Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Pro marketu (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Marketo a prsa máš jak velká??ty zaslapnes myš?nebo i něco většího?? Radek

Pro Marketu (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Marketo odepisoval jsem vam na vase cislo ale neodepisujete mi na spravy ? Jsem s Prahy Standa ?

Pro Marketu (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Marketo odepisoval jsem vam na vase cislo ale neodepisujete mi na spravy ? Jsem s Prahy Standa ?

Pro Radka (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj Radku mysi nezaslapuju ani zadnou havet ? Mam prirodni ctyrky prsa ? Marketa

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 09:02)

to bych radši dráždil bradavky prstatma než abych šlapal na prsa

Hm (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

A co koule!!???troufnes si je podrtit?naboso?

Slapani po prsou (Čt, 26. 3. 2020 - 08:03)

Jsem zena a jsem ve financni tisni proto pisu na tito radky chtela bych si nechat od muze , zeni mozno I par za financni castku slapat na prsa svlekla bych se do naha lehla bych si na zem tak aby moje ctyrky prsa lezeli na zemi a bosima nohama mi budete slapat na prsa pak jsi obujete boty aby se bolest
Pritvrdila a budete mi botama slapat na prsa jako kdyz slapete zeli a budete mi roslapavat prsa patama tak dlouho az bude sprsou na zemi lezet krvava placka diky predem odepisu Marketa

Ondra S. (Pá, 25. 9. 2020 - 23:09)

Teda Marketo, šlapat holce na prsa, předtím mučit prsa, to je masochizmus, jak vyšitý a docela drsný! To by mi takové holky bylo fakt líto.

To už raději si tu Markétu vyslékat a vyzout a nechat chodit bosky v přírodě, potom ji tahat zvedat nosit a muchlovat, objímat, pusinkovat i mazlit a pak nechat bosky šlapat na žížaly, šneky, slimáky, žabky a myši, také na všechny druhy brouků housenek a kobylek a chválit ji, že je fakt pořádný kus samice a ne žádná fajnovka co se ze všeho sesype. Jak je velká, těžká, silná a neohrožená a tím je hrozně sexy. Tak takto si s Markétou hrát, to si dovedu představit, ale ničit ji prsa, to fakt ne a pokud má ráda mačkání prsou, tak by se dala udělat fajn erotická masáž místo toho šlapání na prsa, ale snad by po ní nebyla moc divoká a vášnivá.
Rád vidím holku, jak něco drtí a nejlépe bosky, jak se to pod ní s praskotem rozpadá a lezou z toho vnitřnosti, ale mučit její tělo, to fakt neee! Na holky jsem hodnej, spíše o ně pečuji, vážím si jich, jejich vstřícnosti, trápit je nechci. Takové trápení si zaslouží jen opravdu zlé, afektované a rozmazlené svině a zlomyslné megery, co rády škodí ostatním a těší je cizí neštěstí.

Abe (So, 26. 9. 2020 - 22:09)

Oprava. Je to sadismus. Masochismus je násilí na sobě samém, nebo vyžadování násilí od jiné osoby na sobě.

Ondra S. (So, 26. 9. 2020 - 08:09)

Když nad tím přemýšlím, tak mně teď mrzí, že nemám vlastní zázemí, kde bych třeba takové Markétě mohl nabídnout azyl, protože i starší holka, které život srazí ego a je pak přístupná k ledasčemu muže být nakonec fajn společnice.

Pro Marketu (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Ahojky splnime ti tve prani budeme ti slapat po prsou jsme par lehnes si na zem a budeme ti slapat po prsou potom polozis prsa na zem a nebo na stul a botama ti budeme slapat patama na prsa jako kdyz slapes zeli stat patama celou vahou na prsou az bude sprsou placka ?domluvime se navsem Andrea David

Pro marketu (Pá, 27. 3. 2020 - 06:03)

Pošli mi mail.!!! [email protected]

Sapat na prsa (Pá, 27. 3. 2020 - 07:03)

Ahoj Marketa nemuzu odepisovat na mail bud na tel sms nebo tady na tito radky slapani na prsa dekuji za nabidku odepis diky Marketa

Pro marketu (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

Jaká největší váha ti drtila prsa??a ty nezaslapavas malá zvířátka?kolik měříš a vážíš?věk?odkud jsi?ivana

Pro Ivanu (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

Ahoj Ivano jaka nejvetsi vaha mi drtila prsa nu muj bejvalej skterym jsem byla tak mi trestal tim ze mi drtil prsa vsema moznyma bolestivima moznostma cos se vizival vtom aby prsa byli co nejvic bolestive drceni ? Treba vzal boty polozil mi boty na prso vzal dve i tri sverky a utahoval sverky soucasne a tak az byli prsa uplne na placky ? A jeste jini dalsi krute bolestivi veci vymyslel ? Nejvetsi vaha co mi drtila prsa bylo kdyz ? To radeji verejne psat nebudu ? Merim 178 cm vazim 80 kg je mi 40 let bydlim kousek za Prahou muj tel 721 438 786 odepis diky Marketa

SalouSalou (Ne, 9. 1. 2022 - 17:01)

Ahoj Markétko,systémově ženě a milence upravuji prsa natahuji mačkám podvazuji vakuovymi baňkami zvětšuji bradavky miluji povislé prázdné ňadra s velkymi bradavkami,

Anonym (Pá, 4. 2. 2022 - 22:02)

Kdybys mi to zkusil udělat, máš otisk mého podpatku v ksichte!! Věř, že bys ho tam měl HODNĚ DLOUHO!! ZNÁM T0, MOC ráda chlapy PONIZUJU!!! Oni to CHTĚJÍ!! Možná by bylo dobré, prislapnout ti krk, "pridusit" tě!!!

Revolucion (Čt, 10. 2. 2022 - 13:02)

To bych si taky nechal líbit, kdyby jsi mi lodičkou šlápla na krk...

Dita (Čt, 24. 2. 2022 - 22:02)

Co kdybych rozšlapala jídlo, nechala ti ho SEŽRAT z mých podpatků?? Zarazím ti podpatek až do chřtánu!!! A bude ČISTEJ!!!

Revolucion (Pá, 25. 2. 2022 - 22:02)

Ano, toto by bylo taky fajn. Rozšlapat jídlo a potom mi to nacpat do pusy, abych Ti olízal podpatky a třeba i podrážku.... :-)

Reklama

Přidat komentář