ještě sebou "cukala", chtěla jsem na ni nacouvaf, aby se netrápily. Petr chtěl, ať ji zabiju podpatkem. Tak ji moje jehla projela okem až do mozku a bylo. Vzrušil nás to oba. Podpatek mi MUSEL očistit on!! :-)

Revolucion (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

Taky pěknej zážitek.... ;-)

jana (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Ono je to trochu složitější. Když mám podpatky vysoké, většina moji váhy se přenáší na "špičku" boty. Přítel, má MOC rád, když mu slapnu na ruce nebo prsty. Mně to také baví. Vysoký podpatek, byť o o ploše zhruba 0,5 * 0,5 "nadělá" méně "škody", než podpatek vysoký 4 cm, o ploše necelý cm čtverečný. Bolesti rvez VZDY, když mu slapnu na prsty tím nízkým, to mu tečou slzy. Už má na prostředníčku levé ruky JIZVU", CTYRI roky. Jako kdybych mu ho spálila cigaretou. :-)

Jana T. (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Není o co stát. Jak jsem psala, mně jedna holka nechtěně na prsty šlápla. Naštěstí ten podpatek měla široký, ne jehlový, ale i tak to dost bolelo. Byla docela těžká, řekla bych, že tak 70 kg vážit mohla.

Tom (Út, 1. 3. 2022 - 14:03)

Chápu, že není o co stát. Asi i záleželo na tom co jsi měla obute i ty na nohách. Podpatky jsou vždy velmi tvrdé. Záleží na mnoha faktorech. Plocha, výška podpatku je spolu s váhou ženy zásadní. A také chůze, jen pouhé prislapnuti nezpusobi takovou bolest jako slapnuti na nohu při rychle chůzi.

Jana T. (St, 2. 3. 2022 - 11:03)

No já se zrovna přezouvala do pantoflí, byla jsem jen v ponožkách, když mi na ty prsty šlápla.

Tom (Čt, 3. 3. 2022 - 17:03)

Tak to byla smůla. Těžko si tu bolest dokážu představit. Klidně ti mohla zlomit nějaký prst na noze.

Jana T. (Čt, 3. 3. 2022 - 22:03)

Naštěstí mi nic nezlomila. Hned se omlouvala, že nechtěla. Ale ty přišlápnuté prsty mě bolely pěkně dlouho.

Tom (Pá, 4. 3. 2022 - 19:03)

Omluva přišla, to je dobře. Vše dopadlo bez zranění. Byvala přítelkyně vážila 84kg.Doma si občas obula pantofle na podpatku. Žádné jehly, ale moc jim k nim nechybělo. Byla si moc dobře vědoma, že si musí dávat pozor. To víš, že já taky.

Jana T. (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

Jo, to já si pak také dávala větší pozor... A tobě přítelkyně tím podpatkem někdy na nohu šlápla?

Dita (Čt, 24. 2. 2022 - 22:02)

Asi to znáš. :-) Jsou tady jedinci, co si to jen PŘEDSTAVUJÍ!! :-) I "NEJVĚTŠÍ TVRĎÁCI", kteří si to přejí, mají slzy v očích a skučí "jak psi"!!! Když chtějí šlápnout na břicho nebo hrudník, svijí se jak hadi, pokoušejí se rukama mi nadzvednout podpatek. ZBYTEČNĚ!! Když to CHTĚJÍ, mají smůlu. A mně to baví. :-) Pokouším se sehnat boty s kovovým podpatkem, s tím opravdu OSTRÝM, jak se jím dá prošlápnout i kůže, když otrok roztáhne prsty. Nevíš , kde je sehnat? Dá se jím prošlápnout i dlaň, to nedělám, mohl by být "průser"!! Šlápnout otrokovi tímto podpatkem na prst, měl by z něj "masokostní moučku"!! :-))

Dita (St, 23. 2. 2022 - 21:02)

To bys CHCÍPNUL!!! NENECHÁM se zavřít za zabití!!

Chtěla bych vidět, když bych přišla dom, podrážky a podpatek zasviněný od zbytků trávy, kamínků, šneků, žížal, brouků a jiného "odpadu", který jsem rozdrtila, zda bys mi je olízal!! NE podrážku, ale PODPATEK!!! Kdybych ti ho dala do huby, hluboko, podělal by si se strachy, že neudržím rovnováhu na druhé noze, zapíchnu ti podpatek až do chřtánu!!!

Jen KECÁŠ!!!

Když "nastoupím" na POŘÁDNÉ chalany, ty to vydrží!! Dávám jim "lekce" v kožené minisukni a punčochách. DOVOLÍM jim, když skučí bolestí, MOHOU mi hladit nohy až tam, kam dosáhnou!!

Věř, že když mají jeden podpatek zabořený v hrudi nebo břiše, druhý v hubě, moc daleko nedosáhnou!! :-)

Revolucion (Čt, 24. 2. 2022 - 15:02)

Nekecám, vážně by se mi líbilo kdyby jsi mi šlápla lodičkou na krk. Ale ne podpatkem samozřejmě, spíš podrážkou.

Mikes (Pá, 4. 2. 2022 - 22:02)

Mne už zopár krát slapla žena na krk máš s tým skúsenosti?

Anonym (So, 5. 2. 2022 - 22:02)

UMIS CIST?!!! Zkušenosti mám. Přední càsti lodičky, slapnu na krk TVRDÉ, podpatkem NE¡!! Otrokovi bych proslapla hrtan, zabila bych ho!!! Plnou vahou podpatkem mu stojím jen na rukou, prstech, ptrdeli, stehnech a zádech.

Reklama

Přidat komentář