Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Ondra S. (Čt, 11. 6. 2020 - 00:06)

To je hrozný nechat se mučit kvůli penězům, nestačím se divit, co všechno jsou ochotné některé holky udělat kvůli pár bankovkám...
Ja bych teda holku nemučil, ani by mně to nepřitahovalo, ale nechat chodit bosky po šnecích žížalách, broucích, nechat si hladit holá prsa a draždit holku rukou mezi pysky nejlépe až k orgasmu, to bych si dokázal představit. Jako vrchol by mohla třeba pak ulovit a zakousnout králíka, spíše bych z holky dělal divokou sexy šelmu a kochal se její krásou a sílou a fyzickou převahou nad kořistí, než bych ji mučil. Představoval bych si že to musí být pěkná smrt, být zabit tak hezkým holčičím predátorem, nejlépe holýma rukama a jejím nahým sexy tělem.

Pro Ivanu (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj Ivano odepisovala jsem ti na navazuju tema ? Podala jsem si inzerat do novin Anonce a I na internet? Ze si necham mucit prsa za Financni castku

Pro Ivanu (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Ozvala se mi zena a donluvili jsme se key a kde se sejdem a jela sem tam a spolecne jsme sli na barak a pak mi ovedla do sklepa kde mi zacla spusobovat bolest na tele ? A muzu rict a hone bolestive , Muzi ti to popsat , Marketa

Muceni prsou (Po, 4. 5. 2020 - 12:05)

Ja jsem odepisoval na tema co psala Ivana jak vipadali prsa kdyz te sundali srouby a prkna s prsou ? Holky se sami nabizi ze chteji mucit bolestive prsa ? Kdyz chteji si nechat mucit prsa a nekery to zrusuje kdyz se nechaji.povesit za prsa , Utahovat si prsa mezi prkna , Co paala Ivana ze videla videkazety kde mucili prsa tak ti video jsem videl taky a I jsem to videl v Praze na zivo kdyz si holky za penize ne chavali kutte mucit prirozeni a I prsa ze I bolesti chcaly ? ??

Lukas1 (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Vracim se po delsi odmlce a koukam, ze to tu porad funguje. Libi se mi, kdyz ma na sobe zena podpatky a udela dulky do lina, plovouci podlahy, nebo kdyz se pod ni prohne lavicka nebo treba plastova zidle. Celkove veci, na kterych je videt vaha zeny. Mate nekdo nejake zazitky/zkusenosti?

Sapat po prsou (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

Ahojky Andy a Davide chtela bych si nechat od vas slapat po prsou lehnu si naha na zem a budeme mi spartnerem slapat v botech po prsou ? Polozim prsa na stul a budete mi s botami rozslapavat prsa , stat botama s patou na prsou a celou vahou tela drtit prsa odepiste mi urcite se domluvime dekuji Marketa

Pro marketu (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Marketo a prsa máš jak velká??ty zaslapnes myš?nebo i něco většího?? Radek

Pro Marketu (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Marketo odepisoval jsem vam na vase cislo ale neodepisujete mi na spravy ? Jsem s Prahy Standa ?

Pro Marketu (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Marketo odepisoval jsem vam na vase cislo ale neodepisujete mi na spravy ? Jsem s Prahy Standa ?

Pro Radka (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj Radku mysi nezaslapuju ani zadnou havet ? Mam prirodni ctyrky prsa ? Marketa

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 09:02)

to bych radši dráždil bradavky prstatma než abych šlapal na prsa

Hm (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

A co koule!!???troufnes si je podrtit?naboso?

Slapani po prsou (Čt, 26. 3. 2020 - 08:03)

Jsem zena a jsem ve financni tisni proto pisu na tito radky chtela bych si nechat od muze , zeni mozno I par za financni castku slapat na prsa svlekla bych se do naha lehla bych si na zem tak aby moje ctyrky prsa lezeli na zemi a bosima nohama mi budete slapat na prsa pak jsi obujete boty aby se bolest
Pritvrdila a budete mi botama slapat na prsa jako kdyz slapete zeli a budete mi roslapavat prsa patama tak dlouho az bude sprsou na zemi lezet krvava placka diky predem odepisu Marketa

Ondra S. (Pá, 25. 9. 2020 - 23:09)

Teda Marketo, šlapat holce na prsa, předtím mučit prsa, to je masochizmus, jak vyšitý a docela drsný! To by mi takové holky bylo fakt líto.

To už raději si tu Markétu vyslékat a vyzout a nechat chodit bosky v přírodě, potom ji tahat zvedat nosit a muchlovat, objímat, pusinkovat i mazlit a pak nechat bosky šlapat na žížaly, šneky, slimáky, žabky a myši, také na všechny druhy brouků housenek a kobylek a chválit ji, že je fakt pořádný kus samice a ne žádná fajnovka co se ze všeho sesype. Jak je velká, těžká, silná a neohrožená a tím je hrozně sexy. Tak takto si s Markétou hrát, to si dovedu představit, ale ničit ji prsa, to fakt ne a pokud má ráda mačkání prsou, tak by se dala udělat fajn erotická masáž místo toho šlapání na prsa, ale snad by po ní nebyla moc divoká a vášnivá.
Rád vidím holku, jak něco drtí a nejlépe bosky, jak se to pod ní s praskotem rozpadá a lezou z toho vnitřnosti, ale mučit její tělo, to fakt neee! Na holky jsem hodnej, spíše o ně pečuji, vážím si jich, jejich vstřícnosti, trápit je nechci. Takové trápení si zaslouží jen opravdu zlé, afektované a rozmazlené svině a zlomyslné megery, co rády škodí ostatním a těší je cizí neštěstí.

Abe (So, 26. 9. 2020 - 22:09)

Oprava. Je to sadismus. Masochismus je násilí na sobě samém, nebo vyžadování násilí od jiné osoby na sobě.

Ondra S. (So, 26. 9. 2020 - 08:09)

Když nad tím přemýšlím, tak mně teď mrzí, že nemám vlastní zázemí, kde bych třeba takové Markétě mohl nabídnout azyl, protože i starší holka, které život srazí ego a je pak přístupná k ledasčemu muže být nakonec fajn společnice.

Pro Marketu (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Ahojky splnime ti tve prani budeme ti slapat po prsou jsme par lehnes si na zem a budeme ti slapat po prsou potom polozis prsa na zem a nebo na stul a botama ti budeme slapat patama na prsa jako kdyz slapes zeli stat patama celou vahou na prsou az bude sprsou placka ?domluvime se navsem Andrea David

Pro marketu (Pá, 27. 3. 2020 - 06:03)

Pošli mi mail.!!! [email protected]

Sapat na prsa (Pá, 27. 3. 2020 - 07:03)

Ahoj Marketa nemuzu odepisovat na mail bud na tel sms nebo tady na tito radky slapani na prsa dekuji za nabidku odepis diky Marketa

Pro marketu (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

Jaká největší váha ti drtila prsa??a ty nezaslapavas malá zvířátka?kolik měříš a vážíš?věk?odkud jsi?ivana

Reklama

Přidat komentář